~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 10.

20. září 2011 v 17:25 | Nica |  Dotknout se slávy [2]

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Tak.. přeju příjemný čtení ;)

Starší, ale pořád dobrá!

Po obědě se Roxy s Tomem vytratily. Obhájili to jen tím, že chcou být spolu. No co, bránit jim přece nebudu. Byli jsme se s Billem projít, ale kvůli jeho vzhledu se to neobešlo bez fanoušků a dotěrných novinářů. Seděla jsem na lavičce, když se Bill fotil s fanynkama. Střídavě jsem koukala na něj a na svoje nehty. Už bych potřebovala manikůru. ,,Promiňte. Už budu muset jít," vykoktal ze sebe po chvilce a kdybych ho za zápěstí nevytáhla z davu, asi by neoděšel. ,,Promiň." Podíval se na mě omluvně. Usmála jsem se a mrkla na něj. Přece za to nemůže. Došli jsme tedy domů. Převlíkla jsem se, uvařila kafe, hodila nohy na stůl a opřela si hlavu o gauč. Pohodička, klídek.. ještě ten tabáček mi chybí. Ne, nekouřím.Všechno šlo normálně. Den noc a po té následoval opět den a zase noc. Byla jsem s Billem, občas s Roxy a párkrát jsem zahlídla i Toma. Dokonce jsem si našla i práci. Dělám recepční v tom nejdražším a nejluxusnějším hotelu v německu. Samozřejmě mě Bill pustil až když jsem přišla s tím, že hotel má vlastní bodyguardy, že se mi tam nic nestane. Nejsem tam pořád spíš jen na půl úvazku. Takhle uplynuli asi dva týdny, když se ozvala moje máma.
,,Sakra.." seběhla jsem po schodech dolů, div jsem se nepřerazila. Koukla na displej mobilu, strčila jsem si jeden nehet mezi zuby a nervózně přešlapovala po místnosti.

,,Co tu nacvičuješ?" Prošel kolem mě Bill. ,,Když ti zvoní mobil, většinou to znamená, že s tebou někdo chce mluvit. Tak bys to mohla zvednout." Řekl mi jakobych byla blbá.

,,Je to máma," rozhodila jsem rukama. ,,Dlouho jsem s ní nemluvila. Párkrát jsme ji volala, ale teď už vůbec. Seřve mě."

,,Sss," zasyčel. ,,Nezávidím, ale zvednout bys to měla." Pokrčil rameny. No jo. Natáhla jsem se pro mobil a s velkými obavami si ho přiložila k uchu.

,,Ahoj.. mami," začala jsem znovu, ve svém rodném jazyce. Bill mi nerozuměl, tak se na mě jen díval a snažil se odhadnout situaci podle mého obličeje.

,,No.. Eriko, zlato.. žiješ?" v jejím hlase byl slyšet sarkasmus, strach a navíc byla dost naštvaná. Přivřela jsem oči.

,,Mami," začala jsem lehce. ,,Mám se dobře, jen jsem se teď hodně točila kolem práce. Omlouvám se, měla jsem se ozvat. Je mi to líto." Zkousla jsem si spodní ret.

,,Měla, jednou bych tě taky ráda uvítala doma. Kdy se zastavíš?"

,,Já nevím, brzo?"

,,Brzo? Pořád jsem tvoje máma. Stýská se nám! Tak se ukaž! Zítra ať jsi tu," rozkázala mi.

,,Ale mami, mi zítra s Billem.. chtěli.." zasekla jsem se. Bill zporozněl když zaslechl svoje jméno. Jsem blbá, blbá, blbá. Proč jsem to vytahovala. Samozřejmě se to neobešlo bez otázek kdo je Bill. Tak jsem jí to všechno vyklopila na stůl. Dostala jsem nakázáno že ho mám vzít sebou. To zas bude. Řekla jsem že se ho zeptám. Uvidíme.
Po rozhovoru s mámou jsem se otráveně svalila do křesla. ,,Sakra, už doprdele.." vyletělo ze mě česky. Bill se na mě podíval asi přemýšlel co to mohlo znamenat. Položila jsem si obličej do dlaní a povzdychla si.

Musela jsem o tom Billovi říct. Řekl že se mnou pojede. opakovala jsem mu, že ho nenutím, že řeknu že třeba něco měl. Trval si ovšem na svém. Fájn. Ani nechci vidět co se zase stane.

---
Večer, když jsem seděla na posteli a přemýšlela co budu dělat. Otevřely se dveře a v nich stál Bill. ,,Můžu?" Přikývla jsem a vyzvala ho, aby si přisedl na postel. ,,Chci ti něco říct," usmíval se jako sluníčko. Pobídla jsem ho. ,,Dneska mi volal náš manažer a chce se s tebou sejít." Pozvedla jsme obočí, proč byc chtěl jejich manažer vidět zrovna mě?

,,Jakto?" nedalo mi.

,,Víš, musíš slíbit že se na mě nebudeš zlobit," culil se do peřiny a jemně přes ní přejížděl prsty.

,,Bille??!"

,,Slib to!" Koukl na mě. Povzdychla jsem si, ale nakonec souhlasila. ,,Udělal jsem jednu kopii toho tvýho cédéčka, cos nahrála onehda, víš. A dal mu ji. Poslechl si ji, povídal že máš prý talent a nebyl by k zahození. Chtěl by tě slyšet naživo.." téměř pípl tu poslední větu. Zůstala jsem na něj koukat s otevřenou pusou. Nevím jestli jsem na něj měla dřív vyjet kvůli tomu cd nebo kvůli tomu že nemůžu zpívat naživo.

,,Co?" vypadlo ze mě nakonec jen tohle. Na víc jsem se nezmohla.


V příštím díle:
  • ,,Chci za tebou! Neděs mě.. cos tím myslel??"
  • ,,Moje,"
  • ,,Ráda tě poznávám Bille,"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 Tazuma Kaulitz Tazuma Kaulitz | Web | 20. září 2011 v 17:50 | Reagovat

Jůůů, tak doufám, že bude zpívat :D :)

2 Dee Dee | Web | 20. září 2011 v 18:43 | Reagovat

Jééé perfetkní volba písničky ke čtení :DDD ajaaaj tak Bill pojede na  návštěvu k "tchýni" :DDD tak to bude určitě zajímavé :DDDDD ááá víš že jsme tušila že to její cd někomudá? :DD těším se na tu návštěvu příště :DDD

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 20:40 | Reagovat

To říkám, bude z ní paní zpěvačka :D Snad Billa ta její máma vezme v pohodě.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama