~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 7.

17. září 2011 v 14:17 | Nica |  Dotknout se slávy [2]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

,,No jo," přikývla jsem. ,,Jestli ti to nevadí," zakroutil hlavou. Klekl si k vaně a podíval se na mě. Usmála jsem se a přiblížila se k němu. Nakonec on byl, ten kdo ukončil tu mezeru mezi námi a spojil naše rty. Jednu dlaň jsem mu položila na tvář a druhou si ho přitáhla blíž za krk. On ponořil jednu ruku do vody a jemně mi bříšky prstů přejel po stehně, až mě zamrazilo v zádech. Trochu jsem se odtáhla a usmála. ,,Miluju tě," políbila jsem ho na nos. ,,Hned příjdu," jemně jsem mu naznačila aby odešel.,,Dobře," přikývl, vstal a odešel. Podala jsem si ručník a zamotala se do něj. Vypustila vanu a převlíkla se. Cestou z koupelny jsem nezabránila zívnutí. Trochu jsem se oklepala

,,You give me.. butterflies.. deep in side.." zpívala jsem si potichu, téměř pro sebe. V obyváku panovalo naprostý ticho.

,,Dáme si něco?" prošla jsem mezi nimi. Oba ke mě vzhlédly ty jejich čokoládový oči a téměř stejně přikývli. Koukala jsem na ně a oni na mě, jakoby čekali, že to něco budu chystat já. ,,No dobře," povzdychnu si a vydala jsem se do kuchyně. Otevřela ledničku a koukala jsem dovnitř. Zavřela jsem ji a zamyslela se. Otevřela jsem mražák. ,,Ach," pousmála jsem se a vytáhla zmrzku. Ještě nějaký ovoce, našla jsem jen jabko a banán. No co. Vyndala tři skleničky a rozkrájela ovoce. Pak do každé pořádnej kopec zmrzliny a nakonec nastrouhala nahoru bílou a mléčnou čokoládu. ,,Prosím," sklonila jsem se k Tomovi s táckem. ,,Na zlomený srdce," usmála jsem se mile, nepatrný úsměv mi opatil a vzal si jednu skleničku. Otočila jsem se na Billa. ,,I na.. na.." přemýšlela jsem co pro něj. ,,Prostě na," zasmála jsem se a podala mu ji.

,,Wau," okoukl to a vzal do ruky lžičku. ,,Tos dělala sama?" koukl na mě.

,,No.. už to tak vypadá," usmála jsem se a sedla si k němu na gauč. ,,Na co koukáme?" Zadívala jsem se na televizi. ,,MTV? Něco zajímavýho?"

,,Písničky," otočil se na mě Tom a kejvl hlavou. Ach tak. Kejvla jsem taky a zaposlouchala se. Zrovna hráli Fallin' od Alicii Keys. Ta tomuhle momentu, kdy jediný světlo pocházelo právě z televize, dodávalo tajemnou atmosféru. ,,Mluvila jsi s Roxy?" zeptal se Tom do ticha. Podívala jsem se na něj, jeho čokoládové oči momentálně vyseli na každém mém slovu. Povzdychla jsem si.

,,Od rána ještě ne," přiznala jsem barvu. ,,Bude to dobrý," dodala jsem vzápětí a povzbudila ho úsměvem.

,,Půjdu si lehnout," rozhodl asi po pěti minutách. Položil prázdnou skleničku na stůl a vstal.

,,Dobrou," houkli jsme na něj s Billem souhlasně, jen mávl a odešel nahoru. Aliciu vystřídala Ina, I wanted you. Koutkem oka jsem se podívala na Billa. Díval se na mě zvláštním pohledem, takovej jsem u něj ještě neviděla. Jedno obočí měl malinko povytažené a rty jemně otevřené. V jeho očích jsem tentokrát číst nedokázala. Nemohla jsem se od nich odlepit, téměř jsem se v nich topila. Podívala jsem se mu na rty, jemně si je zkousl. Nemohla jsem odolat a políbila ho. Vpil se do mých rtů a jemně mi zkousl spodní ret. Vydechla jsem. Tentokrát mě líbal vášnivě, ale za to jemně, jakoby se bál, že bych se vypařila. Jeho ruce se rozutelky po mém těle.

,,Možná bychom.. se mohli přesunout nahoru," šeptla jsem a kousek se odtáhla. Přikývl, vzal mě za ruku a odtáhl nahoru, zavřel za sebou dveře a zase se věnoval mým rtům. Jemně mě tlačil k posteli, pak mě na ni položil. Stáhla jsem si ho na sebe a vpila se opět do jeho rtů. Po chvilce se, ale odtáhl a začal mě líbat na krk. Jemně jsem zaklonila hlavu, aby měl lepší přístup. Zbavila jsme se jeho trička a začala zápasit s jeho páskem u kalhot. Povolil a já mu stáhla kalhoty. I on mě vyslíkl tričko a kalhoty. Jedním pochybem se zbavil mé podprsenky a polibky dělal cestičku na mém břiše. Hladila jsem ho po boku, objela jsem lem boxerek a jemně zatahal. Natiskl se na mě a opět se vrátil k mým rtům.

,,Erin.." šeptl polohlasem, ještě před tím.

,,Miluju tě," doplnila jsem ho. Usmál se a pokračoval..


V Příštím díle:
  • ,,Jsme spolu už přece tak dlouho,"
  • ,,Nelíbí se mi kam tím směřuješ,"
  • ,,Že tě miluju a nikdo.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 17. září 2011 v 14:42 | Reagovat

oulalala taková romantika :-*

2 veronica leigh veronica leigh | Web | 17. září 2011 v 23:23 | Reagovat

pááni. teď se asi zblázním do dalšího dílu :D

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 20:08 | Reagovat

Juuu takhle to useknout, že se nestydíš.. :D rychle spěchám na další díl! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama