~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy 15.

2. září 2011 v 15:21 | Nica |  Dotknout se slávy [1]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

,,Georgu!" tahal ho Gustav z lavičky, na kterou si cestou sedl a odmítal vstát. Jako důvod uvedl že ho bolí nožičky. Nakonec se nám ho povedlo zvednou a my se vrátili na hotel. Jen jsem lehla na postel a okamžitě usnula.
---
Když jsem se ráno probudila, strašně mě třeštila hlava. Rozkoukávala jsem se teprve do stropu a snažila se vzpomenout na včerejší noc. Nějaké úlomky se začali slepovat k sobě. Opatrně jsem se posadila. ,,Ježiš!" vyjekla jsem, když na stejné posteli spal i Bill a Georg. Oba sebou cukli a okamžitě se probudili. Všichni jsme na sebe koukali a doufali že to není pravda. ,,V poho, mám kalhoty." Uklidním se.

,,A proč já ty kalhoty nemám taky?!" Zeptal se zoufale Georg. Dostala jsem záchvat smíchu a podívala se na Billa, kterej si okamžitě začal sahat dolů.,,Já kalhoty mám! Dokonce i tričko vy prasata!" Pronesl povýšenecky Bill. Já se pořád smála. Koukla jsem kolem postele a našla něco, co by mohlo vypadat jako Georgovi kalhoty. Chytla jsem je dvěma prsty a hodila je po něm.

,,Padej!" zasmála jsem se a znovu si lehla. Vylezl z postele a vyběhl i z pokoje. Bill se nade mnou sklonil. Když mi něco stínilo otevřela jsem oči. ,,Nedělej to." zasmála jsem se zase. Tentokrát jsem se už musela chytnou za hlavu. ,,Au, asi se mi rozpadne." prohlásila jsem a vylezla z postele.

,,Ty.. Erin?" otočila jsem se na Billa, kterej mi koukal na záda. ,,Možná tričko máš, ale nechybí ti něco pod tím?" zasmál se. Instinktivně jsem se chytla za prsa. To je naposled co jsem si půjčila to Roxyino tričko. Každej vidí jestli mám nebo ne podprdu. Rozhlídla jsem se okolo, ale tu nenašla.

,,Tak, ale vážně by mě zajímalo kde skončila." Zasmála jsem se. Bill pokrčil rameny a vylezl z postele. Trochu si prohrábl vlasy a odešel z pokoje. Slyšela jsem jen jak potkal Toma.

,,Užili jste si??" zeptal se pobaveně. Bill šel dál a Tom se věnoval svýmu. Převlíkla jsem se a zašla do koupelny. Trochu jsem se opláchla. Došla jsem do kuchyně a sedla si ke stolu. ,,Dáš si něco?" zeptal se mě Tom.

,,Kafe," štěkla jsem po něm. Přikývl. Za chvíli přišel i Bill a v ruce držel moji podprdu. Tentokrát toho bylo na Toma vážně dost a dostal výbuch smíchu. ,,Kde to bylo?" zeptala jsem se zaujatě a došla si pro ni.

,,U mě.. v .. koupelně.." Pípl a radši si sedl za stůl. Červenala jsem se až za ušima. Otočila jsem se a odběhla do pokoje. Pak jsem se vrátila. Byla tam už i Roxy. Taky si toho moc nepamatovala.

,,Tohle by jsme dělat neměli. Strašně mě třeští hlava." Řekla Roxy rozespale. ,,Ví někdo se jsme dělali?" dodala.

,,Já.. a úplně všechno..!" Vstoupil do místnosti Gustav. Všichni jsme se na něj dívali.

,,VYKLOP TO!! OKAMŽITĚ!" Vyhrkl na něj Tom.

,,Vážně to chcete vědět?" zeptal se. Všichni jsme naráz zakřičeli: ANO! Sedl si tedy ke stolu a všichni jsme si posedali k němu a napjatě poslouchali. ,,No, byli jsme v tom klubu. Pak jsme šli domů. George jsme tahali z lavičky."

,,To si pamatuju!" vykřikla jsem, ale to je všechno. ,,A ještě že jsem si lehla na postel."

,,Kdyby ta postel byla tvoje Erin." Zasmál se Gustav a pokračoval. ,,Roxy s Tomem zmizeli hned co jsme přišli a nám všem je jasný co se dělo." Nikdo se nedivil. ,,Georg se začal vyslíkat a lítat po celým apartmá a máchat nad sebou kalhotama. Erin si lehla do postele, jak si pamatuje, ale ta postel byla Billova. Pak za tebou přišel Bill a snažil se tě dotáhnout k tobě. Ale vzdal to. No.. a pak.." vynechal a dál nepokračoval.

,,Co dál?!" vyjekli jsme na něj s Billem. Polkl na sucho a nadechl se.

,,Pak jste se začali líbat. Aaa.. no Bill ti sundal tu podprdu. Pak nevím protože jste byli v koupelně. Ale vyšli jste oblečení. A přemístily se k Erin. Zas jste se líbali a pak za sebou zabouchli, tak nevím." Koukala jsem na něj.

,,To by vysvětlovalo tu příchuť lesku na rtech." Olízla jsem se. Ten večer jsem si na pusu nic nedávala.

,,A můj cucflek na krku." Oddělal si Bill vlasy z krku.

,,Wau," podívali se na něj všichni. Tom se k němu naklonil a prohlídl si ho zblízka, pak se otočil na mě.

,,Ten je luxusní." Zasmál se a já se ušklíbla.

,,Každopádně jsme spolu nespali." Souhlasila jsem s Billem a přikývla.


V příštím díle

  • ,,Tady bude oblečení lítat!"
  • ,,NE! Tome!"
  • ,,Zalez,"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy

Ano

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 7. září 2011 v 0:08 | Reagovat

tak to je luxusní :DDD georg mavá kalhotama

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 18:34 | Reagovat

No heej :D:D:D:D Georg s kalhotama nad hlavou a Erin s Billem se líbali, super :D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama