~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy 14.

2. září 2011 v 15:18 | Nica |  Dotknout se slávy [1]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Ahoj, chci jen poděkovat všem, co čtou moji povídku. Je má první od mé 'dlouhé' spisovatelské pauzy. Tak jsem strašně ráda že se líbí. Děkuju za všechny vaše komentáře, které mi dávají důvod psát další a další díly. Nica J

Po nějaké chvilce jsme se rozhodli, že se zvedneme a pomalu se vrátíme na hotel. Podívala jsem se ještě do odrazu fontány a lehce do ní namočila špičky prstů na jedné ruce. Bill se skloní a kouká na moje prsty. Byl tím až neuvěřitelně zaujatej. Když jsem vyndávala ruku zpět šplíchla jsem mu trochu vody do obličeje. Cukne sebou a zasměje se. ,,Erin," smál se ještě. Koukala jsem na něj s úsměvem na tváři. Když se uklidnil sundal si sluneční brýle. ,,Prosím, nechci.. aby jsme na sebe byli takový." Pípl.,,Já taky ne. Nevím jak se k tobě chovat. Mrzí mě co jsem ti řekla." Koukla jsem na jeho ruku, kterou se opíral o fontánu a pak znova na něj.

,,Ne, to já za to že jsem šílel kvůli tomu co se stalo na těch cenách. Vlastně nic tak hrozného to nebylo. Promiň." usmál se.

,,Bille, bylo to dost trapný. Myslím že se nemáš za co omlouvat, chápu tě. Snažím se nějak zvyknout na ten svět, ve kterém žijete."

,,Ano. To je náš život, náš svět." Povzdychl si. ,,A tak trochu tě do toho taháme."

,,Ne. Já chci. Mě se to líbí. Můžu se účastnit akcí, do kterých bych se nikdy nedostala. O kterých jsem vždycky snila, aniž bych od sebe musela odhánět fanoušky. Kdyby se mi to nelíbilo, nebyla bych tu." Usmála jsem se nakonec. Kývl a letmo mě objal. Jen chvíli, protože kolem prošel Georg a neodpustil si poznámku s hrdličkami.

,,Blbečku," zakřenil se na něj Bill a pak jsme šli za ostatními.
---
,,Dobře, ale tady z toho mi leze břicho." Zasmála jsem se, když mi Roxy nutila její oblečení. Je menší, tak mi je to kratší.

,,Co tam.. takový to tílko, co se mi pořád tak líbí," žadonila jsem.

,,Myslíš takový to moje nejoblíbenější?!" Vykulila na mě oči, ale pak se jen zasmála a půjčila mi ho. Strašně se mi líbí. Je to tmavě šedý tílko a celá zadní strana je síťovaná, tudíž jde vidět zapínání podprsenky a boky. Ještě jsem si od ní půjčila šedej šátek a vzala svoje džínový kraťasy. Na nohy obula tmavě modrý conversky a přemístila se do koupelny. Zvolila jsem trochu výraznější líčení. Vlasy dokonale vyžehlila. Sahali mi přesně nad to zapínání podprsenky. Sedla jsem si na gauč a čekala na ostatní. George tam už seděl a něco jedl.

,,Co to žereš?" zasmála jsem se a koukla na něj. Pokrčil rameny.

,,Koupil jsem to na recepci," koukl na obal. Vypadá to jako brambůrky, ale kdo ví co to je. ,,Chceš?" nabídl mi. Odmítla jsem s výmluvou, že nechci zbytek týdne prosedět na záchodě. Když jsme se všichni sešli vysvětlila nám Roxy naši strategii, která zní: Bavit se! Všichni jsme to pochopili. Tak jsme mohli jít.
Došli tam. Objednali jsem si něco k pití, někteří šli tancovat. Gustav se bavil s Georgem tak jsem si přisedla a zaposlouchala se do jejich rozhovoru jak balit holky. Jen jsem se tomu křenila do ruky.

,,Ti piacerebbe andare a ballare?" slyšela jsem za sebou, otočila se a stál tam kluk s tmavě hnědými kratšími vlasy. Koukal na mě a usmíval se. Těžko říct co po mě chtěl. Nerozumím italsky.

,,Anglicky?" zeptám se jednoduše. Přikývl a vytáhl mě na parket. Bavily jsme se, proč tu jsem a jestli se mi tu líbí. Samozřejmě že jsem nic o klukách nevyzradila. Hudba se zpomalila, chvíli na něj koukám. Chystal se mě chytnout za pas, když se k nám přimíchal Bill.

,,Smím prosit?" vykoktal anglicky. Koukla jsem na toho kluka, jen kývl a odešel. Chytla jsem se tedy Billa. Nečekaně mě na sebe namáčkl. Přemýšlela jsem jestli se mám bránit, ale nechala jsem ho. Navíc.. mě nevadí. Položila jsem si hlavu na jeho rameno. ,,Kdo to byl?" šeptl mi do ucha, abych ho slyšela přes hlasitou hudbu.

,,Nějakej kluk odsud."

,,Ajo," kývl a chvíli nic neříkal. ,,Bavíš se?"

,,Jo," pípla jsem. Pak jsme tancovali až do konce bez povídaní. ,,Děkuji," usmála jsem se na něj. Kývnul a zavedl mě k baru. Objednal mi na co sem si ukázala. Po asi čtyřech hodinách strávených v baru už mají všichni dost alkoholu v krvi. Neříkám že nejsem vyjímkou, ale ještě pořád jsem vnímala. Asi kolem třetí ráno jsme se rozhodli jít na hotel. Roxy s Tomem po sobě lezli už cestou, ale nikomu to nevadilo.

V Příštím díle:

  • ,,Užili jste si??"
  • ,,U mě.. v.. koupelně,"
  • ,,To by vysvětlovalo tu příchuť lesku na rtech,"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy

Ano

Komentáře

1 ..::GirL WiTh SmiLe =):.. ..::GirL WiTh SmiLe =):.. | Web | 2. září 2011 v 15:28 | Reagovat

pekne píšeš ^ ^

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 18:09 | Reagovat

A Bill s Erin by taky mohli po sobě začít lézt.. :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama