~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 8.

18. září 2011 v 16:12 | Nica |  Dotknout se slávy [2]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

ROXY

Poslední dobou je toho opravdu hodně. Nevím kam dřív skočit. Nemám ale moc času na to, řešit svůj osobní život a tak se věnuju jenom práci. Na nohou jsem většinou už od pěti ráno do jedenácti večer. Nebylo tomu jinak ani dneska. Sháním nějaký lidi, kteří se měli už dávno ozvat. Zazvonil mi telefon. Podívala jsem se otráveně na displej a v duchu si přečetla: Erin. Nadechla se, nahodila úsměv a zvedla to. ,,Ano Erin?" Zvedla jsem se ze židle a došla k oknu.,,Ahoj Roxy, jak se máš?" Zní opravdu šťastně.

,,Práce," vydechla jsem a dál se o tom nechci moc bavit.

,,A nemáš ani chvilku čas?" úplně vidím jak se u toho hovoru musí culit. Co zas vymyslela.

,,Povídej," pobídla jsem ji, aby mi vysvětlila situaci.

,,Jedu dneska s klukama do studia, stav se." Vyhrkla. Zamyslela jsem se. S klukama? To by ale znameno že tam bude i Tom. V žádným případě!

,,Ne, promiň nemůžu.." vymluvila jsem se a doufala, že se v tom Erin nebude moc vrtat, ale to bych ji nemohla znát.

,,Proč?"

,,Erin," nadechla jsem se. ,,Tom," řekla jsem jen tohle a ona to už pochopila. Doufám.

,,Nemůžete se vyhýbat navždy. Jen jste se pohádali," začne vysvětlovat. Pak se zastavila a zeptala se na to, čemu jsem se snažila vyhnout. Proč jsme se vlastně pohádali.

,,Mhr," zapřemýšlím se jak jí to co nejšetrněji říct. ,,Prostě.. jsem mu nevěřila," vydechnu.

,,Nevěřila? Mluvíš o tom, jak ses bála že tě s nějakou podvedl?" Taky máte občas pocit, jakoby Erin byla ještě malá holka? Já skoro pořád. Mám ji strašně moc ráda, je taková roztomilá, ale až se dostane do problému, kterej bude muset řešit s klidnou hlavou.. nezvládne to.

,,No.." přitakala jsem nervózně.

,,Takže.. vlastně za to Tom nemůže," přivřela jsem oči a snažila se z toho nějak lehce dostat.

,,Asi, hele.. já tě mám ráda, ale prosím nestrkej nos, do čeho ti nic není.." znělo to moc tvrdě, ale musím ji od toho nějak odrovnat.

,,Aha.. no.. fájn," vykoktala. Chvíli bylo ticho ,,Tak si to rozmysli a klidně přijď," pípla a zavěsila. Oddendala jsem si mobil od ucha a chvíli na něj koukala. Možná měla pravdu. Měla bych se mu omluvit. Jenže, co když se mnou nebude chtít mluvit? Dalo mi to hodně rozhodování, než jsem se sebrala a nastoupila do auta.

---
,,Ahoj," stoupla jsem si do dveří a šeptla ke klukům. Oba se na mě podívali, pak se Bill ale otočil a na někoho mávl. Z nahrávací místnosti vyšla Erin. Sakra, je to horší než jsem si představovala, teď na mě koukaj všichni. ,,Mm.." neunesla jsem všechny pohledy a koukla do země. Bill vzal Erin za ruku a táhl pryč. Slyšela jsem jak se jen Erin rozčiluje, že už toho chtěla být. Uchechtla jsem se a počkala až se za nimi úplně dveře zaklapnou.Vydechla jsem a podívala se na Toma. Nevěděla jsem kde začít. ,,Měla jsem ti věřit," pípla jsem.

,,Měla," potvrdil mi Tom. ,,Jsme spolu už přece tak dlouho," zasmál se a ze mě spadla polovina trémy.

,,Jo, na tebe rekord," zasmála jsem se taky. ,,Promiň," uklidnila jsem se a vydechla.

,,Ty víš že se to jen jednou omluvou nespraví," řekl a tím mě uzemnil. ,,Mrzí mě to, vím jakej jsem byl a vím čím vším sis musela projít. Jako jsou novináři a fanoušci. Kteří, co si pamatuju to nenesli zrovna nejlíp. I přes to všechno jsem se tě nechtěl vzdát. Nechtěl. Proč si myslíš že bych za tebou tak strašně moc stál, kdybych tě později měl podvést.. s nějakou fanynkou?" Mou hlavou probíhalo mnoho možností, co bych mu na to mohla říct. Jenže já nemohla vybrat tu správnou. Pohledem jsem probodla podlahu.

,,Tome.. já," chtěla jsem začít nějak kloudně. ,,Už to vím," vzdychla jsem. ,,Strašně mě to mrzí. Křivdila jsem ti, tak strašně moc. Posledních pár měsíců jsem si uvědomila že každá hodina, či den bez tebe je pro mě strašně utrpující. Na druhou stranu, tvoje přítelkyně by tohle všechno měla přenést. Jsi kvůli skupině často zaneprázdněný.."

,,Roxy," zastavil mě. ,,Prosím, nepokračuj." Podíval se na mě zoufale. ,,Nelíbí se mi kam tím směřuješ," povzdechl.

,,Prosím, nech mě to doříct." Bránila jsem se. A propalovala ho pohledem. Snažila jsem se vypadat vážně. Trhaně se nadechl a dostoupil ode mě. Kývnutím mě pobídl. Jakoby přesně věděl co chci říct. To asi těžko. ,,..ale já sama bývám kvůli práci všude možně. Každej den si uvědomuju, že nebýt tebe neměla bych nic, co by mě popohánělo, dodávalo energii a hlavně bych neměla nikoho, za kým bych se vždycky ráda vracela. Oba chápeme jak je pro nás kariéra důležitá, ale přesto potřebuju někoho, kdo nás od ní dokáže na chvíli odtáhnou a zastavit. Přivést na jiné myšlenky. Uvědomila jsem si, že tě.. miluju, nikdo jiný by nechápal mou situaci jako ty." Vydechla jsem.

,,Řekni to ještě jednou," přistoupil ke mě a prsty mi položil na bradu a donutil mě se na něj podívat. To snad nemyslí vážně, celej můj monolog znovu? Zasmál se, když jsem na něj nechápavě koukala. ,,Poslední větu," oběvil se na jeho tváři úsměv, který mi tak dlouho chyběl.

,,Že tě miluju a nikdo.." usmál se a kývl.

,,Taky tě miluju," usmál se a spojil naše rty.


V Příštím díle:
  • ,,Nebo, Bille.. kolik jsi toho na tom upravoval?"
  • ,,Zdá se ti že.. se někdy chovám.."
  • ,,No,"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 19. září 2011 v 18:22 | Reagovat

no jeee krásný :DDD  tak i Tom a Roxy už jsou dohromady :DDD

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 20:13 | Reagovat

Další keásná chvilka <3 já už se lekla, že se s Tomem snad chce rozejít, to bych obrečela.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama