~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 6.

16. září 2011 v 20:05 | Nica |  Dotknout se slávy [2]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Zamkl dveře, podíval se na mě a zkousl si ret. ,,Ajé," zakřenila jsem se a slezla s postele. Došla jsem až úplně k němu. Namáčkla jsem ho na zeď a rukama mu po těle jela odboků nahoru. Pak jsem je zastavila a začala jsem ho zase lechtat.,,Erin!" Vyjekl a odskočil oddveří. Vzala jsem mu klíč a odemčela. Vyběhla jsem se ven a koukla za sebou, jak byl vyběhl a něco si mumlal. Musela jsem se začít smát. Zastavil se asi metr odemě. Nevinně jsem se na něj usmála a pořád stála na místě. Dělal malý kroky ke mě, já malý kroky dozadu. Bohužel mi nedošlo, že za mnou jsou schody, udělala jsem další krok, ale nenašla podlahu protože tam byl schod. Zavřela jsem oči a čekala že se svalím až dolů. ,,Copak?" Slyšela jsem pobavenej hlas. Otevřela jsem oči a Bill mě držel nad schodama.

,,Prosím, nepouštěj mě." Pípla jsem a čekala co udělá.

,,Proč bych to dělal?" Usmál se na mě mile, jakoby mi všechno zapoměl. ,,Dáme si snídani?" vzal mě opět do náručí a přenesl na schodech dolů.

,,S takovou nebudu muset používat svoje nohy," zakřenila jsem se. ,,Co si dáme?"

,,Palačinky?" Postavil mě v kuchyni na zem. Přikývla jsem. Nachystali jsme si potřebný věci a všechno smíchali v jedné míse. Když sme se dostatečně vyblbli a oba byli stejně zamazaní konečně jsme mohli podávat na stůl. Bylo kolem jedné odpoledne a mi teprve snídali. ,,Mám zkočit pro Toma?" Zeptal se nakonec. Vzpoměla jsem si na to ráno. Bill to asi ještě neví.

,,Jo, jestli se mu bude chtít." Přikývla jsem a podívala se za Bille, kterej odběhl nahoru. Tom kupodivu přišel. Tvářil se tak.. nepopsatelně. Asi byl hodně zabranej do chodu svých myšlenek. Bill bohužel na Tomovi poznal že se něco děje. Ani toho nemusel moc říkat a Bill všechno chápal. Né nadarmo se říká, že dvojčata jsou si tak blízká. Celý den jsme se pokoušeli rozptýlit Toma. Dívali jsme se na filmy, blbly, povídali si. Všechno co nás s Billem napadlo, ale moc to nepomohlo. Večer jsem se naložila do vany s pěnou a užívala si všechno tohle. Do uší jsem si dala sluchátka a pustila nějakou klidnou hudbu a relaxovala. Moc dlouho mi to, ale nevydrželo. Ucítila jsem na zápěstí něčí dotyk. Otevřela jsem oči a strašně se lekla. Vyndala jsem si sluchátka a ujistila že všechno, co nechci aby viděl, bylo pod pěnou. (:D)
,,Tome, co tu děláš?" Koukla jsem se na něj nechápavě.

,,Promiň, chtěl bych s tebou mluvit. Jsi holka."

,,To.. teda jsem." Zasmála jsem se. ,,Povídej," pobídla jsem ho.

,,Strašně mě mrzí že jsem se s Roxy pohádali." Povzdychl si. ,,Chci to dát nějak dopořádku, a.. od tebe chci radu," podíval se na mě. Zamyslela jsem se.

,,Víš, Roxy z toho byla dost smutná. Asi bych chvíli počkala, aby jste si oba pořádně promysleli co vlastně chcete. Jste spolu dlouho, každý vztah zasáhne krize. Víš, jak bych to řekla.. chodíte spolu na vážno." Odmlčela jsem se na chvíli a čekala jak to příjme. Trochu lapal po dechu, ale rozdýchal to.

,,Nečekal bych, že zrovna já," řekl smutně, ale pak se usmál. ,,Chci být s ní,"

,,To je fájn, počkej až se to rozleží vám oboum. Myslím že Roxy je na tom stejně. Jen to musíte překonat." Vzala jsem jeho dlaň do své a usmála se na něj. ,,Bude to fájn, uvidíš.." pohladila jsem ho druhou rukou po tváři a tím ji namočila.
,,Promiň," zasmála jsem se.

,,To nic. Děkuju ti moc." Usmál se na mě a klekl si k vaně. Objal mě, trochu jsem se povytáhla a morká se na něj nalepila.

,,Hele!" Stál ve dveřích Bill.

,,Copak je tohle průchozí místnost?! Tady se lidi koupou.. nazí!" Podívala jsem se na oba hnusně a hrála uraženou. Oba se začali smát. ,,Ještě vám to příjde vtipný! Počkejte.. já vám taky vlezu do koupelny až se budete koupat," vyplázla jsem na ně jazyk. Dostalo mě to a začala jsem se smát s nima. ,,Mám jediný štěstí že ta pěna není průhledná," vzala jsem si trochu na dlaň a foukla. ,,Takže, to bylo velice vtipné a teď prosím ven," ušklíbla jsem se. Tom kývl a odešel. Koukla jsem se na Billa, který se usmíval. ,,Co je? Zavři dveře," kývla jsem. Otočil se a zavřel dveře, pak se zas otočil ke mě. ,,Myslela jsem za sebou!" štěkla jsem.

,,Copak tu nemůžu být?" Koukl na mě nevinně.


V Příštím díle:
  • ,,Možná bychom.. se mohli přesunout nahoru,"
  • ,,No.. už to tak vypadá."
  • ,,Dobrou,"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 Tazuma Kaulitz Tazuma Kaulitz | Web | 17. září 2011 v 8:45 | Reagovat

Další skvělý dílek, povídka je prostě úžasná :-)

2 Dee Dee | Web | 17. září 2011 v 13:19 | Reagovat

:D:D.D dokonalá scéna v koupelně :DDD

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 20:02 | Reagovat

Já bych tak klidná nebyla, mít je oba v koupelně.. :D:D Noo doufám, že bude následovat něco pikantního.. :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama