~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Květen 2012

Lážo plážo 1.6. - 10.6.

31. května 2012 v 19:05 | N. Dips |  Info


Přeju všem příjemnější den, než jse měla já. :)
Už jsem dřív něco málo psala o tom, že jedu pryč. Přesněji jedeme ze školou do Itálie. Celejch 10 dní válet šunky na pláži - boží! :D Konečně. Popravdě si myslím, že si nějak odpočinek za ty přímačky fakt zasloužím. Tak se hrozně těším.

Ano a týden jsem makala jako o život a psala povídky snad v rekordní rychlosti. Napsala jsem díly dopředu, takže se nemusíte bát, že tu nic nebude. I když čtenáři povídky Desire for Blood klesají, dloufám, že neklesnou úplně. A ještě jednou se omlouvám svým oblíbeným stránkám, že nebudu moci obíhat. Přecejenom v kempu wifi vážně není. Leda, že bych si vylezla někde na nějakej útes a posnažila se chytit nějakou tu síť z antény. (Aby bylo jasno, který antény myslím - tyhlety!) :D Dee, doufám, že nevadí! ;-)

Takže se vrhněme na rozvrh na příští tejden. Zde je:


Desire for Blood #37

31. května 2012 v 17:57 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


Další tři dny se tak nějak nedělo nic a zároveň se dělo všechno. Byli jsme sice většinu času doma, ale i tak se mi to líbilo. Na důkaz jak moc mi Tom věří, se zbavil veškerého alkoholu, co doma měl a byl ochotný, to celou dobu držet semnou. To jsem po něm, ale chtít nemohla. Vzdát se alkoholu po celý život jen kvůli mě je moc velká oběť. Včera mě navíc přihlásil na takové to odvykací sezení. Nebudu lhát a řeknu rovnou, že se mi tam vůbec nechce, ale zřejmě nemám na výběr.

Ještě je tu jedna věc a to je samotný Tom. Od toho dne, kdy jsem se mu přiznala, že mám nejspíš problém s alkoholem se chová jinak. Je tak milej a pozornej. Jakoby si mou poznámku o našem vztahu vzal k srdci a opravdu mu na mě záleží.

Stála jsem v kuchyni a dělala si koktejl. Sem tam jsem sledovala děj filmu v televizi, ale moc dlouho mi to nikdy nevydrželo. ,,Tomeee??" Zavolala jsem směrem nahoru. Slyšela jsem jen téct vodu. Nejspíš se ještě sprchoval. Skvělé. Otevřela jsem lednici a vyndala z ní obyčejnou plastovou flašku. Nejsem debil, nenechala bych Toma vyhodit všechen alkohol. Ať si tvrdí, co chce, ale můžu přestat kdykoli se mi zachce.


Frankfurt Unterkünfte #4

31. května 2012 v 13:00 | N. Dips |  Frankfurt Unterkünfte - Michelle

Autor: Michelle
Warning: hetero, romantika

Německo je na tom finančně o hodně líp jak Česko a taky to jde poznat. Když projíždíme s tetou v autě městem, tak si všímám všeho. Lidí, zvířat, budov, parků, proste všeho a všechno je úžasné. Je tady čisto a úplně jiný vzduch a atmosféra než v Čechách. Tady se cítím jako doma…
Jsme tady. Teta bydlí v části Frankfurtu, kde žije ta vrstva lidí, které se říká milionáři. I kdyby mi to neřekla, tak to poznám. Ty obrovské domy, dokonale upravené trávníky, vysoké ploty a přeplněná parkoviště. Teta Alice bydlí ve 4 patře nízkého paneláčku a má úžasný byt. Je moderně zařízený a je tam vše co je k normální životu třeba. Je malý, ale útulný a jde z něj cítit bezpečí.
''Tak si můžeš jít vybalit. Skříň na oblečení je tady, koupelna hned vedle a postel najdeš nad kuchyní. Kuchyně je před tebou a nalevo jsou schody, tak nahoře.'' Mrkne na mě teta.
Je to tady prostě boží! Rozhodně se mi odtud jen tak chtít nebude. Teta bydlí sama a nemá přítele.Má dvě práce + chodí do školy. Takže většinu času co tady strávím budu sama, ale to mi nevadí protože já jsem ten typ holky, která se o sebe dokáže postarat sama.

Desire for Blood #36

30. května 2012 v 20:46 | N. Dips |  Desise for Blood
Hojky, žijete? Jak se vůbec máte? Omlouvám se všem svým oblíbeným stránkám, že tam málo obíhám a komentuji. Věřte mi, že mě to skutečně mrzí. Ale v pátek budu muset odcestovat do zahraničí na 10 dní, tak se snažím, abych měla všechno zařízené. Čeká mě závěrečná taneční show, závěrečné testy ve škole, poté povídky dopředu a mě to tak vyčerpává, že jsem ráda, že se ze školy doplazím domů. :D Ouhá, snažím se to zařídit. Samosebou se nemusíte bát, že těch 10 dní budete bez povídek! To ne! Však ještě napíšu článek, na co se můžete těšit a teď už šup na další díl a KOMENTUJTE!


Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


TOM


,,Tomi? Tomi? Posloucháš mě?" Šeptla mi Larissa do ucha.
,,Poslouchám, celou dobu." Protočil jsem oči a vystoupil z letadla. Chytil jsem Larissu kolem pasu, ještě by mi v tomhle stavu někam zdrhla a já ji tu nebudu nahánět.

,,Víš co?" zeptala se jako malé dítě, které právě našlo kupu sladkostí. Obmotala mi ruku kolem krku, takže na mě téměř visela.
,,Povídej," vzal jsem volnou rukou naše tašky. Ještěže si toho nenabalila tolik.
,,Podle mě, byl ten prášek nějakej divnej." Objela si jazykem konturu rtů.
,,Myslíš?" Ušklíbl jsem se ironicky. ,,Dokonce bych se hádal, zda to byl jen ten prášek. Chováš se spíš jak kdybys hulila trávu." Zasmál jsem se.
,,ŠŠ," položila mi prst na rty.
,,Co? Hulila?" Pokoušel jsem dál. Mávl jsem na projíždějící taxík, který byl tak hodný a zastavil nám.
,,Ne! Měla jsem jen ten prášek, prosimtě." Mávla rukou. Hodil jsem tašky do kufru a otevřel Larisse dveře.
,,Tak nastup," ukázal jsem ji.
,,Není to ta porno herečka s největšíma kozama na světě?" Ukázala za mě.
,,To nevím, brouku. Nastupuj." Zavrtěl jsem hlavou a pomohl ji do taxíku. Ještě než jsem nastoupil, podíval jsem se zda tam opravdu někdo takový není. Nebyl. Škoda.


Desire for Blood #35

29. května 2012 v 18:24 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


Promnul jsem si kořen nosu a vzdychl. Vzal jsem si od Mitchela klíč a pousmál se. ,,Doufám, že nás přijedeš navštívit." Usmál jsem se na něj.
,,No, já doufám, že mi ji neodvezeš navždy. Aspoň do doby, než se to trochu uklidní." Podrbal se na bradě.
,,Myslím, že jsme tu dřív, než by sis myslel." Mrkl jsem na něj a vsunul klíč do zámku domu. Pasoval. Otočil jsem a vešel dovnitř.
,,Ještě jednou díky," mávl na mě a rozešel se ze schodů.
,,Uvidíme kdo tu komu bude ještě děkovat." Šeptl jsem za ním a zavřel dveře. Pro případ jsem i zamčel.


LARISSA


Viděla jsem před sebou jen samou krev a červenou barvu. Do toho se ozíval ten nepříjemný křik lidí. ,,Prosím!" Špitla jsem a chytla se za hlavu. Otevřela jsem oči a zamrkala. Pomalu jsem si začala uvědomovat, že to byl pouze sen. Ještě že. Stále jsem se držela za hlavu, protože jsem měla pocit, že se mi rozskočí. Posadila jsem se a sykla. Zarazila jsem se, když jsem spatřila Toma spícího v nepříjemné poloze v malém křesle v rohu pokoje. Posadila jsem se a prohlídla si ho. Divím se, že tak může vůbec spát, vždyť to musí bý tak nepohodlné. Rozhlídla jsem se po místnosti a spatřila sbalené tašky. Hm? Zvedla jsem se a v tu chvíli nejen moje hlava ale i žaludek udělali kolotoč a já musela ač jsem nechtěla vyběhnout na záchod.


Dvojčata Bill a Tom

29. května 2012 v 14:45 | N. Dips |  Other
Já osobně nejsem fanynka TH nějak extra dlouho. Totiž bude to rok a kousek. Zrovna včera jsem narazila na takovou zajímavost, které jsem si dřív nevšimla. V Brněnské zoo se v roce 2oo8 narodily malí lední medvídci, které pojmenovali Bill a Tom. Myslím, že tenkrát kvůli jménům byli na internetu dokonce i nějaké ankety. Jojo, taky si říkáte, jestli to má nějakou souvislost s těma dvouma křovákama v LA? Já taky a tak jsem zahledala chvíli na internetu a hle - ! Tak.. napůl no. My všichni dobře víme, kolik fanynek TH v česku, ale i mimo, má. No stačilo zřejmě poslat pár odkazů a bylo to! :-)

Škoda jen, že jsem na to nepřišla dřív. No a tak jsem se snažila dohledat, co s medvíďatama bylo dál. Tom odcestoval do Pražské zoo a Bill našel domov v Německém Gilsenkirchenu (zoo). A Bill má dokonce i partnerku - Laru.

A teď bacha, to jsem musela zkopírovat..
Ani Billův bratr Tom není se zakládáním vlastní rodiny pozadu. V pražské zoo od poloviny března (2009) obývá společný výběh se starší medvědicí Bertou. "Nejprve na sebe bručeli a zejména Berta se bála. Tom je ale klidný medvěd, díky čemuž si na sebe zvykli. Doufáme, že se jim v budoucnu podaří přivést na svět medvíďata," uvedl mluvčí zoo Vít Kahle.

A však i tynhle informace jsou trochu z ruky a to z let 2oo8/o9 nyní vážně nevím. Tak jestli bydlíte někdo kousek od Prahy (protože já ne) a šli by jste se někdy podívat na Toma, jak se mu vede a zda už zvládnul založit rodinu, tak určitě dejte vědět! :-)

Pod perexem video i fotky všech dvojčat! ^^


Frankfurt Unterkünfte #3

29. května 2012 v 13:00 | N. Dips |  Frankfurt Unterkünfte - Michelle

Autor: Michelle
Warning: hetero, romantika

Ihned po přistání v Německu mě najednou začíná bolet břicho. Jsem totiž nervozní a bojím se. Nikdy v životě jsem totiž sama neletěla. Ale nechápu proč mě bolí až po přístání? Divné..
Jakmile vyjdu z letadla, tak hledám tetu. Nikde ji nevidím, tak jdu do hlavní budovy a doufám že ji tam někde mezi všemi najdu. Po příchodu do hlavní budovy mě ale překvapí, kolik lidí tam je. Všichni mají foťáky, kamery, deníčky a propisky. Nechápavě se všude rozhlížím a bojím se čím dál víc. Svou nervozitu se snažím schovat a nevšímat si jí, ale bohužel to nejde.
Uprostřed letištní budovy je velký chumel lidí a už fotí a křičí. Nemám tušení co se děje, tak se jdu podívat. To bych ale neměla dělat, tak se otočím a najednou do mě někdo vrazí a já spadnu na zem.
''Jsi normální?'' Zakřičím naštvaně.
''Promiň, já nechtěl.'' Omluví se nějaký kluk, na kterého jsem se ještě ani nestihla podívat.
''No jasně!'' Naskočí mi němčina.
''Hele nekřič prosím tě tak nahlas.''
''Proč ne když si mě shodil?!''

Desire for Blood #34

28. května 2012 v 17:40 | N. Dips |  Desise for Blood
Abych řekla pravdu, je tohle moje nejdelší povídka v celé mé spisovatelské historii. A stále mám nápady, které se však snažím, co nejvíc omezovat jinak bychom tu s takovou taky mohly mít díl č. 521 :D Doufám, že vás to i po takové době stále baví. (Tím myslím, že chci, aby jste víc komentovali! :D)


Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


TOM

Vracel jsem se k domu a doufal, že už bude Larissa doma. Vyšlapal jsem tři schodky před dveřmi a už si chtěl odemčít, ale pak jsem si uvědomil, že vlastně klíče nemám. Vzdychl jsem a doufal, že tu nebudu muset trčet. Zazvonil jsem. Bohužel se nic nedělo. ,,Bože," vzdychl jsem a už do chtěl vzdát, když se otevřeli dveře ve kterých stála Larissa. Vypadala trošku přeležele. ,,Ahoj," usmál jsem se a naklonil se, abych ji mohl políbit na tvář. Ucítil jsem z ní určitou dávku alkoholu. Vešel jsem dovnitř a vyzul si boty. ,,Něco slavíš?" Zamrkal jsem. Podívala se na mě a přešlápla, aby udržela rovnováhu. Pro případ se chytla ještě zdi. Její oči byli téměř skleněné a trošku zarudlé od pláče. Sklopila pohled a skousla si ret. Přísahal bych, že kdyby ret nepustila prokousla by si ho. ,,Mluvíš se mnou?" Zeptal jsem se, protože jsem od ni neslyšel ani jedno slovo.

,,Jo," šeptla.
,,Stalo se snad něco?" Přešel jsem k ní a zvedl ji hlavu, aby se na mě podívala. Wau, ta toho už v sobě musí mít.
,,N-ne," zavrtěla hlavou a vytrhla se mi ze sevření. ,,Nech mě být," šeptla a odstrčila mě od sebe. I když vždycky sílu měla, dneska ji postrádala. Měla co dělat, aby sama ustála jen tenhle pohyb. Stáhl jsem se od ní.
,,Nic ti nedělám," zavrtěl jsem hlavou.
,,Já vím," přikývla. Po tváři ji začínali stíkat slzy.
,,No tak, lásko." Došel jsem k ní a podepřel ji. Pomohl jsem ji do ložnice, kde jsem ji uložil na postel.
,,Tomi," vzlykla a objala polštář takovou silou, že mám pocit, kdybych tam byl, asi by mě rozmačkala. Posadil jsem se k ní a hladil ji po tváři. Bylo k ničemu z ní něco tahat v tomhle stavu. Na pár věcí bych se ale zeptat mohl.


Raego & Kristýna Šebíková - Nahoru

28. května 2012 v 15:48 | N. Dips |  Songs
La la la. :)Desire for Blood #33

27. května 2012 v 15:59 | N. Dips |  Desise for Blood
Doufám, že si plně užíváte nedělní odpoledne. ;)

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


Chtěla jsem je uchopit do rukou a přečíst si, co se tam píše, ale zarazil mě a vytrhl mi je z ruky. ,,Na to bude dost času později," sykl.
,,Můžeš mi vysvětlit, proč s ním pořád jsi? Nejdřív jsem si myslel, že ho chceš pouze využít kvůli slečně Fisherové, ale jak se zdá tak tě to neomrzelo. Holka, hraješ si z ohněm. Nechtěj se popálit. Já nevím jak ty, ale zbytek života nechci strávit za mřížemi. Bratři Kaulitzovi jsou lepidla na média. Od tam je to k tobě i k nám opravdu kousek."

,,Mluvíte mi do osobního života?" Zavrčela jsem a bouchla do stolu.
,,Jestli to vydíš takhle, pak ano." Přikývl a stále působil klidně. ,,Zakazuji ti se s ním vídat nebo jakkoli komunikovat!"
,,Hm," uchechtla jsem se. ,,A co jako hodláte udělat?" Skřížila jsem si ruce na hrudi. ,,Je to můj přítel, né váš. Tak se do toho neserte!"
,,Lashes!" Zavrčel. ,,Doufám, že mi tu teď neohdláš povídat příbeh o tom, jak moc se milujete a jak moc tě změnil. Protože ty už se nezměníš. Udělala jsi za život už tolik hnusných věcí, že jsi nic. Jsi jen kriminálnice, holka, která se nechala využívat mafií."

Sklopila jsem pohled od toho jeho. Cítila jsem se tak lacině. ,,Pamatuj si, že jestli.."
,,Končím!"
,,Co prosím?" Opřel se do křesla, jednou rukou začal nepatrně šmátrat ve stole.
,,Končím, nebaví mě to. Nechci to dělat." Postavila jsem se, ale hned na to jsem byla nějakými silnými pažemi donucena si znovu sednout. Ohlídla jsem se za sebe a spatřila vysokého a svalnatého muže, který se na mě rozhodně neusmíval.