~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Listopad 2011

Like White Christmas 7.

30. listopadu 2011 v 16:01 | Nica |  Like White Christmas

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Přeji příjemný čtení. Jinak, jsem chtěla zdůraznit, že jsem se snažila o proudloužení jednotných dílů, hlavně u téhle povídky. Zatím to nebylo nějak moc, ale na budoucích dílech to bude vidět. A chtěla jsem se zeptat, jestli vám to takhle nějak vyhovuje (+-). Odpovědi a názory do komentářů ↓ Díky, N.


TOM

,,Bille! Tys jí podkopl nohy, kvůli řasence?!" Křičel jsem na svého malého brášku.

,,Vlastně, to ani tak nebylo kvůli řasence." Pípl a díval se do země. Trochu jsem si připadal jako jeho máma, ale prostě nemůžu tomu uvěřit.

,,A kvůli čemu?"

,,Kvůli minulosti.."

,,Bille," povzdychl jsem si a sedl si k němu.

,,Tome nevíš co to bylo," sevřel pevně víčka aby si nemusel znovu představovat ty hrozný vzpomínky.

The Guilty Ones 3.

30. listopadu 2011 v 12:00 | Nica |  The Guilty Ones (Emily)


Autor: Emily
Warning: hetero, romantika, drama, sex

Byl tak krásný v záři měsíce. Obdivovala jsem ho tak silně, až mě to děsilo. Co když ho zítra nenechám odejít? Co když ráno zmizí a já už ho nikdy neuvidím? Co když se mi to všechno jen zdá? Musím ho nechat jít. Každý máme svůj život a tak to musí zůstat. I kdybych ho sebevíc milovala.
-----------
Když jsem se probudila, už seděl u stolu. Usmála jsem se.
"Dobrý ránko." Otočil se na mě. Neusmíval se. Vůbec. "Co se stalo?" podívala jsem se na něj lehce vyděšeně.
"Já opravdu nechtěl, ale přišla ti smska, tak jsem se koukl a hádej, kdo ti psal?"
"Kdo? A jakto že mi čteš smsky?!"

Like White Christmas 6.

29. listopadu 2011 v 16:11 | Nica |  Like White Christmas

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

BILL

Najednou jsem ve Stelle už neviděl tu starou Stee. Viděl jsem holku, které jsem ublížil, jen skrz zášť v sobě. Držel jsem všechnu zlost v sobě už moc dlouho. Nechal jsem se unést pocitem moci nad někým, kým jsem si vždycky přál. Jsme už velcí a není nám jedenáct. Dokážu se přes to přeci přenést.
,,Mhr," zakňučela Stella a mě tím tak přerušila tok myšlenek. Okamžitě jsem se k ní vrhl a pomohl ji na nohy. Podpíral jsem ji a mě se tak vyskytl pohled na její krvácející koleno.

,,Stello," vydechl jsem její jméno.

,,To je v pořádku." Pípla a konečně se na mě podívala. Zarazila mě krev na jejích rtech. Musela si ho rozseknout. A za tohle můžu já.

Like White Christmas 5.

28. listopadu 2011 v 14:56 | Nica |  Like White Christmas

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

BILL

Protočil jsem oči nad jejími řeči a věnoval se radši jen hrnku v mých rukách. Jemně jsem nehtem přejížděl přes jeho okraj a nechal všechny svoje myšlenky vyznít v mé hlavě. Jsem tu na prázdninách a mezitím tu ztrácím čas s nějakou holkou. Konečně jsem na to všechno tak nějak zapoměl a ona se oběví v tu nejlepší dobu, kterou mohla. Kdyby na ni Tom tolik nevysel.

Znova jsem se na ni podíval a tentokrát mě upoutala jedna věc. Její dokonale srovnaný zuby. Pamatuji si, jak měla jeden tam a druhej zase tam. No hrůza. Nyní je však radost dívat se na její úsměv nebo dokonce smích. Přistihl jsem se jak na ni vysím pohledem.

,,Bille, jdeš?" Šťouchl do mě Tom.

Like White Christmas 4.

27. listopadu 2011 v 11:43 | Nica |  Like White Christmas

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

STELLA

Před studiem se shromáždilo pár desítek fanoušků. Já jen poslouchala jedním uchem řev fanoušků a druhým Toma a Billa. Neříkám, že mě nemrzí všechno to, co mi Bill řekl, ale tak nějak na to asi má právo. Prostě, si nejspíš nebudeme rozumět. Ještěže je tu Tom. Když zkončil rozhovor netrpělivě jsem čekala v zákulisí na Toma.
,,Stee," usmál se na mě.

,,Ahoj, tak jaký to bylo?" Zasmála jsem se.

,,No.. rozhovor." Řekl neutrálně a pohled zapíchl do Billa.

The Guilty Ones 2.

27. listopadu 2011 v 8:30 | Nica |  The Guilty Ones (Emily)

Autor: Emily
Warning: hetero, drama, romantika, sex

"Jo! P-počkej! Jen si vezmu bundu a půjdeme."
"Dobře." Uchechtla jsem se jeho nadšení. Počkala jsem na něj a pak jsme spolu šli do auta. Nastoupila jsem k němu a Saki nás odvezl do hotelu. Vešli jsme dovnitř a on jel zpátky do klubu, kvůli ostatním.
"No..tak se měj." Usmála jsem se. "Třeba se ještě uvidíme.."
"Cože? Ne!"
"Cože?" podívala jsem se na něj dotčeně. "Tak ne.."
"Nenene, tak jsem to nemyslel, musím..musím tě doprovodit do pokoje! Co bych to byl za gentlemana??" uchechtla jsem se s úlevou.
"Dobře, jak chceš." Tak jsme teda šli do mýho pokoje. Vešla jsem dovnitř a on pořád stál u dveří. "No..nechceš jít dovnitř?"

Rock It! 3.

27. listopadu 2011 v 7:30 | Nica |  Rock it! (Crazy.DE.Bill)

Autor: Crazy.DE.Bill
Warning: hetero, romantika

Za pár týdnů se sbalenými věcmi odjíždíme na turné. Bill se pořád tváří, jakoby mu někdo hodil hračky do kanálu. Přemýšlím nad tím, jestli to někdo vážně neudělal ještě před tou soutěží, protože to jinak není možný. Nebo se tak tváří už od narození a všude ho tým těch nejlepších grafiků upravuje, aby nevypadal tak blbě, jako vypadá teď.
Protože jedeme jedním tourbusem, je nám celkem těsný, i když je na moje poměry prostorný. Protože ale pojedeme jen pár hodin, než dojedeme do prvního města, kde budeme vystupovat, nechtěl manažer aby jeli dva tourbusy. Navíc máme za úkol se s klukama blíž poznat.

Like White Christmas 3.

26. listopadu 2011 v 13:28 | Nica |  Like White Christmas

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

STELLA

Překvapovalo mě, jak mile se ke mě Bill chová. ,,Co skupina?" Zajímala jsem se, mezitím co jsem pudrovala už tak jeho hebkou pokožku. Hodně se změnil, hlavně vyrostl a má dokonalý oči.

,,Dobrý," Odpověděl stručně. Že by přecejenom ke mě stále choval nějakou zášť?

,,A jak se ti líbí v LA?"

,,Nádherný. Je to tolik jiný než Německo. Líbí se mi tu a nemůžu se dočkat až to tu uvidím v prosinci."

Like White Christmas 2.

25. listopadu 2011 v 18:05 | Nica |  Like White Christmas

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

DALŠÍ DEN

TOM

Oblíkl jsme se a opustil můj pokoj. Brácha už stál připravnej. To mě překvapuje, obvykle mu to trvá dlouho. Už chápu proč, dnes se nemaloval. Zajímalo by mě, jestli to je kvůli Stee. Snad ne. ,,Jdem?" podíval jsem se na něj.

,,Jo," neptrně se usmál a odpíchl se od stěny. Společně jsme zamířily k výtahu. ,,Jak dlouho jste se vlastně neviděli?" Překvapila mě jeho otázka, nikdy se o Stee nezajímal. Možná spolu výjdou.

,,No od základky jsme se párkrát viděli. Teď dlouho ne,"

,,Ajo," povzdychl si a vystoupil z výtahu. Nechci ho moc trápit, a Stee určitě taky ne. Už není taková jaká bývala, určitě. Sice jsem ji dlouho neviděl, ale určitě se změnila.

Došli jsme do studia, kde nás postavily před nějakou maskérnu. No ježiš, ještě aby mě malovali, to by mi chybělo. Zlatá Evropa.

Like White Christmas 1.

24. listopadu 2011 v 16:03 | Nica |  Like White Christmas

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

TOM

,,Bille! Pohni si, nemáme tolik času." Křikl jsem na své mladší dvojče.

,,No jo furt." Vynořil se ze dveří pokoje asi ze třemi kufry.

,,Děláš si jen prdel, že?" Podíval jsem se na něj nechápavě. ,,Letíme do LA jen na necelý měsíc," rozhodil jsem rukama.

,,Tobě se to řekne," odfrkl si a dotáhl všechny kufry ke dveřím.

,,Achjo," povzdychl jsem si, ale dál to neřešil. Znal jsem svého bratra už příliš dlouho na to, abych se stačil poučit. Pomohl jsem mu z jeho kufry do auta a za světla, které nám dodávalo jen silničí světlo jsme dojeli na letiště. Venku byla tma a už dost zima. Vystoupil jsem z auta a vytáhl všechny naše kufry. Naše ochranka nám pomohla je odtáhnout k soukromému letadlu.