~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 13.

23. září 2011 v 14:41 | Nica |  Dotknout se slávy [2]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Krásnej páteček, a já valím na párty!!:))

Ráno jsme se rozloučily s rodiči. Samozřejmě, že jsem musela slíbit že se co nejdřív znovu oběvím a že na sebe mám dávat pozor. I Bill si od rodičů, lépe řečeno od táty vyslechl menší proslov. Konečně jsme se vymotali, hodila jsem svoje věci na zadní sedadlo a zavřela dveře. ,,Budeš řídit? nebo můžu k hranicím já?" uculila jsem se na něj. Ovšem nevěnoval pozornost mému dotazu, nýbrž něčemu v mé blízkosti. Otočila jsem se a podívala stejným směrem. ,,Adame.." podívala jsem se na něj.,,Eriko," usmál se na mě. ,,Tvoje máma mi včera volala, že přijedeš." Vydechl a koutkem oka sledoval Billa, kterej se opřel o auto a sledoval nás. Sice ničemu nerozuměl, ale asi chtěl mít vše pod svým dohledem.

,,Jo, byla jsem tu na návštěvě." Přikývla jsem a letmo ho objala. ,,Jak žiješ?" snažila jsem se vyhýbat rozhovoru okolo vztahů. Ještě chvíli sledoval Billa, než věnoval pozornost opět mě.

,,Mám se.. fájn." Vydechl smutně. ,,Škoda že jsi se nezdržela dýl." Nervózně se usmál.

,,Mám práci v německu. Musím se vrátit. Ale někdy se snad zastavím na dýl." Přikývl a naklonil se k mýmu uchu.

,,Proč mi tolik připomíná toho kluka z těch tvých plakátů..??" šeptl mi. Stejně by mu Bill nerozuměl, ale asi chtěl mít lepší pocit. Zasmála jsem se a na oba se podívala.

,,To protože.. je," usmála jsem se.

,,Ehm, Eri, rád bych stebou mluvil.. dál.." koukl zase k autu, u kterého se opíral Bill. Vzal mě za zápěstí a táhl dál.

,,Strašně jsi mi chyběla," objal mě láskyplně. ,,Jsi strašně nádherná," podíval se na mě a sjel mě pohledem. I když sme stáli dál, Bill měl pořád dobrej výhled. Neměla jsem mu to za zlý, chrání si to, co je jeho.

,,Děkuju, taky mi chybíš. Ale víš, jak to je.." pohladila jsem ho po tváři. Chytil moji dlaň a přidržel si ji tam. ,,Neblbni," vyprostila jsem se ze jeho sevření.

,,Proč jsi tu s ním?" podíval se na mě se slzami v očích. Vydechla jsem, asi mu to došlo, ale chtěl to slyšet prostě ode mě.

,,Chodíme spolu," řekla jsem popravdě a podívala se do země. ,,Promiň,"

,,Ne," zakroutil hlavou. ,,Nemáš se za co omlouvat, zřejmně jsi šťastná," přešlápl. Asi to Billa trochu znervózňovalo a tak přišel k nám. Objal mě kolem pasu a políbil na krk.

,,Pojedeme?" Přitiskl mě blíž k sobě, asi chtěl dokázat že jsme jeho. Nechala jsem se. Bylo to roztomilý. Přikývla jsem a řekla mu ať počká že hnedka jdu. Přikývl tedy a odešel k autu.

,,Musím jít, omlouvám se. Ráda jsem tě znovu viděla." Objala jsem ho letmo. ,,Mám tě ráda," usmála jsem.

,,Já tebe víc," šeptl. Zakroutila jsem hlavou a přiložila mu prst ke rtům.

,,Nejde to. Miluju Billa.." s těmito slovi a lítostným pohledem jsem odešla k autu. Bill mi dovolil řídit zase k hranicím. V autě bylo ticho a dusno, že by se dalo krájet. Asi ho to zaskočilo, ale neudělala jsem nic, co by si mohl vyložit špatně.

,,Bývalej," prohodila jsem. Přikvýl.

,,Však v pořádku," snažil se dělat že je mu to jedno a koukal na silnici. Nemohla jsem k němu odtrhnout pohled na moc dlouho, protože jsem musela sledovat dálnici, před sebou.

,,Bille," našla jsem si volnou rukou tu jeho. Propletl se mnou prsty. ,,Řekla jsem mu, že miluju tebe." Usmála jsem se na něj chviličku. ,,Rozešli jsme se kvůli tomu německu. Chtěla jsem se přestěhovat a dohodli jsme se, že by nám to na dálku neklapalo. Milovala jsem ho, to ano. Ale teď mám tebe. Miluju tebe, jako nikdy nikoho." Usmála jsem se na dálnici. Palcem mi hladil hřbet ruky.

,,Nemusíš mi to říkat. Nechci aby sis myslela, že ti nevěřím, nebo snad že se mi musíš se vším svěřovat. I když bych byl rád.." políbil mi ruku.

,,Jenže já chci. Chci abys měl jasno a neměl zničeho obavy. Miluju tě,"

,,Já tebe víc," políbil mě tentokrát na tvář.


V Příštím díle:
  • ,,Yea, co tvoje hudební kariéra?"
  • ,,Jde o to, že by chtěl.. mno.. jedno vystoupení,"
  • ,,Už jdu, květinko.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 23. září 2011 v 20:41 | Reagovat

:D jo na scéně je bývalej..líbilo se mi jak Bill žárlil a hlídal si svoje území :DDD ňákej Adam proti němu nemá šanci :D

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 21:14 | Reagovat

To bylo krásný, jak Bill žárlil.. :D ještě že Adam neudělal scénu.. taková malá bitka, to by bylo vzrůšo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama