~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dance vs. Love 30.

31. října 2011 v 16:05 | Nica |  Dance vs. Love

Autor: Nica
Warning: hetero, tanec

Grr, víte co nesnáším? NĚMČINU! NĚMČINU A NĚMČINU! Tedy, aspoň tu naší tupou učitelku. To se prostě nedá pochopit s ní. Twl, my děláme lekci a celou lekci nevíme, co jsme vlastně probírali. Děs, kurňa. Mě to tak neba. A štve mě, že s takovou učitelkou se velký.. nic naučím! No nic, příjemný čtení ^^

Otevřela jsem oči do prosluněného pokoje. Zamžourala jsem a protáhla se. Ležela jsem na posteli sama. Prohrábla jsem si vlasy rukou, když mi něco zavadilo. Podívala jsem se na zápěstí, jež zdobil náramek, který patřil Billovi. Měla jsem v hlavě zmatek, na jednu stranu jsem byla na Billa naštvaná a na druhou jsem ho potřebovala k životu. Vstala jsem z postele a pomale jsem po schodech došla dolů. ,,Dobré ráno," uviděla jsem v kuchyni stát Toma.,,Dobré," oplatila jsem a stoupla si vedle něj. ,,Co děláš?"

,,Snídani," zakřenil se.

,,Kolik je?"

,,Půl jedné," zasmála jsem se.

,,Kdy jsi vstávat ty?"

,,Před chvíli,"

,,Vždycky tak dlouho spíš?" Uchechtla jsem se a i s talířem, který mi Tom podal jsem se posadila ke stolu.

,,Jo," zasmál se a sedl si naproti mě. Po snídani jsem ho opustila a šla domů. Pozravila jsem se s mámou a jen tak okrajově jsem ji vysvětlila, kde jsem byla. Nic nenamítala a tak jsem pokračovala do svého pokoje. Vzala jsem si oblečení a šla do sprchy, cítila jsem se trochu líp a dostala jsem strašnou chuť jít trénovat. Oblíkla jsem si na sebe nějaký volný oblečení. Napsala jsem Tomovi, jestli nechce jít taky. Odepsal však že nemůže. Došla jsem tedy do tělocvičny a sama si jen tak tančila.

,,In die Nacht.." vzala se mi v hlavě tahle slova. Vyslovila jsem je, bez rozmyšlení kde jsem je nabrala. Zastavila jsem se, vzpomněla jsem si na ten les s Billem, kde mě poprvé políbil. Najednou jsem dostala strašnou chuť tam jít, ale sama jsem se až moc bála. Vypla jsem hudbu a došla k zrcadlu a dlouze se do něj na sebe zadívala. Prohlížela jsem si každý detail mé tváře, každou malinkou tečku a nedokonalost. Nic a nikdo není dokonalé, každý má své chyby, kterými se učí. Jemně jsem zvedla ruku a pozorovala ji v zrcadle. Zase jsem ji volně zpustila a zaklepala hlavou. Otočila jsem se k oknu, vzala jsem si tašku. Otočila jsem se ke dveřím. Zarazila jsem se a zůstala stát. Stála tam celá moje skupina a usmívali se.

,,Já..já.." koktala jsem. ,,Jen jsem.."

,,Tančila!" Řekli všichni souhlasně. Přikývla jsem a koukla do země. Jedna osoba s flexou na hlavě vyšla o dva roky blíž ke mě. Zvedl hlavu a mě se umožnil pohled na piercing ve rtu. Tom. Usmál se a znova sklonil hlavu. Došel ke mě, podal mi ruku a vedl mě za ostatníma. ,,Jsme tu pro tebe!!" Šeptli všichni. Tak strašně moc mě to dojalo, je to jako mít rodinu. Zasmála jsem se a objala prvního člověka co mi přišel pod ruku. Chudák Bella, málem jsem ji umačkala.

,,Díky," šeptla jsem rozklepaným hlasem a na mé tváři si pohrával úsměv.

,,Jsme tu pro tebe i ve chvíli, kdy tvoje srdce bude patřit klidně i Kaulitzovi." Řekl už někdo sám. Podívala jsem se dobře, byl to Will. Objala jsem i jeho.

,,Vyhrajeme to!" Usmála jsem se.

,,JO!" křikli všichni. Zůstali jsme tam a všichni tancovali znova a znova soutěžní vazbu. Byli jsme přesvědčeni o tom, že vyhrajeme. Tvrdě jsme dřeli a všichni by jsme si to zasloužili.


V příštím díle:
  • ,,Opravdu si to můžu představit?!"
  • ,,Přišli jste o Kaulitze, žé?"
  • ,,No a poslal mi ji, chceš si ji pustit?"
| © original by Nica | http://littletowrong.blog.cz |
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Dance vs. Love

Ano

Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 31. října 2011 v 16:39 | Reagovat

Chudáku, my měli na střední taky učitelku na baterky, od které jsme nic nechápali.. až teď na voše, když jsme to probírali od začátku jsem pochopila, o co tam vůbec jde... :D
Jinak jako jsem ráda, že zase tancují pohromadě a určitě soutěž vyhrají! :)

2 _____ _____ | Web | 31. října 2011 v 17:01 | Reagovat

aspoň, že němčinu nemám :D ale lituju tě :D

jinak k povídce. 30. díl a soutěž ještě nikde! :D na tohle nejsem zvyklá :D takže honem ať už je ta soutěěěž :P

3 Dee Dee | Web | 31. října 2011 v 17:24 | Reagovat

jéé ani mi nemluv němčinu učel snad jenom samý magorové co to neuměj vysvětlit celou základku a dva roky na gymplu jmse měli takový debily..:D a ted konečně normální učitelku :D:D
sakriš kde je ten Bill? on se tam musí objevit..:D:D držim jim palce, ted když nemaj black angles Billa tak jsou nahraný :D::D:DD:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama