~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy [2] 1.

10. září 2011 v 15:56 | Nica |  Dotknout se slávy [2]

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Kdyby někdo nevěděl postavy, tak jsou obrázky v 1. díle první řady. Nebo-li zde. (Jinak hrají furt ty stejné postavy, jako Erin, Roxy, Bill a Tom)

Doporučená písnička k tomuhle dílu:

Seděla jsem v letadle a přemýšlela nad tím co se stalo. Už jsem ani nekontrolovala jestli brečím nebo ne. ,,Slečno, děje se vám něco?" Slyšela jsem jak na mě mluví letuška. Nevěděla jsem co tu dělám. Chci být s Billem, nechci do New Yorku. Nechci. Chci být s ním. Vždyť ho miluju. Miluju. MILUJU.,,Ano! Potřebuju okamžitě pryč!" drala jsem se ven. ,,Počkejte!" křikla jsem na paní co stála u dveří, které se zavírali. ,,Potřebuju vystoupit!"

,,Achjo," protočila oči a na mou žádost dveře otevřela. Vystoupila jsem. Vzala si svoje kufry. Jako na potvoru začalo pršet, moje slzy se mísily s děštěm. Vyběhla jsem před budovu. Sakra, nechala jsem Roxy aby si vzala moje auto.

,,Taxíí," křikla jsem na projíždějícího taxika. Zastavil mi. Naházela jsem tašky do kufru a nasedla si. Z mých vlasů a oblečení by se dalo dokonale žďímat. Nadiktovala jsem taxikáři adresu. Když sme tam dojeli vrazila jsem taxikáři moje poslední úspory a vyběhla. Stála jsem před jejich domem, společně s nějakými fanoušky, brečeli. Všichni na mě koukali a ustoupovali mi.

,,To je ona," křičeli a šeptali si pro sebe. Jsem ta, co odmítla Billa Kaulitze. Pomale jsem šla, už jsem ani nevnímala déšť. Byla jsem natolik promočená. Cítila jsem jak jsou na mě nalepený všechny vrstvy oblečení. Stálé jsem šla vpřed a prohlížela si každou holku, co se na mě hnusně podívala. Myslím že jsem musela vypadat strašně. Rozteklý líčení, promáčený šaty, vlasy. Došla jsem až ke dveřím. Nadechla se a zazvonila. Otevřel mi Tom, asi už věděl co se stalo. Koukla jsem do země.

,,Erin.." vyslovil moje jméno, jakobych byla duch. ,,Co tu ještě děláš?" Mluvil pomalu. ,,Jsi celá mokrá," Ach, všiml si.

,,Je tu - Bill?" zvedla jsem k němu pohled. Přikývl a odstoupil odedveří. Z prvním mým krokem do místnosti jsem zamokřila podlahu, jak po mě stékala voda. Nevěděla jsem jestli jsem byla někdy více mokrá, ale podemnou se začala dělat značná kaluž vody.

,,Je u sebe, ale nechce s nikým mluvit." Zakroutil hlavou a chtěl mi pomoct dolů s mikinou. Zakňučela jsem a vytrhla jsem se mu. Trochu jsem se oklepala, vody jakobych se vymáchala v Tichým oceánu. Pomalu jsem šla nahoru. Zůstavala za mnou cesta, špíny, vody a všeho. Pro tuhle chvíli mi to bylo všechno jedno. Došla jsem k jeho pokoji. Zaklepala jsem.

,,Nechci s tebou mluvit Tome! Už jsem ti to říkal stokrát!" Ozvalo se zevnitř. Usmála jsem se. Je tak úžasný pocit slyšet jeho hlas. Otevřela jsem a vešla dovnitř. Ležel na posteli s hlavou v polštáři. ,,Vypadni," křikl.

,,Dobře, tak já půjdu, jestli chceš." Promluvila jsem potichu. Čekala jsem jestli něco udělá. Stála jsem u dveří a on ležel v posteli na druhé straně pokoje. Na sobě mikinu, kalhoty.. a dokonce ještě boty. Pomalu se otočil a posadil se.

,,Erin.." vydechl a postavil se. Sám měl už na tváři cestičky od slz, které zasebou nechávali černou čáru od líčení. Viděla jsem jak se mu do očí hrnou nové a nové slzy. Byla jsem na tom stejně, ale štěstí. Usmála jsem se. Jemně pozvedl koutky. Bylo mi jedno že jsem mokrá a on je suchej. Bylo mi jedno úplně všechno, kromě Billa. Rozeběhla jsem se naproti němu a prudce ho objala. Cítila jsem jak se lekl, když jsem ho zastuděla. Spadla jsem s ním do postele.

,,Taky tě miluju." Podívala se mu hluboko do očí. Na jeho tváři se rozlil nádherný úsměv. Neodolala jsem a spojila naše rty.


V příštím díle:
  • ,,Tome, co blbneš?!"
  • ,,Zůstaneš tady, květinko, já už tě nikam nepustím,"
  • ,,Vymyslíme to, teď se tím netrap,"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy 2

Ano

Komentáře

1 Tazuma Kaulitz Tazuma Kaulitz | Web | 10. září 2011 v 16:33 | Reagovat

Jééé, super dílek. To je dobře, že jsou zase spolu :-)

2 veronica leigh veronica leigh | Web | 10. září 2011 v 19:14 | Reagovat

to je ten nejkrásnější začátek snad <33

3 Dee Dee | Web | 11. září 2011 v 11:36 | Reagovat

ááááááá :D:D:D já věděla že vystoupí :DDD jo a jo :DD krásnej díl :D

4 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 19:45 | Reagovat

Joo vystoupila, já jsem tak ráda! :D To bylo tak krásně romantický.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama