~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 17.

27. září 2011 v 19:38 | Nica |  Dotknout se slávy [2]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Druhý den mi už bylo mnohem líp. Bill si však pořád dělal starosti. Vmlouvala jsem mu, že za to nemůže. Bylo toho na mě asi opravdu hodně. Nejdřív práci a pak ten stres, navíc bylo opravdu velké vedro. Jsem mu strašně vděčná, myslel to dobře. Opravdu by mě to třeba bavilo, ale po včerejšku to už asi nezjistím. Ten den si Roxy vzala volno a byla se mnou doma, když kluci odešli do studia a ještě někam. Přesně ani nevím kam.
,,HEJ! To byl můj panďuláček!" rozčilovala se Roxy, když jsem jí vyhodila figurku. Vzala si ji a posunula toho mýho dozadu.,,Víš proč se to jmenuje Člověče, nezlob se?!" Zasmála jsem se, ale nechala jsem to tak. Najednou se Roxy přestala úplně zajímat o hru.

,,Chceš někdy zkusit znovu vystoupit?" mlčela jsem. Nevěděla jsem, přesně. Nepatrně jsem přikývla. ,,Promluv s Billem,"

,,Já nevím," zakroutila jsem hlavou. ,,Třeba mi už jejich manažer druhou šanci nedá," povzdechla jsem si a uklidila hru ze stolu. ,,Víš, tohle je.. strašně složitý a já nevím jak se rozhodnout." Usmála se na mě. ,,Co je?" zeptala jsem se po chvíli co na mě koukala.

,,Erin,.." vydechla a dlouhou dobu mlčela. ,,Promysli to, může ti to změnit život. Třeba k lepšímu, nebyla jsi to náhodou ty, kdo chtěl být slavnej??" zasmála se.

,,Pravda," pípla jsem a zamyslela se nad jejími slovy. ,,Uděláme oběd?" Navrhla jsem a koukla na Roxy, najednou byla strašně bledá. ,,Roxy," trochu jsem ji okřikla, když mi nevěnovala pozornost. ,,Je ti něco?" Zakroutila hlavou a opatrně vstala. Pomohla jsem ji posadit se na gauč. ,,Nechceš vodu? Víš, jsi strašně bledá," dělala jsem si o ni starost. Přikývla.

,,Voda by byla fájn," Sotva jsem udělala dva kroky od Roxy, zvedla se a běžela do koupelny. Šla jsem za ní.

,,Roxy.. dobrý?" klepala jsem jemně na dveře.

,,Jo, je mi.." otevřela dveře. ,,Fájn, jen.. jsem snědla něco špatnýho," ujistila mě. Přikývla jsem a dovedla ji do kuchyně, kde jsem ji usadila ke stolu. Postavila jsem před ni sklenici vody. Podívala se na ni s odporem, ale napila se.

,,Něco ti přinesu," nepatrně kývla. Odešla jsem k lékarničce a chvíli se v ní přehrabovala hledala jsem.. ,,Mám to," šeptla jsem si pro sebe a vzala krabičku. Zrovna jsem procházela kolem dveří, když jsem uslyšela klíče v zámku. Dveře jsem otevřela. ,,Tome, Bille.." usmála jsem se.

,,Měla bys ležet," napomenul mě Bill. Nevěnovala jsem mu moc pozornosti, chňapla jsem Toma za rukáv.

,,Roxy, není moc dobře.. "

,,Co jí je?" zajímal se. ,,Kde je?" Rozhlížel se kolem sebe. Dovedla jsem ho za ní. ,,Roxy, zlato.. copak je?" chytil ji za ruku. Řekla mu úplně to samý, co mě. Otočila jsem se k lince a z plata prášků jeden vyloupla. Podala jsem ho Roxy a ona ho poslušně polkla. Nechala jsem je tam a odběhla nahoru. Jemně jsem zaklepala na Billovi dveře a vešla dovnitř.


V příštím díle:
  • ,,Zkusit ten pocit."
  • ,,Bille, pusť mě.."
  • ,,Je ji už líp, ale asi s ní zůstanu,"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 mk mk | Web | 27. září 2011 v 19:49 | Reagovat

krásný honem dáál :)

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 21:34 | Reagovat

Beztak je těhotná, já to úplně vidím.. :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama