~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy 19.

6. září 2011 v 16:00 | Nica |  Dotknout se slávy [1]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Koukala jsem doma do zdi a pořád nevěděla zda to vzít nebo ne. Vždycky když jsem se koukla na hromadu účtů křičela moje mysl ANO, VEM TO! Ale když jsem si vzpoměla na kluky, německo a hlavně Billa, křičela NE! Udělala jsem si kafe. Přemýšlela jsem. Nechci o Billa přijít. Vím že spolu nic nemáme, ale.. cítím k němu něco, co mi nedovoluje ho tu nechat. Přitáhnu si nohy k tělu a nechám slzám volný průběh. Přemýšlela jsem nad vším, jak by co bylo. Kdyby to šlo dobře. Mohla bych se za pár let vrátit. Ale co si namlouvám, kluci o mě nebudou stát. Bill si určitě najde nějakou přítelkyni. Navíc jestli tu teď zůstanu, stejně tu budu sama. Kluci odjedou na to turné.
Zalezla jsem si do postele a snažila se usnout.---
Druhý den jsem seděla u kluků v kuchyni u stolu s Tomem. Chtěl se mnou mluvit. ,,Tak co se děje?" Zeptala jsem se.

,,Chtěl bych s tebou mluvit o.. Billovi," povzdychne si. Přikývla jsem.

,,Stalo se něco?" zakroutil hlavou jakože je v pořádku. Zazvonil mi mobil. I když nerada musela jsem to zvednout. Volala ta paní z New Yorku. Chtěla slyšet moji odpověď. Tom trochu nervózně začal ťukat do stolu prsty. ,,Dobrý den." Přepnula jsem na angličtinu.

,,Dobrý den. Slečna Erin Moore?"

,,U telefonu," přikývla jsem.

,,Volám kvůli té nabídce. U marketingu v naší firmě. Doporučila vás Slečna Colins a my bychom vás brali všemi deseti." Připadala mi podle hlasu velmi milá.

,,Já.." nadechla jsem se a podívala na Tom. Ještě jednou mi v hlavě projelo všechno co se stalo za poslední půl rok. Kluci. Oslava. Řím. Bill. Účty. Tom. Roxy. Kavárna. ,,Beru to." Vydechla jsem.

,,Dobře. To mě těší. Zítra vám letí letadlo. Okolo tohohle vám všechno řekne Slečna Colins. Až dojedete, přijďte sem a všechno i plat dohodneme na místě. Doufám že budete spokojená."

,,To já taky. Děkuju." Usmála jsem se. ,,Zatím nashle." Típla jsem to a mobil položila před sebe. Chvíli jsem na něj koukala.

,,Gratuluju." Řekl mi Tom zklamaně.

,,Tome, ale nechápeš to." Chtěla jsem něco namítnout. Pak jsem toho ale nechala a vrátila se k Billovi. ,,Tak co s Billem?" Zeptala jsem se. Když se ozvalo od dveří známým hlasem: Ahoj. Bill. Tom zakroutil hlavou.

,,Teď už je to jedno." Přestal se mi věnovat. Vstal a došel přivítat bratra. ,,Bille, Erin vzala tu práci v New Yorku." Vykecl mu hned. Bylo očividně vidět že to Billa zaskočilo.

,,Vážně?" Podíval se na mě. Přikývla jsem. ,,Tak hodně.." vynechal chvíli. ,,štěstí," dodal a odešel nahoru po schodech do svého pokoje.

,,Tome promiň." Prošla jsem kolem něj až ke dveřím. Došlo mi že je ten nejlepší čas vypadnout.

,,Nemáš se za co omlouvat. Jdeš za svým snem." Smutně jsem přikývla a odešla domů. Po cestě jsem tu novinu zavolala Roxy, byla ze mě celkem nadšená. Kéžby se to samý dalo říct i o mě. Dojela jsem domů a pomalu začala balit. Bylo mi toho všeho líto. K večeru už jsem měla většinu věcí pobalenou. Nechtěla jsem na to myslet. Ani jak to bude. Zase se stěhovat. Bude to těžký se s nimi rozloučit. Došla jsem k oknu a koukala na město. Všechno žilo. Svítilo. Lidi se bavili. Připadali mi šťastní. Třeba prostě jen do Německa nezapadnu. Třeba je mi souzeno žít v New Yorku, kdyby mohl osud mluvit.. prosila bych ho aby mi řekl co mám dělat.


V Příštím díle:
  • ,,On? On si nahoře ještě balí nějaký věci."
  • ,,Bille!"
  • ,,Měj se tedy,"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy

Ano

Komentáře

1 veronica leigh veronica leigh | Web | 6. září 2011 v 17:24 | Reagovat

no to néé. teď se tam musí objevit Bill tim nejmíň romantickym způsobem jí vykecat, že jí miluje a bude happy end !! .DDDD

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 19:09 | Reagovat

Ona nakonec neodjede, že ne? :D Kruci ať se Bill vymáčkne! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama