~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Březen 2012

Desire for Blood #3

31. března 2012 v 17:17 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání

Připomíná jen komentáře, ať vím, jak na tom jsem. :) Díky.

LARISSA

Kolem páté odpoledne jsem se dostala domů a okamžitě jsem se dala do balení. Už jsem v Evropě párkrát byla, ale spíše vždy jen pracovně. Jednou bych se chtěla podívat do Francie a do Paříže, tak jak to bývá vždycky v romantických filmech. I přes svou práci si na romantiku potrpím. Kdoví, jestli se mi tahle šance někdy naskytne. Vytáhla jsem tašky a začala do nich skládat potřebné oblečení i další věci. Netrvá mi to ani nijak moc dlouho a už v osm mám sbaleno vše pro mě na příštích čtrnáct dní potřebné. Rozhodnu se tentokrát povečeřet apsoň jednou v klidu u televize. Zvolila jsem jen jednoducho těstoviny, které jsem hodila na deset minut do vody. Vyndala je, posypala sýrem a nakonec kečup. Vzpoměla jsem si na nedopitou flašku vodky, ale pro dnešní večer jsem zvolila jen jednu skleničku bílého vína. Se vším jsem se posadila k telvizi a při mém oblíbeném seriálu si snědla, po dlouhé době, teplou večeři.


Spray Art

30. března 2012 v 20:36 | N. Dips |  Other

Opravdu jsem na to koukala s pootevřenou pusou. Fakt obdiv. To chce skutečně talent.. a odvahu! Fascinující, jednou bych si to chtěla zkusit.

Desire for Blood #2

29. března 2012 v 18:27 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání

LARISSA

,,Mh.." zakňourala jsem, když jsem se začínala probírat a vůbec se mi nechtělo vstávat. Byla jsem celá rozlámaná, protože jsem jak blbá usla na gauči. Rozlepila jsem oči a zvedla se na loktech. Porozhlídla jsem se po místnosti, cítila jsem se jakoby mě někdo zmlátil. Postavila jsem se a konečně narovnala svoje záda do původní polohy. Protáhla jsem se a skontrolovala čas. Bylo půl osmé. Vydala jsem se do koupelny, kde jsem ze sebe udělala aspoň trochu člověka. Natáhla na sebe tentokrát uplné tmavé džíny a k tomu elegantní tílko na ramínka. Opět jsem se nasoukala do lodiček a vybrala si kabelku, která by se mi hodila k oblečení. Později jsem do ni naházela klíče, peněženku, mobil a další potřebné věci. Ráno jsem obvykle nesnídala. Už jsem se odnaučila snídat. Není to zdravé, ale já po ránu nikdy nemám na nic chuť. Kolem půl deváté jsem opustila dům a nasedla do auta. Znala jsem cestu už téměř nazpaměť. Zaparkovala jsem v garáži a vylezla.


The Guilty Ones 22. END

29. března 2012 v 12:00 | N. Dips |  The Guilty Ones (Emily)

Autor: Emily
Warning: hetero, drama, romantika, sex

---O pár měsíců později---
Seděla jsem s dětmi venku na zahradě, oni si hráli a já se opalovala na horkém sluníčku.
"Potřebuju s tebou mluvit." Přišel ke mně Bill.
"Copak?" podívala jsem se na něj. Bill si vzal na ruce Christinu a Billyho a posadil se ke mně.
"Jedeme na tour."
"Ou. Kdy?"
"Za měsíc."
"Už za měsíc?? Proč jsi mi to neřekl dřív??"
"No, já se bál, jak budeš reagovat."
"To si děláš srandu?"
"Ne?" Dívala jsem se na něj nevěřícně.
"Na jak dlouho?"
"Na půl roku."

Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego

28. března 2012 v 15:00 | N. Dips |  Songs

'Nossa, nossa aj si vo se me máta! Aj se ťu pegó, aj aj se ťu peguej' :DDD Strašně chytlavá písnička a mě se děsně líbí :D

Desire for Blood #1

27. března 2012 v 15:29 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí, vydírání

Předem bych vás chtěla upozornit, že začátek povídky nebude nijak zajímavý, ale všechno musí nějak začít. Tak prosím o Vaši trpělivost! Předem děkuju za každý komentář, který mě podpoří a dodá energii i inspiraci k dalším dílům! N. Dips

,,Hm.. nešlo to hned?" Odsekla jsem škodolibě a vytrhla peníze muži z rukou. Důkladně jsem je přepočítala a strčila do tašky, kterou mi Mitchel přidržel. Klient se na mě jen se strachem v očích podíval a my konečně odešli z podniku. S vysokými podpatky jsem trochu šourala o asfalt. Za dnešek mě už bolely dost nohy. Těším se až si zalezu do vany a naložím se do teplé vody.

,,Můžeme jet?" Promluvil na mě Mitchel a přidržel mi dveře od auta.
,,Jo," vydechla jsem a nasednu si do auta.
,,Je už dost pozdě, nechceš hodit domů?" Prohodil, mezitím, co hledal klíčky od auta.
,,Ne, chci ještě za šéfem, potřebuji ty peníze." Trvala jsem si na svém a sledovala krajinu míhající se kolem nás. Venku už byla tma, doba, kdy je nejlepší čas na naše klienty.
,,Potřebuješ nebo chceš?" Ušklíbl se.
,,To ti může být jedno, ne? Jeď." Nesnáším, když do mě Mitchel rejpal a ještě tak nepříjemně. Jen jsem protočila oči a odklonila od něj hlavu.


The Guilty Ones 21.

27. března 2012 v 12:00 | N.Dips |  The Guilty Ones (Emily)

Autor: Emily
Warning: hetero, drama, romantika, sex

Uběhl měsíc od toho, kdy měla Camile Billyho u sebe. Ani mi nepřišlo, že jsme se ho vzdali, protože nám ho každou chvíli vozila, že ho potřebuje pohlídat. Už mě to unavovalo, ale Billovi to nevadilo, měl ho na blízku. Bral ho do studia a nechal ho hrát na bicí. Určitě bude mít talent na hudbu. I v Chris se budí zájem o hudbu. Pořád přepíná televizi na program s písničkami a pak tancuje před obrazovkou. Camile mi volala, že s námi potřebuje mluvit. Určitě zase potřebovala pohlídat. Prozvonila mě, takže jsem vyšla ven a otevřela jí bránu. Vjela s autem na zahradu, Billyho měla sebou. Chris si s Billym hodně rozuměla, takže když jsem jí vzala sebou na zahradu a viděla Billyho, hned nadšeně tleskala ručičkama. Camile vystoupila namyšleně z auta, vyndala Billyho a ještě mu u toho stihla nadávat, že slintá. Překvapení, 2 roční dítě slintá. Posadila jsem Chris na trávu a ta hned cupitala za Billym, takže ho Camile dala taky na zem.

Desire for Blood

25. března 2012 v 19:26 | N. Dips |  Desise for Blood

Autor: N. Dips
Warning: hetero, drama, násilí

Ahoj, tak je tu další povídka. Protože se poslední dobou musím učit na přímačky a nemám tolik času psát, budu tuhle povídku přidávat pomaleji. Navíc si myslím, že se na další díl budete o to víc těšit! Začala jsem ji psát teprve včera a moc dopředu toho nemám - poprvé. :D I tak doufám, že ji budete číst a komentovat.

Jsou lidé, kteří získávají peníze z chyb ostatních. Někdy i za jejich bolest a utrpení, kterým si projdou. Kdyby se Larissa měla slitovávat pokaždé nad člověkem, který před ní trpí a topí se ve vlastních problémech, nedělala by nic jiného. Bohužel si sama nevšímá, že ji to ničí. Jejím osobním životem se stala práce, žije proto, aby pracovala a pracuje proto, že žije.

The Guilty Ones 20.

25. března 2012 v 12:00 | N. Dips |  The Guilty Ones (Emily)

Autor: Emily
Warning: hetero, drama, romantika, sex

----O 2 ROKY POZDĚJI---
Starali jsme se o Billyho a Chris. Camile se tu ani neukázala. Nevadilo mi to, na Billyho jsem si zvykla a byl moc hodný. Přijela jsem z nákupu a vystoupila z auta. Dveře byly pootevřené, zamračila jsem se a vešla dovnitř. Nevěřila jsem vlastním očím. Stala tam Camile, byla slušně oblečená a ověšená zlatem.

Tajemství Voskové Figuríny #23 END

25. března 2012 v 10:52 | N. Dips |  Tajemství Voskové Figuríny

Autor: N. Dips
Warning: hetero, romantika

Znáte ten příjemný pocit, co se ozve v břiše kdykoliv jen vidíte osobu, pro kterou máte opravdu slabost? Ano? Tak tenhle pocit jsem měla po celou dobu koncertu, který jsme si všichni fakt užili. Po tom, co odzpívali poslední písničku tohohle vystoupení jsme se přemýstili do zákulisí a čekali, než dojdou.

,,Beruško," nalepil se na mě Bill svým propoceným tělem.

,,Bille," zaúpěla jsem.