~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy 12.

2. září 2011 v 15:14 | Nica |  Dotknout se slávy [1]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

,,A..ahoj," vykoktala jsem ze sebe a uklidnila se, když jsem v kuchyni viděla jen Toma.

,,Dobré ráno," podíval se na mě s úsměvem a podsunul mi talíř se snídaní. ,,Povídej, co se včera stalo?" přisedl si naproti mě.

,,Nic, mělo by?" dělala jsem že o ničem nevím a kousla do toastu.

,,Erin, já to viděl. Líbali jste se," zakřenil se. Vypadal dost šťastně, že to viděl. Zaskočilo mi, když jsem si to znovu představila. Bylo to sice jen pár vteřin, ale i tak na to nezapomenu. ,,No??" čekal na mé vyjádření. Pokrčila jsem rameny.

,,Já nevím," napila jsem se čaje.

,,Tak jak to bylo?" vyzvídal dál.,,No, hádali jsme se. Já mu řekla ať drží hubu a pak to bylo.." rozmáchla jsem se rukama. Tom na mě koukal z otevřenou pusou. Hodně dlouho. Uslyšela jsem kroky. Někdo šel po schodech dolů. Někdo ne, Bill. Strčila jsem Tomovi do pusy toast abych ho nějak probudila. Trochu se otřepal a toast už dojed. Bill se na mě podíval. Pak věnoval krátký pohled Tomovi a pak se znova vrátil ke mě. Nevěděla jsem co říkat. ,,Dobré.. ráno.." vykoktala jsem ze sebe nakonec.

,,Vám taky," kývl hlavou a došel až ke kuchyňské lince. Choval by se jako nic. Že by toho litoval? Třeba to vyplynulo prostě jen ze situace. Zvedla jsem se.

,,Půjdu domů," podívala jsem se na Billa, který se ani neotočil. Za to Tom na mě mával jak střelenej. Koukla jsem na něj.

,,Tak já, ti to donesu dneska odpoledne.." máchal u toho rukama. Pochopila jsem. Chtěl se u mě stavit abychom to dořešily. Zakroutila jsem hlavou.

,,Nepotřebuji. Zvládnu to bez toho." Dobře jsem promýšlela slova. ,,Promyslím si jak to udělám. A kdyžtak si ji koupím." Trochu jsem se sekla. Co jsem myslela tím 'kdyžtak si ji koupím'? Zakroutila jsem hlavou a vzala si svoje klíče od auta.
---
Byla jsem v práci a doma. Tak to šlo týden. Nic zajímavého se nedělo. Ani u kluků doma jsem nebyla. Nechtěla jsem. Až do té doby kdy volala Roxy že se vrací zpátky, jen na týden a že by ráda byla s námi. Prý má nějakou zakázku v New Yorku. Takže půl rok bude cestovat mezi Německem a Amerikou. Nezávidím ji, ale ona to tak chce, hlavně kvůli Tomovi. Takže se mám zastavit dneska kolem třetí u kluků. Bude tam Roxy, tak to třeba nebude tak špatný. Sepla jsem si vlasy do drdolu a jen tenký pramínky po stranách nechala vyset dolů. Zaparkovala jsem u nich v garáži a vyběhla po schodech.

,,Ahoj," vešla jsem do místnosti, po které pobíhal Tom. Pak si nervózně sedl. ,,Co se děje?" koukla jsem na něj a položila si svou tašku na stůl.

,,Roxy si chce promluvit," řekl. Zasyčela jsem. ,,Myslíš, že si někoho našla?" koukl na mě. Zakroutila jsem hlavou.

,,Já si myslím že ne, řekla by mi to. Neboj," usmála jsem se a snažila se ho nějak uklidnit. ,,Bill tu není?" rozhlídla jsem se kolem.

,,Jsem," usmál se a zavřel ledničku. V ruce držel kafe a v druhé nějakej rohlík. ,,Čau," sedl si vedle Toma. Kývla jsem na pozdrav a nepozorovaně si ho prohlídla. Tu dobu co jsem ho neviděla jsem si uvědomila, že mi chybí. Opravdu k němu začínám něco cítit. Už to není takový 'fanynkovský' jako to bylo. O té puse jsme dál nemluvily a já to nechtěla vytahovat.

,,No? Kde je.."

,,Myslíš mě?" vletí Roxy do dveří.

,,Je tu někde i Orlando Bloom?" čekám že by vylezl jako ti dva, když jsem je hledala. Nikde nic. Pousmála jsem se a prohlídla si Roxy. Vypadá úžasně. Je dokonale nalíčená. Trochu heticky vypadá, ale vlasy má dokonale vyčesaný do vysokého culíku.

,,Ahoj," objala jsem ji šťastně a ona mě místo toho jemně odstrčila a vrhla se na Toma. Protočila jsem oči a udělala uraženou. Nakonec jsem toho nechala. ,,Jak jsi se měla?"

,,Bez vás špatně," zakňučela Tomovi do mikiny. On si ji jemně odtáhl a podíval se ji do očí

,,Chtěla jsi se mnou mluvit.." začal zklamaně. Roxy jen zakroutila hlavou.

,,Chtěla bych mluvit s vámi ze všemi." Řekla s úsměvem a my s Billem jsme si přisedli k nim. Netrpělivě jsme ji poslouchali.

,,Zamluvila jsem nám apartmá v Římě." Nevěděla jsem jestli se radovat nebo brečet. ,,No tak.." čekala jak na to budeme reagovat.

,,Roxy.." chtěl něco Tom namítnout, když se podíval na mě, ale zakroutila jsem hlavou jakože je to v pořádku. ,,To je super!" dokončil větu a objal ji.

,,Je, je to tam úžasný.." dodala a já se usmála. Bill vypadal celkem šťastně.


V příštím díle
  • ,,Vtipné,"
  • ,,Jo, bude se ti tam líbit,"
  • ,, A večer zajdeme do nějakého klubu,"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy

Ano

Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 17:37 | Reagovat

Jů Řím <3 miluju Itálii.. no doufám, že tam bude pokračovat jejich líbačka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama