~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Únor 2012

Být Dokonalý II. #26 (2/2)

29. února 2012 v 14:00 | N. Dips |  Být Dokonalý II.řada

VŠECHNO NEBO NIC

,,Ne Henry, nemačkej tu spoušť. Copak si nevzpomínáš, když jsme byli spolu?"

,,Proč to vytahuješ?" Povytáhl obočí. ,,Je to pryč,"

,,Možná, kdyby jsi se změnil.. nepřestala jsem tě milovat.." ok, kec, ale jestli tím zachráním Billa. Teď jen doufám, že je Henry opravdu tak blbej a sežere mi to. ,,Všechno může být jako dřív. Rozmysli si to, než uděláš nějakou blbost."

,,Ange?" Podíval se na mě Bill smutně a v jeho očích se zaleskly slzy. Snažila jsem se na něj nedívat, ale nešlo to.

,,Promiň Bille, ale potřebovala jsem peníze.." nešlo mi to vůbec přes rty. Bolelo to víc, než jsem čekala.

Baby Are You Down // Tom

29. února 2012 v 12:30 | N. Dips |  Other

Podle mě jedno z nejlepších videí, co jsem viděla. :) :D

Sunshine #4

28. února 2012 v 15:30 | N. Dips |  Sunshine

Autor: N. Dips
Warning: hetero

Stále jsme se slunili u bazénu a povídali si. ,,No nic, děti." Začala se zvedat Simone. ,,Nezlobte tady, my se půjdeme projít do města a prohlídnout si nějaké ty staré památky." Usmála se. ,,Vrátíme se k večeru a pak si zajdeme na tu večeři, ano?" Mrkla na mě. S úsměvem jsem přikývla. ,,Na oběd si někam zajděte a vemte sebou kdyžtak i Toma, kdyby chtěl." Pohodila hlavou místu, kde se stále Hannah s Tomem bavili a něčemu se nehorázně smáli.

,,Neboj mami," mávl Bill otráveně rukou. ,,Jen jděte a bavte se," usmál se a vypadalo to, že se nemůže dočkat až vypadnou. Simone protočila oči a i s Gordonem odešli. ,,Tak, co?" Usmál se na mě.

Být Dokonalý II. #26 (1/2)

28. února 2012 v 14:00 | N. Dips |  Být Dokonalý II.řada

UTRPENÍ

,,Čau kotě," ušklíb se tak, jak to dělal vždycky. ,,Půjdu dál," oznámil mi a vešel dovnitř. Stála jsem stále jako opařená a snažila se dělat něco, ale v tuhle chvíli jsem nevěděla co. Myslím, že můj život pomalu, ale jistě končí. ,,Myslím, že bychom si měli promluvit." Řekl vážným hlasem a zavřel místo mě dveře.

,,Nemáme.. o čem.." vydechla jsem a cítila jak se první slzy derou na povrch.

,,Nefňukej," zvýšil hlas. ,,Myslíš si, že když jsi utekla sem, tak jsi se mě jako že zbavila?" Uchechtl se.

,,Henry vypadni, nech mě být!" Snažila jsem se, aby můj hlas zněl odhodlaně, ale vůbec to nešlo.

,,Být tebou, tak bych nedělal problémy." Sáhl si do zadu pod tričko a vytáhl zbraň, kterou mi jen ukázal, ale nemíříl s ní na mě.

Být Dokonalý II. #25

27. února 2012 v 14:00 | N. Dips |  Být Dokonalý II.řada

TO NEJHORŠÍ, CO SE MŮŽE STÁT

ANGELA

Stála jsem před zrcadlem a rozpouštěla si vlasy z drdolu. Bill vešel dovnitř a zavřel za sebou dveře. ,,Mh?" Usmála jsem se na něj. Opatrně se posadil na kraj vany a pozoroval mě. ,,Tak povídej.. co jsi chtěl?"

,,No.. já.. že už půjdeme.. no a.." zdálo se mi, jakoby se nemohl vyjádřit. Otočila jsem se čelem na něj a povzbudivě se usmála. ,,Neodcházej," řekl jedním slovem.

,,Oh, Bille." Usmála jsem se a posadila se vedle něj. ,,Slibuju, že neodejdu," naklonila jsem se a políbila ho. ,,Budu tu na tebe čekat, jestli si přeješ." Pohladila jsem ho po tváři. Vím, jak moc těžký bylo pro mě odejít, ale nevím, jak moc těžké bylo pro něj se s mým odchodem vyrovnat.

27.2. - 3.3. 2012

26. února 2012 v 20:18 | N. Dips |  Info

Ahoj,
Oh, ano. Zítra jedu na lyžák. Doufám, že aspoň nějakej sníh na těch horách bude! :D A když ne, tak to hold vezmem po bahně a trávě :D
Z lyžáku jsou nejlepší momenty ze svahu. Minulý rok jsem při své závěrečné jízdě přímo excelovala. :D Ještě dodnes se o tom mluví. Ano, najela jsem přímo do hromady sněhu, odepli se mi lyže a já udělala salto :D Tak doufám, že se letos tolik nepřerazím! :D

Povídky nastavím dopředu a pokud to stihnu, tak i nějaké jiné články. :) Jinak ke konci týdne by se tu měla objevil nová povídka - Tajemství Voskové Figuríny, tak doufám, že budete číst a komentovat. Ať vím, až přijedu, jestli ji mám stáhnout z blogu a rovnou zahodit do koše :D

Tak se tu mějte hezky, N. Dips :)

Být Dokonalý II. #24

26. února 2012 v 15:36 | N. Dips |  Být Dokonalý II.řada

TICHO PŘED BOUŘÍ

ANGELA


Ležela jsem v posteli a koukala se do stropu. Sebemenší zvuk domů ve mě vyvolal další vlnu hrůzy. Už jsem to dál nesnesla. Vstala jsem a potichu vyšla na chodbu. Namířila jsem si to k jedněm dveřím, které jsem otevřela. Vešla jsem dovnitř a za sebou zase zavřela. Byla jsem u Billa v pokoji a doufala, že se o něco nepřerazím. V jeho pokoji jsem byla snad jen jednou a to mě zajímal jen Bill. Posadila jsem se na postel a zadívala se jak klidně spí. ,,Angelo?" Šeptl tiše, až jsem se lekla.

,,Nespíš?"

,,Ne, nejde to." Pomale se posadil. ,,Asi se ani nemusím ptát, proč nespíš ty, co?"

Být Dokonalý II. #23

25. února 2012 v 20:49 | N. Dips |  Být Dokonalý II.řada

Omlouvám se, že poslední dobou díly přibývají pozdě. Mám nějaký zařizování a nestihla jsem je nastavit dopředu. Tak, doufám, že vás ta povídka ještě baví :D Příjemný čtení!

PROBLÉM JMÉNEM ZOUFALSTVÍ


,,Dáš si ještě něco?" Nabídla mi Tiffany.

,,Ne ne, jsem opravdu plná, ale děkuju." Usmála jsem se. Je to tři dny od toho, co jsem se dala dohromady s Billem. Zatím je to všechno nádherný, plně si užívám jeho pozornosti a náklonnosti. Seděli jsme společně u Tiffany na zahradě a kecali o všem možným.

TRAILER // Tajemství Voskové Figuríny

24. února 2012 v 18:49 | N. Dips |  trailers
Mm.. už mě znáte :D K téhle povídce, původně trailer být ani neměl, ale tak.. nakonec jsem ho udělala. :) Tak snad se vám bude líbit. Mimo to, přesné datum, kdy se povídka oběví na blogu, ještě neznám.. prozatím se můžete těšit na další díly Být Dokonalý II. :)


Autor: N. Dips

Být Dokonalý II. #22

24. února 2012 v 15:39 | N. Dips |  Být Dokonalý II.řada

CO SE TENKRÁT STALO


,,Mrzí mě, že to máš v životě tak těžké," usmál se na mě povzbudivě.

,,Pomalu si zvykám, nikdy to asi nebude eňo ňůňo." Usmála jsem se smutně. ,,Ale.." nechala jsem začátek věty chvíli vyznít do ticha. Vysel mi pohledem na rtech a čekal, co ze mě vypadne. ,,Proč, když jsem ti tolik ublížila.. mi stále pomáháš.. ?" podívala jsem se na něj.

,,Protože nikdy nezapomenu na den, kdy jsem tě potkal." Usmál se mile. Vzpomněla jsem si na tu noc v klubu. Moc si toho nepamatuji, ale ten polibek mi zůstal v paměti.

,,Vždycky jsi to se mnou myslel tak dobře.. a já ti stále přidělávám samé problémy."