~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Duben 2012

Desire for Blood #17

30. dubna 2012 v 16:24 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, vydírání, násilí

TOM


Měl jsem namířeno za Andreasem do baru, abych mu povykládat o Larisse. Potřeboval jsem se někomu pochlubit. Většinou to býval Bill, ale toho jsem dneska viděl a má dost starostí s Evou a její depkou. Pochybuji, že by ho to zajímalo. Hlavně ho nechci ničím jiným zatěžovat. A Georg tu není. Prošel jsem kolem výlohy květinářství. Zastavil jsem se a něco mě napadlo. Zadíval jsem se na dveře, kde vysela cedulka, že mají ještě otevřeno. Překvapovalo mě to, v tak pozdní hodinu. Vešel jsem dovnitř a okamžitě jsem ucítil všechny květiny. Přímo ráj pro alergiky. Nejsem alergický, ale i tak mě to dost provokuje. ,,Dobrý den," pozdravil jsem. Spozoroval jsem ženu za pultem jak vážě nějakou kytici.
,,Dobrý den," usmála se na mě. ,,Přejete si?" Odložila stužku a věnovala se mi.
,,Já totiž.." podrbal jsem se na krku a rozhlédl se po obchodě. ,,Vlastně ano, ale nemám tak úplně představu." Přešlápl jsem. Nikdy jsem si nepřipadal tak nervózní, ale měl jsem opravdu dobrý pocit z toho, co jsem dělal.
,,Aha," uchechtla se trochu. ,,Tak, pomůžu vám. Pro koho by jste chtěl květinu?"
,,Pro dívku," nedokázal jsem ji nazvat svoji přítelkyni.
,,Jste spolu?"
,,Ehm, to je.. soukromá věc,"
,,No," zasmála se. ,,Mě do toho nic není, ale pomáhám vám vybrat dokonalou květinu. Tak se ptám,"
,,Aha, no.. asi ano, chvíli." Přikývl jsem.
,,A jaká je?"
,,Je," zamyslel jsem se. ,,Okouzlující, nádherná.. trochu tajemná a má nádherný úsměv." Pousmál jsem se. Najednou jsem se divil, jak to ze mě letí. Žena se odebrala někam dozadu a něco hledala.


Ztracená Sestra #Prolog

29. dubna 2012 v 21:54 | N. Dips |  Ztracená Sestra
Přeju hezký večer všem! Mám tu novou povídku. Plánovala jsem ji už delší dobu, ale děj ještě úplně promýšlím. Asi vás napadá, jestli tu půjde o incest. Povrchově nejspíš ano. Však uvidíte samy. Nemůžu prozdradit všechno hned teď. Doufám, že se vám bude líbit a že budete komentovat. Nyní mám po přímáčkách, takže mám víc času a dokonce plánuji dokončit povídku Sunshine. Takže se máte opravdu na co těšit. No nic, tak se dejte do čtení. :) N. Dips

Autor: N. Dips
Warning: hetero

,,Jsem strašně ráda, že mi pomáháš, Bille. Jednou jednou díky." Pohladila mě máma mateřsky po vlasech a trochu je rozcuchala. Okamžitě jsem je vrátil na původní místo a vrátil se ke třídění papírů ve skříni.

,,To nestojí za řeč, mami. Ještě že děláš jarní úklid jen jednou za rok." Ušklíbl jsem se a zmačkal papír, který byl teď už k ničemu. Hodil jsem ho k hromadě ostatních.

,,Gordon se staví proti a nechce mi vůbec pomoct." Zavrtěla hlavou a pokračovala v utírání prachu.

,,Musíš ho nejspíš nějak motivovat." Pokrčil jsem rameny a vyhazoval další papíry. Jen se tiše zasmála a vyvětrala v oknu prachovku. Narazil jsem na papír s názvem - Rodný list. Pousmál jsem se a přečetl si své jméno. Rychle jsem přejel očima všechny údaje na něm a chvilku zavzpomínal na své dětství. Pečlivě jsem uložil list do složky, aby se nijak nepomačkal a uložil do skříňky. Pak jsem pokračoval s dalšími papíry až jsem narazil na něco divného. Další rodný list, ale nebyl ani můj, ani mámy, ani táty. Bylo na něm pro mě neznámé jméno se stejným příjmením jako to mé. Zvláštní, jsem jedináček, takže nepřipadá v úvahu, že by to byl můj sourozenec. Podíval jsem se na mámu, která se na mě jen mile usmála a pokračovala dál v leštění nábytku. Přivřel jsem oči a prohlídl si ji nedůvěřivým pohledem. Že by mi snad něco zatajila? Znovu mi pohled sklouzl na papír s jménem - Bree Kaulitz. Vím, že bych neměl, ale.. přehl jsem papír a schoval si jej rychle do zadní kapsy kalhot. Rychle jsem douklízel zbytek papírů, abych mohl být co nejdřív pryč.

Desire for Blood #16

28. dubna 2012 v 15:05 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání

TOM

,,Hm.." prohlídl jsem si kluka, který mluvil s Larissou. Nelíbil se mi, ani trošku. Nejradši bych mu rozbil hubu. Kdo to vůbec je? Ale no tak, Tome, nejsi žárlivý typ. Třeba spolu jen pracují. Nevěřím, museli spolu něco mít - nevěřím. Ale doufám, že by mi mohla Larissa říci.
,,Ahoj," pousmál se na mě a došel blíž. Spíše pro sebe jsem si zabrblal pozdrav a díval se jinam. ,,Jsem Mitchel," vystřelil ke mě ruku. Jen jsem mu s ní jemně potřásl a pokrčil rameny. To je super, a co já s tím?

,,Aha," pokýval jsem.
,,Ty jsi Tom, že?"
,,Jo," takže mu o mě Larissa něco řekla. To je dobře. ,,Umh, měj se." Procedil jsem skrze zuby a nasedl zpět do auta. Nastartoval jsem a už se zbytečně nezahazoval s týpkem, co se mi nelíbil. Působil divně.. trochu jako když se Larissy zeptám na práci. Vždycky začne být tak roztěkaná, možná se mi to však jen zdá.


Desire for Blood #15

26. dubna 2012 v 16:43 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


LARISSA


,,Mhr.." zabručela jsem. Otevřela jsem oči a hleděla do stropu. Vydechla jsem a porozhlídla se po pokoji, abych si uvědomila kde jsem. Otočila jsem se na druhou stranou s úmyslem, že budu ještě spát, když mě překvapil spící Tom. Ležel jen tak v kalhotech a tričku na druhé polovině postele. Ruku měl pod hlavou, rty pootevřené a pravidelně se mu nadzvedával hrudník. On je tak roztomilý. Proč, ale usnul tady? Oh, musela jsem usnout a on nejspíš taky. Kdybych to bejvala tušila, mohla jsem si rovnou ustlat na jeho hrudi. Zadívala jsem se na malý budík na nočním stolku, který ukazoval pouze šest ráno. Brzo na vstávání. Mohla bych se na něj třeba koukat. Ne, nejsem úchyl. Jen je tak nádherný. Chtěla bych znova cítit jeho rty na těch mých. Tiše jsem zaúpěla a zahrabala se do peřiny. Trochu jsem se k němu šoupla a přitulila se. Zavřela jsem oči a nasála jeho vůni, která byla stejně cítit po celém pokoji.


Desire for Blood #14

23. dubna 2012 v 18:15 | N. Dips |  Desise for Blood
Okay, mám to za sebou, ale odhadnout to vážně nemůžu. Teď budu nervózní až do pátku. :D


Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


Po menším dohadováním o tom zda tu zůstanu nebo ne, jsem tedy ustoupila a přijala jeho nabídku noclehu. Bylo stejně už dost pozdě.
,,Tak pojď, dám ti nějaké peřiny," pousmál se a zvedl se z gauče. Poslušně jsem ho následovala a sledovala každý kout jeho domu. Všechno bylo do puntíku uklizené a sladěné.
,,Tome, ty jsi takovej pořádnej?"
,,Já? Ne." Zasmál se. ,,Asi před týdnem se tu stavila moje máma a trochu mi tu poklidila." Ušklíbl se a otevřel dveře do pokoje, z kterého mě praštila silná vůně do nosu. Celý pokoj voněl stejně jako Tom. Zastavil se u velké bílé skříně, z které vytáhl nějaké peřiny a podal mi je, abych je podržela. Ještě chvíli se přehraboval než vytáhl i povlečení. Bylo vyžehlené a úhledně složeno. Téměř škoda v tom spát jen jednou.


Hot Right Now!

22. dubna 2012 v 19:16 | N. Dips |  Info

Nevím, jestli se mám víc děsit zítřejších přímaček, nebo konce týdne, kdy budu vědět výsledky. Už asi od února čumím jen do učebnic a nedělám nic jiného. Od zítřka už nechci žádný testování vidět, ani o něm slyšet. I když musím uznat, že jsem na tom líp, než v týdnu. Jednu chvíli jsem už myslela, že si sama zavolám do blázince, aby si pro mě přijeli. Hodinu jsem seděla nad jedním příkladem z matematiky, abych přišla na to, že mi stačily pouhé dva výpočty a bylo by hotovo! Grr..

Takže tam prostě zítra nakráčím, napíšu to a vypadnu. Přesně takhle to vidím. Ježiš, budu šťastná, když budu těsně pod čarou a můžu si podat odvolání! Znáte to, přesně víte jak to vypočítat do doby, než před vás někdo nepoloží test. To jsem totiž úplně tupá a nevím absolutně nic. Tak mi držte palce! ( Pro případ i na nohách :D )


Ehm, jsem se potřebovala trošku odreagovat tak tady prosím, jsem vytvořila názornou ukázku toho, jak by to asi vypadalo, kdyby se Tom dal na dráhu rappera. :D:D:D..


Achm.. ten obrázek k tomu prostě vybízel! :D:D

Desire for Blood #13

21. dubna 2012 v 14:08 | N. Dips |  Desise for Blood
Už mi to učení vážně leze na mozek.


Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


Tom mě položil na gauč a pod nohu mi dal polštář. ,,Jsi tak pozorný," složila jsem mu kompliment. Zvedl ke mě pohled a skousl si ret. ,,Nečekala bych to u tebe,"
,,Proč ne?" Zavrtěl hlavou a odešel do kuchyně, kterou měl propojenou s obývacím pokojem. Natáhl se pro dvě skleničky na víno a z lednice jedno vyndal.
,,Sám jsi říkal, že máš radši úlety, tak co tak najednou?" Povytáhla jsem obočí.
,,Nevím, ale.. když.. je to těžké." Vydechl a donesl všechno na tácu, který položil přede mě. Rozdělal víno, celou tu dobu jsem na něj hleděla a čekala, že to dořekne, jenže se k ničemu neměl.
,,Co je těžké?" Někdo rejpat musí. Neodpověděl mi. Nalil do dvou skleniček a jednu z nich mi podal. Po přiťuknutí jsem skleničku odložila zpět na stůl.


Desire for Blood #12

18. dubna 2012 v 19:53 | N. Dips |  Desise for Blood
Zdravím, doufám, že se máte dobře. Jen se chci omluvit, že jsem na blogu málo a že přibývá málo článků. Mám před přímačkama, tak makám. I když.. mám pocit.. jakobych pořád nic neuměla. Tak mi držte palce ať to zvládnu, bude se mi to hodit! :-)


Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání


TOM

Nechtěl jsem dneska už myslet ani na Billa a Evu. Tak hned jak jsem uviděl Larissu na schodech jsem si vypnul mobil, aby mě neotravovali. V duchu jsem, ale doufal, aby za nima zase nepřišli a Billovi něco neudělali, ale je to chlap. Zvládne to.
,,Ahoj," došla ke mě Larissa.
,,Oh, ahoj." Usmál jsem se na ni mile a prohlídl si ji.
,,Mm.. můžeme jít?"
,,Jo, jasně." Přikývl jsem a dohnal ji. ,,Sluší ti to," obmotal jsem ruku kolem jejího pasu a přitáhl si ji k sobě. Pootočila hlavu a usmála se na mě. Dovedl jsem ji k autu, podržel jsem ji dveře a počkal než si nastoupí. Sedl jsem za volant a natáhl se pro pás. ,,Tak, na co by jsi ráda šla?" Zeptal jsem se, protože mě bylo celkem jedno, na co půjdem.


Desire for Blood #11

16. dubna 2012 v 15:50 | N. Dips |  Desise for Blood


Warning: hetero, drama, násilí, vydírání
Autor: N. Dips

,,Nevím, nějakej kluk." Pokrčila jsem rameny. Zvedla jsem se z křesla a odešla ke vchodu. ,,Jdeme?" Zavrtěla jsem hlavou, když stál Mitchel stále na místě. Rozešel se a prošel kolem mě.
,,A prej, že jsme přátelé." Mrmlal si pro sebe.
,,Říkal jsi něco?" Zeptala jsem se ho i když jsem ho moc dobře slyšela.
,,Nic, nastupuj." Podíval se na mě vážným pohledem a sedl si za volant. Protočila jsem oči a sedla si na místo vedle něj. V tichosti jsme dojeli před menší dům s velkou zahradou. Nevypadal nijak neobyčejně. Vystoupili jsme a střetly se pohledy.


Desire for Blood #10

14. dubna 2012 v 15:35 | N. Dips |  Desise for Blood
Tak první desítka, snad se vám povídka stále líbí! :-)


Warning: hetero, drama, násilí, vydírání
Autor: N. Dips

,,No.. Larisso!" Ozval se Wilkinsův hlas. Tak nějak jsem povadla. Možná, že jsem si přála, aby to byl Tom. ,,To je dost, sama se neozveš!" Načepýřil se.
,,Omlouvám se, nevěděla jsem, že se máme ozvat."
,,Dobré, tak, jak se mají moje peníze?" Optal se jakoby peníze byli jeho dětmi.
,,Vlastně.." odmlčela jsem se na chvíli. ,,Ještě je nemáme, ale doufám, že by do konce tohoto týdne mohly být."
,,Larisso!" Zvýšil hlas. ,,Do konce týdne, jinak tam posílám naše chlapy."
,,Domluveno, zatím se mějte." Típla jsem rychle hovor a mobil odhodila. Zvedla jsem se z postele a začala se oblíkat.