~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 5.

15. září 2011 v 16:23 | Nica |  Dotknout se slávy [2]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika


Otevřela jsem oči. ,,Bille.." vydechla jsem. Usmála se a zkočila mu kolem krku.

,,Promiň, nechtěl jsem tě probudit. Ale vypadala jsi tak neodolatelně." Šeptá. Přecejenom je pořád něco kolem páté hodiny ráno.

,,To nevadí. Ale co tu děláš?"

,,Rád bych se tě zeptal na to samý." Zakřenil se.,,Pr..promiň.." uhla jsem pohledem. Donutil mě se na něj podívat. ,,Půjdu," vzala jsem si svoji peřinu.

,,No počkej, nenechám tě odejít!" Přitáhl si mě za zápěstí zpět k sobě. Dal mi pramínek neposedných vlasů za ucho a prstem mi přejel po tváři. ,,Chybělas mi. Mě nevadí že tu jsi. Mohla jsi tu spát celej měsíc." Usmál se. Tak neodolatelně že jsem si stoupla na špičky a políbila ho.

,,Budete teď doma?" Pípla jsem. Přikývl.

,,Budu s tebou," usmál se a začal mě líbat.

---
Tu noc už jsem zůstala u něj. Přitulila jsem se a spala. Spali jsme dlouho. Já sama toho moc nenaspala a Bill taky ne. Probudili mě až hlasy, který pocházeli ze spod. Asi Roxy a Tom. Protáhla jsem se a koukla na Billa, vypadal tak dokonale. Spal jako neviňátko, nechtěla jsme ho budit, tak jsem potichu vylezla z pokoje a stoupla si ke schodům.
,,To není pravda!" Křičela zoufale Roxy.

,,Nehraj to! Ty víš moc dobře jak to je!" Štěkl po ní Tom.

,,Ale.. Tome.." zklidňila trochu svůj hlas. Zněl tak strašně moc zoufale.

,,Roxy..!" Vydechl a odebral se ke schodům. Sakra. Přemýšlela jsem kam utéct, aby mě neviděl. Nechtěla jsem vypadat, jakože poslouchám cizí rozhovory. Pozdě. Tom se na mě hnusně podíval, prošel kolem mě až do svého pokoje. No budiž, apsoň mě neseřval. Zakroutila jsem hlavou a seběhla dolů k Roxy. Seděla na gauči a brečela. V tichosti jsem si k ní přisedla a jedu ruku ji položila na rameno. Smutně se na mě podívala.

,,Je to špatný," šeptla rozklepaným hlasem. Zakroutila jsem hlavou.

,,Jen jste se pohádali. To není ještě konec světa. Tohle jenom zkouší váš vztah," objala jsem ji. ,,Všechno bude dobrý," utěšovala jsem ji i když jsem vlastně přesně nevěděla, co se mezi nimi stalo.

,,Díky, teď ale půjdu domů." Sebrala si mikinu. Smutně jsem se za ní dívala do doby, než za sebou zabouchla dveře. Bylo mi jí strašně líto, ale co jsem v téhle chvíli mohla dělat? Nic. Je to jejich věc, oni si to musí vyřešit samy. Z mých myšlenkových pochodů mě vytáhl až Bill.

,,Kam jsi se poděla?" Sedl si ke mě na gauč a doslova se po mě lísal. Musela jsem se zasmát. Přestala jsem myslet v tenhle moment na Toma a Roxy. Koukla jsem na Billa a skočila po něm. Chytla jsem mu ruce a dostala ho pod sebe. Skláněla jsem se nad ním a připitoměle usmívala.

,,Jsem tak ráda že jsi zpátky,"

,,Mm.." svíjel se podemnou. ,,Za ten měsíc se z tebe stala celebrita, co mě svědla." Zakřenil se.

,,Co? Nesvedla!" Podívala jsem se na něj a začala ho lechtat. Svíjel se v křečích a mezi záchvaty smíchu bezmocně mě prosil, abych toho nechala. Pustila jsem jeho ruce, okamžitě využil situace a zlechtal on mě. Nakonec mě popadl do náručí a odnesl nahoru do pokoje, kde mě hodil na postel.


V Příštím díle:
  • ,,Prosím, nepouštěj mě,"
  • ,,Nečekal bych, že zrovna já,"
  • ,,Copak je tohle průchozí místnost?! Tady se lidi koupou.. nazí!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 15. září 2011 v 17:53 | Reagovat

:-* jůů líbí je mi jak se tam furt mazlíkujou :DDDD mezi Roxy a Tomem je asi nejaká menší krize.. no snad to nebude vážný

2 veronica leigh veronica leigh | Web | 15. září 2011 v 18:17 | Reagovat

skvělý díl! ))) miluju, jak jsou spolu!

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 19:58 | Reagovat

Chudák Roxy, snad to bude s Tomem v pohodě.. jinak mě zaujala ta poslední věta z toho, co bude příště :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama