~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy 6.

2. září 2011 v 14:55 | Nica |  Dotknout se slávy [1]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Br. V kavárně jsem se po týdnu už trochu oklepala. Dneska je 6. března. Co to znamená? Že mám narozeniny. Domluvila jsem se s Roxy že půjdem spolu někam na oběd a pak do nějkýho klubu. Udělala bych nějakou oslavu u mě doma, ale nemám na to čas. Kdyžtak příští rok.
,,Promiňte slečno," mávl na mě nějaký zákazník.

,,Ano?" došla jsem k němu a vytáhla si papírek a propisku.

,,Dal bych si jedno kafe a máte ještě tu banánovou buchtu?"

,,Máme," napsala jsem to všechno. ,,Hned to donesu," otočila jsem se a odešla k za bar. Nalila raní kávu a na talířek nandala jednu porci té buchty. Položila obě věci na tác a odnesla to pánovi.


---
,,Odhoď zástěru a jdeme oslavit tvoje dvacáté narozeniny," vpadla do kavárny Roxy. Musela jsem se zasmát. Rozhlídla se, trochu se začervenala, když na ni všichni koukali. Došla ke mě.

,,Už jdu," rozvázala jsem zástěru a položila ji na stůl. Mávla jsem ještě Jessice. ,,Kam máme namířeno?" zeptala jsem se, když jsem nasedala do jejího auta.

,,Ke mě domů, mám tam pro tebe dárek," tajemně se usmála.

,,Dobře dobře," zasmála jsem se.
---
,,Rozbal to," tvářila se nedočkavě. ,,Honem," popohnala mě, když jsem se střídavě koukala na ni a na obrovitánskou krabici v mých rukách. Otevřela jsem víko. Zůstala jsem s úžasem stát.

,,To jsou.. šaty?" vytáhla jsem je z krabice. Byli tak do půli stehen. Fialovo černý a kolem pasu byl fianlový pásek. ,,Jsou úžasný, nádherný! Ale kam si je vezmu?"

,,Navrhla jsem je přesně na den, jako je tento," usmála se. ,,Tak si je obleč!" rozkázala mi. Odběhla jsem do ložnice kde se do nich oblíkla. ,,Bože, strašně ti to sluší!" pochválila mě. ,,A mám ještě jedno překvapení," vytáhla zpoza zad šátek přes oči.

,,To ne," zakroutila jsem hlavou. Přišla ke mě ze zadu a uvázala mi ho přes oči. ,,Kam mě zavedeš?"

,,Nech se překvapit," ušklíbla se. A za ruku mě vedla zpátky do auta. ,,bojíš se?"

,,Ano, a hodně" zasmála jsem se.
---
Dovedla mě někam doprostřed místnosti. ,,Připravená?"

,,Nevím," řekla jsem popravdě. ,,Ale tak mi to sundej!" začala mi ta tma už vadit. Přišla ke mě a jemně mi rozvázala šátek.

,,Všechno nejlepšííí!" vykřiklo najednou několik lidí. Rozhlídla jsem se kolem. Stála jsem v obyváků u Toma a Billa. Vypadalo to tam jinak. Uprostřed vyklizeno. Z repráku hrála hudba prozatím jako kulisa. Stoly s občerstvením, pitím, alkohol. A dárky. ,,Bože.." vydechla jsem. Podívala jsem se na Roxy, která čekala na mou reakci. Tak jako všichni ostatní. Rozhlídla jsem se, kolem. Poznávala jsem pár lidí, ze školy. Jak je sem dostali? Pořád jsem tam tak stála a koukala kolem. Nevěděla jsem co udělat.

,,Erin?" šťouchla do mě lehce Roxy. ,,Řekni něco," šeptla.

,,Děkuju," roztáhla jsem rty do úsměvu. ,,Strašně moc, já.." nemohla jsem najít ty správný slova. ,,Všem, nečekala.. jsem.. já" rozbrečela jsem se. Natož všichni udělali společný ,,oooh," objala jsem Roxy. Hned kolem mě se začali hromadit další lidi, až sme se všichni objímali.

,,Erin!" zatáhl mě za loket někdo. Ohlídla jsem se.

,,Sabrino!" zaradovala jsem se a objala ji. ,,Ty jsi přijela," smála jsem se. Byla jsem šťastná.

,,Ano, to bych si nenechala ujít, navíc.. když se mi v telefonu ozval hlas Toma Kaulitze!" zaječela. ,,A podívej co mám!" odhrnula si minisukni a ukázala na stehno kde měla lihovkou podpis od Toma.

,,Já chci taký!" udělala jsem naštvanou.

,,Zajisté!" ozvalo se za mnou. Otočila jsem se a za mnou stál Tom s lihovkou v ruce. Nadzvedla jsem si jemně šaty a nechala aby se mi podepsal. ,,Díky," zasmála jsem se.

,,Prosím, dovolte.." řekla zvýšeným hlasem Roxy. Všichni ji věnovali pozornost. ,,Chtěla bych poděkovat všem, co přišli oslavit 20-té narozeniny mojí nejlepší kamarádky Erin. Jsem strašně ráda že se přestěhovala sem a nechala svůj dosavadní život v česku, přátelé, rodinu i přítele." Jestli to ještě někdy zopakuje, sbalím se a odjedu zpátky. ,,Chtěla jsem ti aspoň takhle ukázat jak moc si tě vážím," vyběhla jsem za ní a objala ji.
,,Já děkuju," šeptla jsem ji a zasmála se. ,,Myslím že se mi tu bude líbit," dostala jsem od někoho do ruky skleničku se šampaňským.

,,Tak tedy na Erin!" pozvedla ji Roxy. Zasmály jsme se a všichni udělali to samé. Dostala jsem dokonce nádhernej dort. Tří patrovej.
---
,,Všechno nejlepší," usmál se na mě Bill.

,,Děkuju," vrátila jsem mu úsměv. ,,Jé, hele.." podala jsem mu lihovku. ,,Ještě ty, nemohla jsem tě najít," povytáhla jsem si šaty a ukázala mu druhou nohu. ,,Tady podpis prosím," zasmál se.

,,Fájn," otevřel ji. Vzal moje stehno jemně do ruky. Bože. Z toho bych se mohla zbláznit! Jeho prsty příjemně chladily. Dneska měl vlasy dokonale vyžehlený a přirozeně dolů. Oči obtáhlé černou linkou, ale né tolik jako obvykle. ,,Hotovo," podal mi ji zpátky a vyhrnul si rukáv. Podívala jsem se na něj.

,,Mm?" nechápala jsem.

,,Chci taky podpis," zamračil se. ,,S telefoním číslem," usmál se. Zasmála jsem se nervózně a přidržela si jeho ruku.
Podepsala jsem se jen Erin, telefoní číslo a pod to malý srdíčko. ,,Děkuju, hvězdo," usmál se a odložil propisku na stůl.

,,Zatančíš si?" nabídl mi znova.

,,Jo.." vydechla jsem a spojila ruce za jeho krkem. Jemně mě chytl za boky. Pohybovali jsme se do rytmu hudby. Já z něj nemohla spustit oči.

,,Co je?" zasmál se.

,,Nemůžu tomu uvěřit," vydechla jsem. ,,Co když je tohle sen?"

,,Není," ujistil mě a zasmál se.

Erininy šaty:

V příštím díle
.. ,,Vy jste Billova přítelkyně?"
.. ,,Kdykoli,"
.. ,,Jo!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy

Ano

Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 17:08 | Reagovat

Pfff a já ke dvacetinám oslavu u Kaulitzů nedostala, děsný :D:D:D to bylo krásný, jak se jí Bill podepisoval a jak potom chtěl taky podpis... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama