~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Červen 2012

Vysoký styl!:D

28. června 2012 v 21:09 | N. Dips |  Info
Ahoj všem! Nejdřív bych chtěla strašně poděkovat všem, co stále navštěvují blog. Tento konec roku byl pro mě dost těžký. Emocionálně. Chtěla jsem něco napsat, ale pokaždé když jsem hleděla na prázdnou stránku bloku, cítila jsem úzkost. Před očima jsem viděla posledních devět let a co všechno jsem za tu dobu dokázala. Vím, že je pozdě litovat, ale.. nechci, aby to zkončilo.

No nic, nebudu se tu vykecávat. :) Všem přeju krásný a hlavně šťastný zakonečení školního roku a těším se na prázdniny, kdy se konečně vrhnu do práce na povídkách. Už mi ty naše dvojčata celkem chybí! :)

PS.: Píjte s mírou!! ;D

N. Dips

Titulek xxx

18. června 2012 v 16:42 | N. Dips |  Info
Čauvec,
umh.. furt jsem na blog nezapoměla! Jen se toho víc sešlo. To víte.. ach ti kluci! ^^ Navíc jsme měli v sobotu závereční taneční show, tak jsme měli trenály navíc a prostě se to seběhlo. Takže Desire for Blood zkončila, ouh, dlouho se s ní budu loučit. Moje zatím nejdelší povídka. Doufám, že jste si ji užili stejně jako já. Teď se trochu prokousávám Sunshine. Musím to trochu rozjet, to víte. Chci do toho dát hodně z náctiletého života. Bude to odvaz. Aspoň doufám. :)

Prozatím si ještě můžete pořádně pročíst jedny z prvních dílů Sunshine. :)

Dangerous Fan

16. června 2012 v 13:20 | N. Dips

Autor: Michelle
Warning: drama, smutné
Typ: jednodílná

Všichni jsme netrpělivě čekali ve tmě,kdy se konečně ozve zvuk,hláska,cokoli abysme věděli že už jsou tam,abysme věděli že už máme nahlas pištět a volat jejich jména.Pořád nic a my jsme čekali dál a dál, když najednou začal syčet plyn a konečně začal mluvit hlas,který nás vítal.
''Willkommen bei Tokio Hotel, Zimmer 483''


Desire for Blood #47 END

14. června 2012 v 21:30 | N. Dips |  Desise for Blood
Tak zde je poslední díl. Chtěla bych vám všem poděkovat za komentování i čtení. Mnohdy mi to moc pomohlo. Musím přiznat, že Larissa a Tom mi skutečně přirostly k srdci. Je to až ironické, když si řeknu, že jsou to vlastně z většiny vymyšlené postavy mé fantazie. :-) Ale je na čase se posunout, takže dále je na řadě povídka Sunshine. Už jsem psala asi 5 dílů a budu pokračovat. Takže jestli si nepamatujete tak je na čase zabloudit do rubriky fan fiction a trochu si osvěžit paměť! :-)


Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání

,,Ehm.." odkašlala jsem si a položila si ruku na břicho. Sklonila jsem k němu hlavu a malinko se pousmála. I když mé břicho bylo jen mírně vypouklé, byl to pro mě nádherný pohled. Zamrkala jsem a na chvíli se zamyslela.
,,Larisso," položil mi Tom ruku na stehno. Pohladil mě. Zvedla jsem k němu pohled a zabírala se každičkým detailem jeho obličeje. Byl tak dokonalý. I kdybych se podívala do minulosti, musím se smát. Vybavíme se mi moment, kdy jsme se po sobě poprvé plazili tenkrát v tom klubu či baru. Kdyby mi tenhdy někdo řekl jak to bude, nejspíš bych se mu vysmála. Skutečně. Já a dítě. Nikdy bych to nečekala. A teď? Teď můžu Tomovi s úsměvem a pýchou oznámit, že se mého - totiž našeho dítěte nevzdám. Chci ho vychovávat s ním. Rozmazlíme si ho a bude to náš mazel. Budeme ti nejlepší rodiče na světě.

,,Necháme si ho," vydechla jsem s úsměvem na tváři, když Tom zrovna zaparkoval před domem. Pomalu si začínám zvykat na to, že tohle je můj pravý domov. Tady je to doma. Tady se nemusím bát, tady na mě nikdo nemůže. Tady jsem pod ochranými křídly Toma Kaulitze. ,,Necháme.." zopakovala jsem tiše. Na Tomově tváři se začal pomalu roztahovat úsměv a v očích se mu zatřpytili snad.. slzy? Citlivka moje.

,,Jasně, že necháme." Posmrkl a okamžitě mě objal. Tiskl mě k sobě silně. A to se mi líbilo. ,,Všechno to bude skvělý," šeptl mi do ucha.


Frankfurt Unterkünfte #10 END

12. června 2012 v 13:00 | N. Dips |  Frankfurt Unterkünfte - Michelle

Autor: Michelle
Warning: hetero, romantika

Hrají už nějaký dvě hodinky a mě to přijde jako dvacet minut. Pokaždé, co jsem na nějakém koncertě, tak ten čas utíká neskutečným způsobem. Samozřejmě se bavím a při pohledu na Toma se rozplývám. Zase začínám přemýšlet, ale můj mozek mi nechce dovolit přemýšlet dál. Tak na to kašlu a jedu si svoje..

S tetou skáčeme, zpíváme a užíváme si to. Jsem fakt moc ráda že jsem s ní jela, protože při pohledu na ni, že ona se baví, je bezkonkurenční, taky že je to pařmenka prvního kalibru.

Jakmile doznívají poslední tóny písničky Hummanoid, tak si vychází Tom, tou jeho klidnou chůzí k mikrofonu.Desire for Blood #46

11. června 2012 v 19:21 | N. Dips |  Desise for Blood
Čauvec. Protože čtenost Desire for Blood pomalu klesá a začíná to být už i příliš zdlouhavé - blížíme se do finiše. Teď jsem se vrátila z Itálie, takže mám víc než dost nápadů do povídky Sunshine, která co nevidět začne. Pro zatím si ještě užijte Larissu i Toma! ;)


Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


LARISSA


Uběhlo pár dalších dní, neříkám, že byli úžasný, ale konečně se začalo něco dít. S Tomem jsme si sedli a probrali vše pro a proti skrze dítě. Bohužel každá situace měla něco super a něco, co jsme nevěděli, zda chceme podstoupit. Kolikrát jsme v noci oba nespali a jen tak ji společně probděli. Bohužel to na mě bylo dost znát. Začínala jsem být čím dál tím víc unavenější, po ránu mi nebylo dobře a Tom se do mě snažil i tak nacpat nejvíc jídla, co mohl. Bylo to jako žít pro něco, co nevíte, jestli vůbec bude. Neuvěřitelně vyčerpávající a do srdce zarývající. Do toho se navíc míchal ještě alkohol. Né že jsem ho nemohla, ale měla jsem ho přísně zakázaný. V téhle situaci to pro mě bylo dost těžké. Když sedíte a probíráte se svými myšlenkami, které vedou stejně pořád stejný směrem, je těžké nenatáhnout se po alkoholu. Je to jako mít nekonečnou depku.


Back.. !

10. června 2012 v 13:45 | N. Dips |  Info
Ahoj,
tak jsem doma. Překvapivě jsem dojela celá. I když to tak v pátek rozhodně nevypadalo. :D

Každopádně to bylo úžasný, celých deset dní bylo vedro jako prase i moře bylo teplý. Fotky možná nějaký budou, uvidím jestli se k nim dostanu.

A k blogu. Strašně moc děkuju všem, co komentovali a zůstali věrní. I když návštěvnost trochu klesla, doufám, že to zase naroste. Tak a já se budu snažit dohnat toho, co nejvíc, ale přece jenom jsem byla 10dní mimo. Tak mi dejte chvilku čas! :-) Užijte si zbytek víkendu. :)

Frankfurt Unterkünfte #9

10. června 2012 v 13:00 | N. Dips |  Frankfurt Unterkünfte - Michelle

Autor: Michelle
Warning: hetero, romantika

Je tady další, krásný, letní a prosluněný den v Německu. Dneska bych se mohla projít po Frankfurtu a mrknout se po obchodech. Třeba něco najdu pro ségru, nebo pro mamku, nebo dokonce i pro sebe. Uvidíme. Podívat se můžu. Hodím na sebe obyčejné riflové kraťase, černé triko, tenisky a jde se. Cestou vidím plakáty na koncerty Tokio Hotel a neustále přemýšlím o Tomovi. Zkusit to, nebo nechat být? Všechno má své pro a proti, ikdyž by to nemuselo být zase tak špatné jak se zdá. Každopádně, kdyby něco zkusil, tak se určitě nestáhnu, to vím jistě.

Je to všechno zvláštní. Toma už jsem neviděla nějakej ten pátek a ani se nijak neozval, nic. Je to divné a vůbec se mi to nelíbí. Asi si řekl, že mě nechce, že jsem dítě.. Bože. Zase na mě jde ta nálada typu kašli na něj. ''Vzchop se, jsi přece holka a on je jenom kluk, tak čeho se sakra bojíš?'' Říkám si jen tak v duchu pro sebe. Na sebevědomí mi to sice moc nepřidá, protože jsem malá, sama, v Německu, bez nikoho.


Desire for Blood #45

9. června 2012 v 15:30 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání

,,Slib, že zachováš chladnou hlavu. Aspoň jeden z nás," chytla jsem ho za ruce.
,,Jasně, ale nejdřív mi řekni o co jde. Děsíš mě, brouku." Šeptl a stiskl mi dlaně. Rychle jsem vydechla a pomale se nadechla.
,,Jsem těhotná," skousla jsem si ret a zabodla pohled do země. Nedokázala jsem se na něj podívat. Začala jsem pociťovat teplo po celém tělo. Roztřásla jsem se a zvedal se mi žaludek. Tom stále nic neříkal a já začínala být víc a víc nervóznější. Moc dlouho tohle nevydržím.

,,O-omluv mě," vychrlila jsem ze sebe rychlou omluvu a odběhla na záchod, kde jsem prakticky obrátila žaludek na ruby. Natáhla jsem se pro ručník, do kterého jsem si utřela pusu. Bylo mi na nic. Motala se mi hlava a žaludek jsem měla jako na vodě. Navíc tam venku čeká ještě Tom a zatím se nijak nevyjídřil. To mě deptalo ze všeho asi nejvíc. Odložila jsem ručník na vinu a pomalu došla k umyvadlu, kde jsem si vypláchla pusu a trochu se upravila. Držela jsem se jednou rukou umyvadla a posadila se na vanu. Chytla jsem se za spánky a jemně promasírovala. Zatraceně.

,,Larisso?" Ozval se klepot na dveře. ,,Jsi v pořádku?" Šeptl Tom.
,,Jo.. je to.. dobrý," sklopila jsem hlavu a byla ráda za to, že nás dělí dveře.
,,Můžu za tebou?" Zeptal se. Poškrábala jsem se na krku a šeptla tichý souhlas. Dveře se otevřely a mezi nimi stál Tom. Ještě pořád jsem neměla náladu se na něj dívat. Došel ke mě a posadil se kousek ode mě.


Ztracená Sestra #7

8. června 2012 v 15:30 | N. Dips |  Ztracená Sestra
Autor: N. Dips
Warning: hetero

Bree. Bree. Bree. Opakoval jsem si stále v hlavě její jméno, ale nemohl jsem si vzpomenout na přijímení. Možná se ani nezmiňovala. Co když je skutečně moje sestra? Vzdychl jsem a zastavil před domem. Takže za čtyři dny s ní mám schůzku. Nejdřív jsem to chtěl brát spíše jako rande, ale teď je to honba za ztracenou sestrou. Nejdřív musím naplánovat něco né moc romantikckého, ale zase se musíme cítit uvolněně. Je teplo. Co bazén? Ne, to radši jindy. Restaurace? Mohla by to brát příliš osobně. Kino? Tam si zase nepopovídáme a já o ni chci zjistit všechno, co se dá. Doufám, že do středy něco vymyslím.

BREE

,,Jsem doma, teto." Křikla jsem do domu, který se zdál prázdný.
,,Dobře, jak bylo?" Ozvala se z kuchyně. Došla jsem za ní a vzala si jabklo z mísy na kuchyňské lince.
,,No.. fajn. Bill má vážně zajímavou práci." Uznale jsem pokývala hlavou.
,,Aha, máte další schůzku?" Podívala se na mě tajemně.
,,No tak," mlaskla jsem nespokojeně, když se mi začala vrtat v soukromí. ,,Možná," dodala jsem nakonec s úsměvem.
,,Dobře, tvoje věc." Zvedla ruce na obranu. ,,Ale teď by jsi se měla jít učit, nemyslíš?" Zvedla obočí.
,,Vždyť už běžím," protočila jsem oči a odebrala se do svého malého útulného pokoje. Zavřela jsem za sebou pečlivě dveře a hrnula se ke skříni. Vytáhla jsem z ní starou zaprášenou krabici, kterou jsem už léta neotvírala. Po dlouhé době jsem měla opět chuť nahlídnout do všeho, co mi takříc zbylo.
Vyndala jsem z ní pár hraček, z kterými si už dávno nehraju a pak jsem vytáhla papíry k mé osobě. Hlavně rodný list. Bohužel na něm nebylo nic, co by mi pomohlo. Odložila jsem jej a ještě jednou prohledala krabici. Obrátila jsem ji i vzhůru nohama, abych si byla jistá, že jsem nic nezanedbala. Kupodivu se z ní k zemi snesla fotka, která dopadla na koberec čelem k zemi. Zavzpomínala jsem, jestli opravdu tahle krabice tohle měla obsahovat. Pamatuji si na jednu fotku, na které byla..