~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy 11.

2. září 2011 v 15:10 | Nica |  Dotknout se slávy [1]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Opravdu už ve mě vře krev. Nebaví mě poslouchat jak se chovat. Vstala jsem a chtěla odejít.
,,Kam jdeš?" zastavil mě Bill.

,,Pryč," nedechla jsem se a znovu v klidu vydechla. ,,Bille, nejsem malá holka! Vím jak se chovat, tak mi to laskavě neříkej!" zakřičela jsem na něj.

,,Kdyby ses uměla chovat tak se nesměješ s Shakirou přes celou halu," ušklíbl se, ale stále působil v klidu.

,,Promiň!" štěkla jsem po něm. ,,Pro mě to není normální potkávat celebrity každý druhý večer! Mě si totiž nikdo nevšímá protože jsem jen obyčejný člověk!" podívala jsem se na něj hnusně.

,,Erin! Tak to není, ale nemůžeš tohle dělat," povzdychl si.

,,Můžu a budu si dělat co chci!" rozkřikla jsem se na celej barák.

,,Neměli jsme tě tam brát, chováš se jako malá holka!!",,Drž už hubu!" nevydržela jsem to a vyjekla na něj. S každým nádechem se mi dýchalo hůř a hůř. Koukal na mě naštvaně. Hodně. Čekala jsem jestli vyletí. Koukali jsme na sebe asi 30 vteřin. Když pak Bill udělá něco co bych ve snu nečekala. Namáčkne mě na zeď a spojí naše rty. Nevěděla jsem co se děje, moje tělo mě neposlouchalo. Chtěla jsem ho od sebe odstrčit a odejít, namísto toho jsem věděla že každou chvíli mi nohy vypoví službu a já se svezu na zem. Když se rozsvítili všechny světla a uprostřed obývacího pokoje stál Tom v boxerkách.

,,Co tu řvete?" podrbal se na hlavě, zívl si. Bill ode mě okamžitě odskočil. Já mám dost toho se vzpamatovávat sama, natož odpovědět Tomovi.

,,Nic," zakroutí Bill hlavou a odešel nahoru. Stojím opřená u stěny a snažím se lapat po dechu. Tentokrát to už jsem to nevydržela a svezla se po zdi na zem.

,,Erin," přiběhne ke mě Tom a pomohl mi na nohy. ,,Co je?" zasmál se, když se na mě podíval. Zakroutím nepřítomně hlavou a odejdu nahoru do pokoje. Zavřela jsem za sebou dveře. Lehla si to postele v šatech a dlouho do noci přemýšlím co se vlastně stalo. Mé myšlenky a pocity se slepovali dohromady. Nad vším tím přemýšlením jsem usnula. Probudil mě až zvuk mého telefonu. Někdo mě potřeboval. Rozlámaně jsem vstala a došla k němu.

,,Ano?" zvedla jsem hovor.

,,Erin," poznala jsem podle hlasu Roxy. Protřela jsem si druhou rukou trochu obličej, abych se probrala. Podívala jsem se na hodiny na zdi, které ukazovali sedm ráno. ,,Jsi tam?" zeptala se.

,,Jo, Roxy.. nemůžeš mi volat takhle brzo ráno.." kňíkla jsem.

,,Nemůžu?" zasměje se a dál to neprobírá. ,,Co zas blbneš??" povzdychla si. ,,Shakira? Vážně??" úplně jsem si dokázala představit její vyčítavý pohled.

,,Jak to.. víš?" pípnu.

,,Mluvila jsem s Tomem," prohodí, jen tak mimochodem. ,,Jsi moje pako, Erin." Slyšela jsem v jejím hlase pobavení ale nic jako zlost. ,,Neblbni, za týden se vrátím," usmála se do telefonu. ,,Tak toho prosím tě moc neproveď!" pokárala mě.

,,Rozkaz," povzdychla jsem si. ,,Slibuji," dodala jsem ještě. ,,Užij si to tam," ukončila jsem hovor. Nemělo cenu jít si ještě lehnout, vím že bych neusnula. Vzala jsem si ručník a zalezla do koupelny. Pod sprchu a pustila si na sebe příjemně teplou vodu. Cítila jsem se už mnohem méně rozlámaně. Zabalila jsem si vlasy do ručníku a vylezla ven. Hodila jsem na sebe Tomovo tričko, co mi půjčil a moje rifle, co jsem tu naposled nechala. Přemýšlela jsem co mám dělat. To s Billem včera. Zdálo se to jako pouhý sen. Nakonec jsem se, ale přemohla a sešla dolů.

V příštím díle
  • ,,No??"
  • ,,Je tu někde i Orlando Bloom?"
  • ,,Myslíš mě?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy

Ano

Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 17:27 | Reagovat

=O wow Bill se překonal s tím polibkem! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama