~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 21. END

1. října 2011 v 12:11 | Nica |  Dotknout se slávy [2]

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Příjemný čtení! :)

,,Už je mi líp, půjdu s tebou. Chci tě vidět. Ty pako moje," usmála Roxy se a přátelsky mě objala. Nezdále se mi to nejdřív jako dobrý nápad ji brát sebou když celý ráno tráví na záchodě.

,,Tak dobře," zasmála jsem se. Pomohla jsem ji do auta na místo spolujezdce a já si sedla za volant. Ještě než jsem stačila nastartoval mi zazvonil mobil v kabelce. Začala jsem se v ní přehrabovat, chvíli trvalo než jsem ho opravdu našla. Rychle jsem ho zvedla. ,,Ano?" zeptala jsem se, protože jsem nevěděla kdo přesně volá.,,Ahoj Erin," vždycky mi přejede mráz po zádech, když slyším jeho hlas. Je tak strašně medový, krásný, jakoby vás hladil po tváři.

,,Ahoj Bille," usmála jsem se na Roxy. ,,Jak se máš?" pokračovala jsem.

,,Já dobře, ale co ty? Beruško, je mi opravdu líto že jsem nemohl být s tebou." Mluvil smutně.

,,Já vím,"

,,Všechno v pořádku?"

,,V naprostým," přikývla jsem. ,,Víš, chtěla bych abys tam dneska byl. Slíbil jsi mi to. Prosím," nechci ho vydírat, ale opravdu by mi to pomohlo. Chci aby mě viděl a taky potřebuju nějakou podporu, bojím se že Roxy budu dělat podporu tak leda já.

,,Motýlku," řekl lehce. Už jsem čekala že řekne že nemůže. ,,Budu tam, nenechal bych si to ujít," ujistil mě a já byla strašně šťástná.

,,Budu se těšit,"

,,Já víc.." vyhrkl. Zasmála jsem se. ,,Miluji tě," řekl.

,,I já tebe," usmála jsem se na Roxy a položila hovor. Konečně jsme mohla odjet.

---
Dojeli jsme na určený místo, který mi ohlásila Billova GPS. Roxy byla najednou jako vyměněná, úplně v pohodě. Vypadala trochu unaveně, ale to chápu. Hned po příjezdu na nás čekal Tom, který Roxy ve svém náručí málem umačkal. Bylo to milý. Vzala jsem si kabelku a zaalarmovala auto. ,,Půjdu dovnitř, doufám že dorazíte" mluvit na ně, když jsou spolu je jako házet hrách na stěnu. K ničemu. Věnují se jen jeden druhýmu.

,,Určitě," procedila ke mě Roxy skrz polibky, který věnovala Tomovi. Odešla jsem dovnitř, kde se mě okamžitě ujali maskérky a vizážistky. Do hodiny jsem byla oblečená, namalovaná, upravená. Prostě připravená. Nervózně jsem chodila v zákulisí a čekala kdy se zatraceně oběví Bill, Roxy.. Tom. Kdokoli.

,,Beruško." Uslyšela jsem za sebou. Otočila jsem se a poté byla objata. ,,Promiň že jdu pozdě,"

,,Hlavní že jsi tu," usmála jsem se na Billa.

,,Co tu blbneš! Šup na podiu," postrčil mě Tom. Ohrnula jsem na něj nos a odtáhla se od Billa.

,,Ještě jednou díky," pošeptala jsem k němu.

,,Je to tvoje zásluha, hlavně si to užij, miluji tě" ujistil mě a věnoval mi pusu na nos. Usmála jsem se, ještě v rychlosti objala Roxy

,,Jsem těhotná," šeptla mi do ucha téměř neslyšitelně.

,,Cože?!" Vyvalila jsem na ni oči.

,,Ehm," odkašlala si a podívala se na mě vyčítavě. ,,Říkám.. že bys měla.. jít.." usmála se na mě. Slyšela jsem moc dobře, tak proto! Takhle hr mi to říct! Kurňa!

,,Erin, na co čekáš?!" Podíval se na mě Bill a jemně do mě šťouchl, vběhla jsem tedy na podiu. Slyšela jsem jen velkej potlesk, tak nějak mě to hnalo dopředu. Chci si to užít a užiju!

(Ukázka Erininýho vystoupení, je to jen orientačně ;)) - Kdyby video nešlo přehrát, tak tady

,,Díky.. moc.." šeptla jsem si pro sebe a usmívala se do publika. Odběhla jsem do zákulisí, když mě zastavil nějaký pán.

,,Jsem Paul, těší mě. Viděl jsem vaše vystoupení."

---
,,Billee!!" zahlídla jsem ho. Rozeběhla jsem se a vší váhou na něj skočila. Celkem mě překvapilo že mě udržel. Omotala jsem mu nohy kolem těla a držela se ho jako klíště. ,,Potkala jsem Paula.. a mám.. nahrávací smlouvu!" Vyhrkla jsem na něj.

,,Vážně? Gratuluju!" Usmál se. ,,Byla jsi úžasná. Strašně moc, miluju tě.." usmál se a začal mě líbat. Svými ústy jsem mu vyšla vstříc. Nová stránka života může začít. Mám všechno, co chci. Mám Billa, přátelé, teď i možnost udělat velkou kariéru. A já půjdu za svým snem! Dotknu se slávy. Třeba o mě ještě uslyšíte. ,,Nad čím přemýšlíš?" usmál se na mě Bill a cvrnk mě do nosu.

,,Nad ničím," usmála jsem se na něj. ,,Půjdeme?" Přikývl. Propletla jsem s ním prsty. ,,Roxy? Jdete taky?"

,,Počkejte, a co ta party? Má tam být jídlo." Poznamenal Tom. Všichni jsme se zasmály a já si přitáhla Billa za pas blíž k sobě. A jak jsem řekla, třeba o mě ještě uslyšíte! Prozatím ahoj.

s láskou, Erin Moore.

Tohle je prozatím vše. Strašně moc bych chtěla poděkovat všem co četli tuhle povídku. Nikdy mě nenapadlo, že si tolik můžu zvyknout na mnou vymyšlené postavy, jako je Erin a Roxy. Opravdu mě tahle povídka bavila. A doufám, že i vás. Jinak se můžete těšit na další novou povídku (úvod a představení postav už dnes!). Takže ještě jednou díky a jak řekla Erin, možná o nich ještě uslyšíte! ;)
Nica
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 Tazuma Tazuma | Web | 1. října 2011 v 14:22 | Reagovat

Jůů, ten závěr se mi líbí. Jak to vyprávěla.. :D =) A Roxy je v tom jo? Dykt sme to řikala, sice o Erin, ale to je jedno :D Byla to super povídka a na tu další se těším už teď =)

2 Andie Andie | Web | 1. října 2011 v 15:25 | Reagovat

týjo

3 veronica leigh veronica leigh | Web | 1. října 2011 v 15:45 | Reagovat

miluju tuhle povídku! určitě si jí ještě hodněkrát přečtu:))) moc se ti povedla! a těším se na novou hrozně moc! .)

4 Dee Dee | Web | 1. října 2011 v 22:51 | Reagovat

Jůůů to dopadlo vážně pěkně :D:D:D tak jsem to s tím dítětem odhadla :D:D nebude třeba náhodou třetí řada? :D

5 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 21:56 | Reagovat

No takže zaprvé, žádný možná, ale určitě.. chci 3. řadu prosím, prosím prosím!!!!!! :D Určitě by se dala krásně napsat, vystupování, Roxy bude mít mimčo.. to je zavádějící jak sviň! :D
A zadruhé, úplně jsem si tuhle povídku zamilovala, hlavně tu druhou řadu.. dneska nedělám nic jinýho, než že ti tu spamuju každý díl.. :D ale už končím neboj.. :D určitě se mrknu i na tu další povídku, líbí se mi, jak píšeš.. :-) Ale vážně - napiš prosím 3. řadu.. :D

6 Rendys Rendys | 17. prosince 2011 v 10:32 | Reagovat

krásná povídka souhlasím s Crazy.DE.Bill
opravdu se ti povedla a 3 řada by byla taky super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama