~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy 3.

2. září 2011 v 14:39 | Nica |  Dotknout se slávy [1]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Ach, od mého setkání s kluky uběhlo už pár týdnů a já se konečně zabydlela. Teda aspoň jsem si už zvykla na tu němčinu. Často lítám kolem Roxy v ateliéru. Jen tak chodím a obhlížím její návrhy. Občas je nevrlá že se ji tam pletu, ale chápu to. Má před novou kolekcí, kterou uvede asi za dva týdny. Dneska mi zavolala že by se mnou ráda mluvila. Souhlasila jsem a zajela k ní.
---
,,Roxy?" vešla jsem do ateliéru, kde nebyla snad ani jedna noha. ,,Roxy!" zopakovala jsem trochu hlasitěji.


,,Tady jsi," přiběhla ke mě ani nevím odkud. Na krku měla metr, za uchem tušku a v rukách hromady papírů. Vypadala trochu vystresovaná.
,,Chceš nějak pomoct?" nabídla jsem ji.
,,Ale ne, jen pojď za mnou," položila papíry na nejbližší stůl a táhla mě někam dozadu, kde jsem nikdy nebyla. Vešla jsem do obrovitánské místnosti, ze zrcadly a před nimi stoly s hromady make-upu, a ostatní kosmetiky. Všechny modelky byli tu. ,,Postav se tady," postavila mě k nějakým šatům, které vyseli na ramínkách. ,,Podívej, chtěla bych ti nabídnout.."
,,Co?" vyštěkla jsem po ní nervózně.
,,Jestli bys mi nechtěla dělat modelku,"
,,Já? Ale, nemám na to postavu," bránila jsem se. ,,A navíc neumím chodit na podiu a všechno okolo," protestovala jsem dál.
,,Tom a celá kapela tam budou," řekla jen tak mimochodem.
,,Víš, vlastně jsem shodila 5 kilo, a komu záleží na chůzi? To se naučím," mávla jsem rukou a přerovnala moje předešlý kecy.
,,Taky si myslím," začala mě měřit. ,,Víš, na to že máš 178 cm a vážíš jen 50 kilo, je to úžasný." Kývala hlavou a měřila si mě pohledem i metrem.
,,Vždyť říkám že jsem zhubla, tímhle městem je nemožný se dostat přes den autem, tak jsem začala chodit pěšky," zakřenila jsem se.
---
,,Ano, přesně," tleskla Roxy. ,,Teď se otoč a pojď za mnou a snaž se kroutit boky jak jsem tě to učila," udělala jsem co mi řekla. ,,Ano!" objala mě když jsem došla k ní. ,,Tyhle boty budou lepší než ty předtím," podívala jsem se na svá nohy, teď jsem musela mít při nejmenším 185 cm.
,,A.. Roxy?"
,,Mno?" zeptala se a zatím upravovala už moje profesionálně upravený vlasy.
,,Kluci.. tedy.. příjdou?"
,,Jistě, dneska ráno potrvdily účast," kývla mi. ,,Proč?" šibalsky se na mě podívala.
,,No, já jen tak.. abych věděla," pokrčila jsem nezajímavě rameny, ale uvnitř skákala radostí.
,,Dobře, teď se vráť za ostatníma a Jay tě namaluje a pak si obleč ty šaty, máš je tam nachystaný, za hodinu začínáme,"
---
,,Erin!" slyšela jsem jak na mě volá Roxy.
,,No? Tady jsem," došla jsem k ní pomalu abych se nepřerazila.
,,Víš co dělat?" zeptala se mě a ochranitelsky mi stiskla rameno.
,,Vím," přikývla jsem, přičemž jsem na ni koukala dolů. Ty podpatky jsou pro mě dost vysoké, nato že už sama mám téměř metrosmdesát.
,,Budu v šatně, hodně štěstí," usmála se na posled a odešla. Otočila jsem se směrem, kde bylo molo. Zvládnu to. Zvládnu to. Musela jsem se podporovat. Už zase mám pocit, že mi každou chvíli vypoví kolena.
Vyšla jsem na podiu a zrovna se minula s modelkou, kterou jsem měla vystřídat. Nepatrně jsme se na sebe usmály a tím mi dodala trochu sebevědomí. Došla jsem na konec mola, usmála se jen tak matně do publika a zapózovala. Otočila se a šla zpátky. Po zkončení celé akce sme se všichni přesunuli na after party.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy

Ano

Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 16:49 | Reagovat

To jsem ráda, že sebou nikde nesekla.. :D už se těším na afterparty.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama