~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy 20.

7. září 2011 v 20:04 | Nica |  Dotknout se slávy [1]
Lidi, to je síla. Ani né týden škola a já už nestíhám. :D Před chvilkou jsem dorazila z tréninku a konečně se můžu na chvíli zastavit. Ale jen opravdu na chvíli! Protože zítra píšem test. Vrr! >:(
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika


Stála předemnou poslední taška s věcmi. Povzdychla jsem si a vzala ji do ruky. Nasedla jsem do auta. Moje myšlenky byli ale jinde. Odjet navždy do New Yorku a nechat tu kousek své minulosti. Svého života. Nezapomenu na to, jak to bylo na začátku. Kdy jsem omdlela když jsem poprvé viděla Billa. Řekl mi že Erin je krásný jméno. I když se vlastně jmenuji Erika. Na tom nezáleží. Tady jsem Erin. Pro všechny lidi jsem Erin. Líbí se mi to víc. Jedu po silnici, míjím kavárnu.. Roxyin ateliér. Lidi. Koukám před sebe, jako bez duše. Moje myšlenky mě stáhly sebou. Proberu až když automaticky zastavím u kluků v garáži. Vylezu a zavřu za sebou dveře. Otevřu si do bytu. Nikde nikoho nevidím. Opatrně a potichu sem šla nahoru po schodech. Zastavila jsem se u dveří pokoje, který chvíli patřil mě. Opatrně jsem je otevřela. Všechno bylo dokonale uklizený. Na svém místě. Srovnané. Nikde ani smítko.,,Erin.." vydechne někdo za mnou. Prudce se otočím a spatřím za sebou Roxy.

,,Roxy.." řeknu úplně stejně jako ona. Pomalu jsme šli k sobě a objali se. Nikdo nic neříkal. Možná to takhle bylo lepší. Pro mě určitě. Nevím ani jak dlouho jsme tam stáli a jen tak se objímali.

,,No tak. Holky." Vešel dovnitř i Tom. ,,Pojďte dolů." Otevřel nám dveře a my šli. Na chodbě byli vytahané tašky kluků. Zítra odjíždí na to turné. Je to sice jen asi na měsíc, ale i tak. Přeji jim všechno kolem toho. Slávu. Setřela jsem si slzu a překročila nějakou tašku. Sedli jsme si na gauč. Za chvíli přišli i Georg a Gustav.

,,A kde je Bill?" Zeptala jsem se.

,,On? On si nahoře ještě balí nějaký věci." Řekl mi Tom chladně. Kývla jsem. ,,A za jak dlouho ti letí letadlo?"

,,Asi za hodinu. Měla bych tam být ale dřív." Povzdychla jsem si. ,,Přišla jsem se s vámi rozloučit." Přiznala jsem a vstala. Objala jsem Roxy. ,,Budete mi všichni tak strašně moc chybět." Šeptla jsem ji do ramene. Objala jsem všechny. ,,Tak asi bych měla jít."

,,A co Bill?" Koukl na mě Tom.

,,Jistě, půjdu za ním." Zvedla jsem se a šla. Stála jsem před jeho pokojem. Nadechla jsem se a zaklepala. Nic se neozývalo. Vzala jsem za kliku a zatlačila jemně do dveří. Vešla jsem do pokoje. ,,Bille..?"

,,Ano?" Oběvil se ze skříně s hromadou oblečení v ruce.

,,Už pojedu." Řeknu jedním dechem a on všechnu hromadu, jakoby o nic nešlo položí do kufru. Rovnal ji. ,,Chci se rozloučit." Nechápu, vážně je mu tak jedno že odjíždím? Otočí se na mě a ironickým hlasem mi řekne

,,Hodně štěstí,"

,,Bille!" Zakřičím na něj.

,,Promiň. Ale myslím to upřímne. Ať se ti daří. Rád jsem tě poznal." Vydechne a obejme mě. Obejmu ho taky a ještě jednou vdechnu jeho vůni. Je mi do breku, že musím odjet.

,,Já tebe taky. Ozvu se." Snažím se držet všechny slzy. Když mě pustí, vrátí se zase ke svému kufru.

,,Měj se tedy." Řeknu a čekám jestli ještě něco řekne. Došla jsem ke dveřím a vzala za kliku.

,,Erin?" Ozve se a já se šťastná otočím.

,,Ano?"

,,Nezapomeneš na mě?"

,,To se snad ani nedá," Zasměju se a znova mu padnu kolem krku.

,,Budeš mi chybět," Zašeptá mi. ,,Drž se."

,,Budu." Usmála jsem se a odešla. Vzala jsem věci a ostatní semnou šli ještě k autu. ,,Miluju vás," šeptla jsem.

,,My tě taky." Řekli všichni naráz. Nastoupila jsem do auta. Se slzou na tváři jsem nastartovala a vycouvala. Vydala jsem se vstříc novým zítřkům.


V příštím díle:
  • ,,Asi ji miluju,"
  • ,,Nevypadáte nadšeně,"
  • ,,Všechno bude dobrý.. bude, slibuji.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy

Ano

Komentáře

1 veronica leigh veronica leigh | Web | 7. září 2011 v 21:20 | Reagovat

PŘESNĚ. Škola mi leze maximálně na nervy už po týdnu. ale přeju hodně štěstí s testem^^

trochu jsem při tomhle díle uronila slzu. achjou, já už se zase nemůžu dočkat dalšího :( :D

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 19:13 | Reagovat

já snad budu brečet taky.. přece ji jen tak nenechá odjet.. kruci! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama