~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dance vs. Love 1.

2. října 2011 v 12:05 | Nica |  Dance vs. Love

Autor: Nica
Warning: hetero, tanecVzala jsem si svoji tašku a vyšla z tělocvičny. Miluju pocit volnosti. Když můžu tančit co chci a nikdo mě nevidí. Vždycky si počkám po tréninku a pak si jen tak tančím na vlastní hudbu. Zhasnu ve velké místnosti, zavřu dveře a jdu po ulici domů. Kapičky potu na mém břiše stékají a já cítím jak se vpíjí do lemu kalhot. Je už konec léta, večer fouká studenější vítr. Přidala jsem do kroku abych se nenachladila. Doma jsem si zalezla do vany a užívala si toho že máma je na měsíc mimo město a já mám byt jen sama pro sebe. Táta už s náma nebydlí co jsme byla malá, s mámou se rozvedli. Musela jsem usnout, probudila jsem se až když voda byla dost studená. V rychlosti jsem se přemýstila do postele.Další den jsem šla do školy. Každopádně, jako obvykle. Stála jsem u skříně a přemýšlela co na sebe. Nakonec jsem vytáhla volnější rifle, uplý bílí tričko a na to rozeplou kostkovanou košili. Tu košili mám po bratrovi, byla mu ale už malá, mě je akorát. Uznávám že takhle se oblýkají málokterý holky v mém věku, ale mám takový styl. Už jen skrz to že tancuji mám ráda dole volný, nahoře uplý. Někdy naopak, to ale podle nálady. Upletla jsem si delší cop na levé straně a na hlavu nasadila flexu. (čepice). Vzala batoh a vydala se do školy.

Stála jsem u skříňky a vyměňovala si věci na hodinu angličtiny. ,,Včerejší trénink byl super!" Prošel kolem mě Will a jen tak ke mě uhodil poznámku. Tancuje s náma v skupině, What Else. V překladu 'Co jiného' nebo 'Co ještě'. K téhle skupině jsem se dostala, co jsem se přistěhovala. Takže tři roky zpátky, jinak tanci jako street dance se věnuji okolo šesti let. Usmála jsem se za ním a zavřela svoji skříňku.

,,Yea, dneska příjdeš zas, že?" Objala mě kolem ramen moje kámoška Ema. Přikývla jsem a spolu s ní i ostatními kámošy ze školy jsem se vydala na hodinu angličtiny.
---
,,Terri," hodil po mě někdo papírek a šeptl moje jméno. Otočila jsem se a podívala se na Emu za mnou.

,,Co je?" Zhoupla jsem se na židli dozadu, abych ji slyšela a nemusela se zbytečně otáčet. Pohled jsem zapíchla do naší učitelky.

,,Víš že dneska má přijít někdo novej?" řekla trochu pobaveně. Hned co to dořekla se otevřely dveře a v nich stál ředitel. Všichni jsme se jak napovel postavily, mávnutím ruky nám naznačil abychom si sedli.

,,Studenti," odkašlal si, když se Josh v první lavici snažil šeptnout své sousedce Kathrine nějakou zajímavost. Hned za ředitelem do třídy přicupitali dva kluci. ,,Chtěl bych vám představit vaše nové spolužáky. Tohle jsou Tom a Bill Kaulitzovi." Prohlídla jsem si je pohledem a zastavila se u kluka ve volném oblečení a flexou na hlavě. To byl myslím Tom. Měl dredy, percing ve rtu a na obličeji znuděnej výraz. Líbila se mi jeho černá mikina, opravdu hodně. V té by se dobře dělal hip hop nebo break. Pousmála jsem se s pohledem stále zabodlým na Tomovi. Zřejmě si mě všiml a jeho znuděnej výraz se změnil na neodolatelnej úsměv. Zakroutila jsem hlavou a uhla pohledem. ,,..doufám, že s nimi budete vycházet dobře." Zaposlouchala jsem se do konce ředitelova proslovu. Zmizel ve dveřích a slova se tentokrát ujala naše učitelka angličtiny. Otočila jsem se celým tělem do uličky a hlavu otočila dozadu k Emě.

,,To jsou oni?" Ze zamilovaným výrazem mi přikývla. ,,Kdo to je?"

,,Strašně hezcí kluci," podložila si bradu dlaní a stále pohledem vysela na nich. ,,Víš,.." brbrala si pro sebe nějaký zamilovaný kecy. Protočila jsem oči a pobaveně se zasmála. Otočila jsem se zpět dopředu.

,,Takže, Bille." Mluvila k tomu druhýmu. Málem bych zapoměla si ho prohlídnout taky. Měl černý vlasy po ramena a jemně natupírovaný. Oči orámované černou linkou a čokoládově hnědé oči. Na sobě šedý úplný kalhoty a černý tričko, kolem krku nějaké přívěsky. Jeho obličej měl hodně ženských a jemných rysů, ale dokonalý rty. Ani tomuhle nechyběl percing, ale na pravém obočí. Vím, že jsem ho už někdy viděla, jen nevím kdy. Příjde mi tak strašně povědomý. Pousmála jsem se i tentokrát, tohle může být zajimavý. ,,..vedle Therezy," začala jsem vnímat, co vyslovila moje jméno. Pár kroky došel k mé lavici. Opravdu byl strašně vysoký, typla bych mu nad 185 cm. Nepatrně se na mě usmál a usadil se vedle mě. Toma posadila dozadu vedle Willa. Koukala jsem do lavice a rukou si pohrávala s propiskou.


V příštím díle:
  • ,,Promiň, nemám čas."
  • ,,Hele Bill.. a Tom,"
  • ,,Chci se k vám přidat!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Dance vs. Love

Ano

Komentáře

1 Tazuma Tazuma | Web | 2. října 2011 v 12:22 | Reagovat

Mmm, začíná to pěkně. Budu se těšit.

No, hele ani nevim.. :D Že by to bylo tím, že jsme češky? :D Já taky, ve Francii to sice nebylo, ale byli to snad nějaký poláci nebo co já vim.. Sem tam na ně spustila česky, pane ty měli výrazy.. :D Pak se radši zeptali někoho jinýho :D

2 Dee Dee | Web | 2. října 2011 v 12:50 | Reagovat

Jůůů jsou i s nima ve třídě :D:D a učitelka k ní posadila Billa tééda :D:D

3 _____ _____ | Web | 2. října 2011 v 16:34 | Reagovat

Super, první povídka, co od tebe začínám číst. a budu číst nadále, líbí se mi to :)

4 mk mk | Web | 4. října 2011 v 17:26 | Reagovat

Ta písnička je moc hezká a ta ff taky :)

5 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 8. října 2011 v 11:02 | Reagovat

Zajímalo by mě, jestli bude s Billem nebo Tomem.. :D Je tu super povídka.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama