~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dance vs. Love 5.

6. října 2011 v 16:30 | Nica |  Dance vs. Love

Autor: Nica
Warning: hetero, tanec

Co jsem zaregistrovala za týden co tu Kaulitzovi jsou se Bill nebavil s nikým jiným než s Tomem a mnou. Připadám si opravdu vyjímečná. Vykouzlila jsem na tváři úsměv a hned na to se změnil v úškleb. Štíplo mě to oko. Po škole jsem si skočila na oční, hned po tom jsem litovala. Dostala jsem černou pásku přes oko a prý že má být v klidu a do tří dní to bude v pořádku. ,,To je bezvadný, vypadám jak pirát." Ušklíbla jsem se sama na sebe do zrcadla. Pročísla jsem si jednou rukou vlasy a do druhé vzala tašku a vydala se na trenál, po cestě jsem se stavila u Belly, je opravdu nemocná. Cestou jsem potkala Tracy a Drecka, tak jsem šla s nimi.---
trenál
---

Po trenále jsem si zase jen tak sama tancovala. ,,Naše pirátka," ozvalo se odedveří a já musela znovu zkousnour zuby k sobě, abych zatlačila tu agresi vůči němu.

,,Baví tě mě lekat?"

,,Bojíš se mě?" Přistoupil ke mě a zase se mi podíval hluboko do očí. Jen ve měsíčním svitu se zdáli jeho oči ještě víc temnější. Popravdě? Ano, teď se ho opravdu bojím, ještě k tomu když ho vidím jen na jedno oko. Zakroutila jsem hlavou a poodešla pár kroků dozadu, až jsem narazila do zrcadla. Víte všechno je to strašně děsivý, jen velký okno, měsíční svit a Tom. Vlastně ho ještě ani pořádně neznám. Pořád se na mě tak tajemně díval, uchechtl se. ,,No ták?"

,,Nebojím," vyhrkla jsem ze sebe. ,,Jen by neuškodilo, kdyby ses usmál." Udělal to. Usmál se. Přiblížil se ke mě, téměř mě namačkal na zrcadlo. Najednou se v celé tělocvičně rozsvítili světla. Tom i já jsem se podívali ke dveřím.

,,Bille, počkej.. já.." hnal se Tom hned za ním. Zůstala jsem za ním koukat, pousmála jsem se zakroutila hlavou a pomalu se vydala ven. Bill s Tomem o něčem žhavě debatovali před dveřmi tělocvičny. Vlastně to zní spíš jakoby se hádali, nechtěla jsem se plést tak jsem se tiše proplížila a došla domů.

Další den ráno jsem v biologii promýšlela naši sestavu. Pořád mi to nevycházelo do hudby, kterou zvolila Tracy. Najednou mi od učitelky na lavici přistál papír s písemkou co jsme psali minulej týden. Prohlídla jsem si svoji výraznou pětku. Zavrčela jsem si pro sebe a koukla co má Bill. ,,Páni, jak to děláš?" Za jedna. Podíval se na mě, pokrčil rameny a skromě odpověděl že neví. ,,Taháky?" šeptla jsem. Zasmál se, ale řekl že ne. Kroutila jsem nad tím hlavou. Z hodiny mě vysvobodil zvonek, zvedla jsem se a došla ke své skříňce. ,,Kurňa," rozčilovala jsem se, když se mi ve skříňce zasekly sešity. Zabrala jsem vší silou, akce, po níž následovala reakce. Znáte? Po tom co to povolilo jsem cukla dozadu a přišlápla někomu nohu.

,,Umm," zakňučel určenej. Vzhlédla jsem pohledem a okamžitě jsem oddělala svoji nohu z jeho.

,,Promiň," otočila jsem se. ,,Bille, dobrý?" Koukala jsem na něj, jak si nervózně hryže spodní ret. ,,Já nechtěla,"

,,To..je dobrý," usmál se na mě s velkou námahou.

,,Pf," povzdychla jsem si. ,,My se umíme tak akorát navzájem zmrzačit," zasmála jsem se. S úšklebkem přikývl.

,,Přišel jsem se tě vlastně zeptat.. Co máš s tím okem?" Poukázal na moji pásku. Zamyslela jsem se.

,,Vlastně nic," sundala jsem si tu kravinu z oka a hodila do skříňky a silně zabouchla dvířka. ,,Však to znáš, doktoři občas dost přehání." Usmála jsem se a párkrát rychle zasebou zamrkala, abych si zvykla na tolik světla do obou očí.

,,Myslíš?"

,,Jo," usmála jsme se a mávla rukou. ,,Je to v poho. Vidíš? Kdyby to něco bylo už by mi to oko třeba vypadlo." Ušklíbla jsem se. Uchechtl se a prohlídl si zeď za mnou. Na prsou objímal učebnice z předešlé hodiny a přešlapoval na místě.

,,No.. a teď mi laskavě prozraď jak to děláš že máš jedničky z biologie." Pozvedla jsem obočí a koukla na něj. Otočila jsem se ke vchodu a společně s Billem šla směrem ven.

,,Je to jednoduchý," poškrábal se na krku a nervózně se zasmál. ,,Je to jedinej předmět, který mi jde sám od sebe. S matikou mi pomáhá Tom."

,,Oh, tak náš pan Kaulitz ovládá matiku, abych se za ním taky stavila." Ušklíbla jsem se. Jen němě přikývl a šel dál, šla jsem za ním. Kolem nás proběhla Tracy.

,,Terri, stavíš se dneska na trenál?" Zastavila se u mě. Zakroutila jsem hlavou.

,,Zítra píšeme ten velkej test z biologie a učitelka mi naznačila, že jestli to dopadne jako dneska, tak by mě nemusela pustit dál." Ohrnula jsem nos.


V příštím díle:
  • ,,Máš úžasný známky z bilogie, prosím. Uděláš dobrý skutek."
  • ,,No nic, nebudu vás rušit. Budu kdyžtak u sebe."
  • ,,Therez?"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Dance vs. Love

Ano

Komentáře

1 aninka-kvetinka aninka-kvetinka | Web | 6. října 2011 v 17:31 | Reagovat

Děkuji za koment to máš pravdu že to není u nás chtěla, bych nějaký věci od ní a písničky má cool :)

2 _____ _____ | Web | 6. října 2011 v 17:38 | Reagovat

Super díl! :))) Jako nečekala jsem, že by se do toho mohl vmíchnout i Bill :P ale tak dobrý no :D těším se na další :) moc pěkný!! :))

3 Dee Dee | Web | 6. října 2011 v 17:56 | Reagovat

chudák Bill..ona se mu určitě líbí, ale neni takovej jako Toman aby po ní vyjel..:( ale mohl by jí doučit biologii..:DDDD hezky pěkně doma odpoledne :D

4 mk mk | Web | 6. října 2011 v 19:18 | Reagovat

Moc hezký honem dááál :)

5 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 8. října 2011 v 11:27 | Reagovat

Hmm, že by ji Bill třeba doučoval z Biologie? :D Třeba by byla na místě i praktická ukázka.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama