~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 20.

30. září 2011 v 16:56 | Nica |  Dotknout se slávy [2]

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Přeju příjemný čtení, a krásnej zbytek pátku! ;)

Každej den se snažím jen kvůli jednomu dni dát do toho 120%. Bacha na to, při 150% je tu možnost vybuchnutí mozku. Ne, jen vtip. 120 protože na podiu těch 20 bude nervozita. Seznámila jsem se z nějakými hudebníky, kteří mi měli hrát. Tak schválně jestli si je pamatuju.
,,Tony, Adam, Patrick" a dvě holky na vokály ,,Jennifer a Monica," podala jsem si s každým ruku. Jako jiné dny i dneska jsme zkoušeli. Myslím že nám to jde. Bez lidí ano. Konečně jsem si to začínala užívat, bavilo mě to. Dokázala bych si představit že bych se tím živila. ,,Come on, stay the night.." jde to opravdu samo.Dneska by se měla stavit Roxy. Nějakou dobu jsem ji neviděla, ani nevím proč. Prý ji nebylo nikdy moc dobře na to aby mě přišla navštívit a já měla hodně práce kolem toho vystoupení. Je to sice pouhé asi tři minuty, ale i tak si to chci užít. Zezačátku mě dokonce Bill zaplatil osobního učitele zpěvu. Né že bych to prý potřebovala, ale abych věděla kdy se nadechovat a všechno kolem. Divili by jste se jak mě seřval když se dozvěděl že vůbec neznám noty, stupnice, znaky, nic.. No co. Když máte na hudebku protivnou starou babu, omrzí vás jen pomyšlení na to se to učit. Takže asi první čtyři dny jsem zpívala stupnici popředu i pozpátku. Odprostřed, všemožně.
Kvůli mému ještě stále tvrdému českému přízvuku mi doporučovali zpívat německy, ale odmítala jsem. Nedokázala bych to, pořád mám lepší anglickou než německou zásobu. Což mi ten učitel povolil s tím, jen proto, že to z ní roztomile. Jo, ano. Abych nezapoměla na poslední chvíli mi sehnali taneční skupinu, která bude na podiu se mnou. Takže sme nacvičili takovou lehčí formačku.
Asi někdy navečer, kdy jsem seděla u papírů a zkoumala svůj text všemi možnými způsoby zazvonil někdo u dveří. Zvedla jsem se i se zmrzlinou v ruce a došla ke dveřím. ,,Ahoj Roxy," usmála jsem se a objala ji. Vypadala trochu pobledle. ,,Tak co ti bylo?"

,,Mhr," zakňourala. ,,Asi jen nějaká chřipka," poznamenala a vešla dovnitř. Pomohla jsem ji z bundy, venku už byl totiž podzim a na večer už teploty sahali k nule.

,,A už je to v pořádku?" Zajímala jsem se.

,,Teď trošku ano," usmála se na mě povzbudivě. Bylo vidět že mě tím jen nechtěla zatěžovat. ,,Budu v pořádku, jen to musím vyležet," souhlasila jsem a donesla ji deku.

,,Však můžeš být tady," nechápala jsem. Vždyť Tomovi by to určitě nevadilo.

,,Nechci tě nakazit."

,,Co blbneš?! To kvůli mě? Toho se neboj, za tři dny už mám vystoupení, dávno by mi už něco bylo." Usmála jsem se. Po asi půl hodinovým přesvědčování tedy souhlasila že zůstane s Tomem.

---
Tři dny utekly jako voda a já stála v koupelně před zrcadlem a čistila si zuby. Mezitím co jsem vyplivovala přebytečnou pastu z pusy jsem si zpívala text. Za posledních čtrnáct dní jsem Billa viděla minimálně. Chystají zase nějaký tour. Ale nežárlím, mrzí mě, že pořád někam odjíždí, ale je to jeho práce. Má fanoušky, bohužel není jen můj i když bych moc ráda. Dneska v noci nespal ani doma. Vím co si myslíte, ale ne. Já mu věřím, už jen skrz to že Tom se choval úplně stejně. Musím se pochválit, podle mě jsem ty přípravy zvládla dokonale. A pořád mi ještě zůstala dobrá náladu. Jediný co mi nejde do hlavy jsou ty Roxyiny nevolnosti. Zajdu s ní později k doktorovi, dneska to snad počká. Sepla jsem si vlasy do neupraveného drdolu, ani jsem se nelíčila. Nemělo to cenu, když mě za dvě hodiny budou malovat oblíkat, dělat vlasy. Nemůžu se dočkat!


V příštím díle:
  • ,,Víš, chtěla bych, abys tam dneska byl. Slíbil jsi mi to. Prosím,"
  • ,,Ještě jednou díky,"
  • ,,Miluji tě,"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 30. září 2011 v 17:41 | Reagovat

Aby to nezvládla taky když jí Bill zaplatil učitele a zkoušela to dlouho..:DD a taky mi připadá že z Tomana bude asi tatínek...:DDDD

2 mk mk | Web | 30. září 2011 v 17:52 | Reagovat

Moc pěkný honem dááál :)

3 Tazuma Tazuma | Web | 30. září 2011 v 18:17 | Reagovat

Nó tak když ji zaplatil i učitele.. :D

[1]: Myslíš jo? :D

4 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 21:47 | Reagovat

Jo zmákne to.. vím to! :D Bude z Toma tatínek, to už vím od první chvíle, kdy bylo Roxy špatně.. :D tak hurá na poslední díl...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama