~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dance vs. Love 2.

3. října 2011 v 14:40 | Nica |  Dance vs. Love

Autor: Nica
Warning: hetero, tanec

Snažila jsem se dělat vzornou studentknu a chvíli jsem opravdu poslouchala o čem mluvila učitelka a dělala přesně, co řekla. Otevřela si učebnici na straně 41 a přečetla si nějakej článek. ,,Jsem Bill," vyrušil mě. Mrkla jsem do učebnice a pak pohledem koukla na něj.,,Já vím," usmála jsem se a přikývla. ,,Jsem Thereza," usmála jsem se na něj a pohled opět zapíchla do učebnice, on udělal to samé.

,,Therezo! Dejte si dolů tu čepici," nadechla jsem se, protočila oči a sundala ji. Nechtěla jsem dělat učitelce zbytečně potíže. Trochu se ušklíbla, když spatřila šátek kolem mé hlavy. Naštěstí už to dál nekomentovala a pohled věnovala tomu novýmu Tomovi. ,,Pro vás, i když jste tu nový, to platí také Kaulitzi," povzdychl si a udělal to samé, co já. Bill se pobaveně ušklíbl, když i Tom měl kolem hlavy šátek. Učitelka jen mě a Toma přejela pohledem a otočila se zpět k tabuli.

---
Po hodině jsem zjistila že s těma novýma mám společných i víc hodin než jen angličtinu. Přinejmenším to vycházelo že je budu vídat víckrát za den. Zavřela jsem dvířka od mé skříňky a hned vedle mě se oběvila Bella. Usmála jsem se na ni a začala sem si sní povídat. Máme společnou cestu i domů, tak chodím s ní. Jen jsme vyšli ze školy chytl mě někdo za pas a přimáčkl na zeď. Zvedla jsme pohled a dívala se do těch samých očí jaký má Bill. Když jsem se ale koukla o kousek níž byl percing na rtu. Tak jako měl Tom. ,,Jsem Tom," povytáhl jeden koutek do úsměvu.

,,Thereza," ušklíbla jsem se a nasadila si flexu.

,,Hezká," utrousil trošku suše. ,,Nechceš někam zajít?"

,,Promiň, nemám čas." Vymanila jsem se od něj.

,,Proč ne?"

,,Mám trénink," ušklíbla jsem se a upravila si cop na správnou stranu. Mávla jsem mu s úsměvem a odešla i s Bellou směr náš domov.

---
Doma jsem na sebe natáhla volný tepláky a tričko, které drželo na jednom rameni. Vzala tašku, cestou z kuchyně i flašku s vodou a v obyváku vyzvedla mobil, noťas s písničkama a klíče. Zabouchla jsem za sebou a valila i s Bellou na trenál. Když jsme dorazili do místní tělocvičny, všichni už tam byli. Usmála jsem se tak do místnosti a rychlejším krokem jsem došla k parapetu, kde jsem zapla notebook. Najela jsem na facebook, kterým snad dnes žijí už všichni teen a nejen oni. Za mnou a Bellou přišla i Ema a koukala mi na profil přes rameno. ,,Podívej, někdo si tě přidal," křikla mi u ucha. Jakobych to sama neviděla. ,,Hele, Bill.. a Tom" Usmála se a drzela za mě přijala i jeho žádost o přátelství. Protočila jsem oči a pobaveně se otočila k Emě. ,,No co," nevinně pokrčila rameny. Mávla jsem rukou.

,,Tak na co máme dneska chuť?" Zeptala jsem se zbytku lidí, abych věděla co za styl tam dát.

,,Dej tam hip hop a něco nám vymyslí Greg," křikl na mě z druhé strany tělocvičny Will. Poslechla jsem ho a něco tam hodila. Greg se postavil před zrcadla zády k nám a my všichni za něj. Jen co jsme pochytilli první prvek rozlítli se dveře a v nich stála osoba.

,,What Else?" Pronesl drze a pár krokama vstoupil do místnosti. Všichni jsme zpozorněli. Přes flexu, kterou měl do obličeje nebylo přesně vidět kdo to byl, ale já tak nějak tušila. ,,Chci se přidat k vám," usmál se jedním koutkem a zvedl k nám hlavu, abychom všichni viděli kdo to je.


V Příštím díle:
  • ,,No tak se předveď."
  • ,,To si.. milej,"
  • ,,Do školy musím. Jestli tam budeš.. tak nejspíš."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dance vs. Love

Ano

Komentáře

1 Tazuma Tazuma | Web | 3. října 2011 v 14:55 | Reagovat

Hm... tuším :D Tahle povídka mě začíná chytat, jen tak dál =)

2 Dee Dee | Web | 3. října 2011 v 18:22 | Reagovat

áááá tak to musí bejt zaručeně Tom, drzej a vlezlej :DDDD ale já osobně bych se bavila s Bilem :DD toho má rovnou v lavici :DD

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 8. října 2011 v 11:06 | Reagovat

Jo to bude Tom, kdo jinej.. :D ale pořád mi vrtá hlavou Bill.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama