~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Září 2011

Dotknout se slávy [2] 20.

30. září 2011 v 16:56 | Nica |  Dotknout se slávy [2]

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Přeju příjemný čtení, a krásnej zbytek pátku! ;)

Každej den se snažím jen kvůli jednomu dni dát do toho 120%. Bacha na to, při 150% je tu možnost vybuchnutí mozku. Ne, jen vtip. 120 protože na podiu těch 20 bude nervozita. Seznámila jsem se z nějakými hudebníky, kteří mi měli hrát. Tak schválně jestli si je pamatuju.
,,Tony, Adam, Patrick" a dvě holky na vokály ,,Jennifer a Monica," podala jsem si s každým ruku. Jako jiné dny i dneska jsme zkoušeli. Myslím že nám to jde. Bez lidí ano. Konečně jsem si to začínala užívat, bavilo mě to. Dokázala bych si představit že bych se tím živila. ,,Come on, stay the night.." jde to opravdu samo.

Dotknout se slávy [2] 19.

29. září 2011 v 16:42 | Nica |  Dotknout se slávy [2]

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Příjemný čtení :)) A děkuju za všechny vaše komentáře. Vždycky mě dokáží nakopnout a donutit psát další a další díly!

OPRAVA! - Omlouvám se, chyběla zde část textu pod perexem. Ono to nějako zmizlo. :D Jsou to asi tři řádky, ale i tak to asi nedávalo moc smysl. Tak se ještě jednou omlouvám a už jsem to spravila. :))

Asi o dva dny později, konkrétně ve čtvrtek večer jsem seděla za recepcí a sledovala to nic kolem sebe. Žádní lidi, všichni byli zalezlí doma se svou vlastní rodinou, přáteli nebo svou drahou polovičkou. Kdo ví kde je teď Bill. Klepala jsem podpatkem jemně o zem a něco si psala. Nějaký klikyháky, sama nevím. Když konečně odbyla osmá hodina večer, mohla jsem si sbalit svoje saky paky a odejít domů. Už jsem se nehorázně těšila do své postýlky. ,,Jsem doma!" odemčela jsem a vešla. Taky vám to připomíná jako po 20-ti letech manželství? Mě totiž jo.

Dotknout se slávy [2] 18.

28. září 2011 v 13:50 | Nica |  Dotknout se slávy [2]

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika


Bill stál u otevřené skříně a koukal dovnitř. Na sobě měl jen kalhoty. Když zaregistroval, že není v místnosti sám otočil pohled ke mě. Usmál se. Pak se zase otočil ke skříni, vzal z ní nějaký tričko a přetáhl si ho přes hlavu. ,,Jak jste se měli?"

,,Dobře," přikývl a posadil se na postel. Sundával si z ruky náramky. ,,Co je s Roxy?"

,,Nic, jen ji není dobře," ujistila jsem ho a pomohla mu rozepnout náramek.

Dotknout se slávy [2] 17.

27. září 2011 v 19:38 | Nica |  Dotknout se slávy [2]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Druhý den mi už bylo mnohem líp. Bill si však pořád dělal starosti. Vmlouvala jsem mu, že za to nemůže. Bylo toho na mě asi opravdu hodně. Nejdřív práci a pak ten stres, navíc bylo opravdu velké vedro. Jsem mu strašně vděčná, myslel to dobře. Opravdu by mě to třeba bavilo, ale po včerejšku to už asi nezjistím. Ten den si Roxy vzala volno a byla se mnou doma, když kluci odešli do studia a ještě někam. Přesně ani nevím kam.
,,HEJ! To byl můj panďuláček!" rozčilovala se Roxy, když jsem jí vyhodila figurku. Vzala si ji a posunula toho mýho dozadu.

Dotknout se slávy [2] 16.

26. září 2011 v 16:27 | Nica |  Dotknout se slávy [2]

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika


ROXY

Koukala jsem na Erin a s každým krokem, co udělala vypadala víc a víc vyklepanější. ,,No tak Erin, zvládneš to.." šeptala jsem si téměř pro sebe. Drtila jsem nevědomě Tomovi ruku až zakňučel. Ani jsem se na něj nepodívala, jemně mě hladil po hřbetu ruky. Na chvíli jsem se na něj podívala, pousmála se a nechala se políbit. Pak jsem pohled věnovala opět Erin. Nevím jestli to dělali ty reflektory, ale byla opravdu hodně bledá. Nevím co jak, ale najednou se sesunula k zemi.

Tom si v Praze plně užívá pozornosti :D [Animka]

25. září 2011 v 19:21 | Nica |  with TH
http://i44.tinypic.com/rwtn37.jpg
Tome, :D k tomu snad ani není co říct :DD Řekněme, že Tom si Prahu náramě užívá :D I když jako být na jeho místě, taky by mě to asi svádělo zkusit :DD

Dotknout se slávy [2] 15.

25. září 2011 v 14:40 | Nica |  Dotknout se slávy [2]

Autor: Nica
Warning: hetero, romantika
:))

Ten den večer jsem si v tichosti sedla do kuchyně ke stolu a nad hrnkem kafe jsem přemýšlela. Kolem prošla Roxy. Na první pohled si mě nevšimla, ale pak se ohlídla a usmála se na mě. Přišla ke mě a posadila se naproti ,,Copak? Trápí tě něco?"

,,Já ani nevím," povzdechla jsem si a objela prstem hrnek dokola.

Dotknout se slávy [2] 14.

24. září 2011 v 14:41 | Nica |  Dotknout se slávy [2]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Příjemný čtení! :))

Dojeli jsme zpátky v klidu. Už byl večer, když sme došli do domu. Uklidnila jsem se, když jsem na gauči, před televizí viděla Toma a Roxy spolu. Všechno je teď dokonalý, jen to nezakřiknout.
,,Čau," pozdravila jsem je s úsměvem a musela je obejmout.

,,Jak bylo? Co máma?" vyzvídala Roxy, mezitím co se nechala drtit v Tomově náručí. Bylo to roztomilý. Přikývla jsem.

Dotknout se slávy [2] 13.

23. září 2011 v 14:41 | Nica |  Dotknout se slávy [2]
Autor: Nica
Warning: hetero, romantika

Krásnej páteček, a já valím na párty!!:))

Ráno jsme se rozloučily s rodiči. Samozřejmě, že jsem musela slíbit že se co nejdřív znovu oběvím a že na sebe mám dávat pozor. I Bill si od rodičů, lépe řečeno od táty vyslechl menší proslov. Konečně jsme se vymotali, hodila jsem svoje věci na zadní sedadlo a zavřela dveře. ,,Budeš řídit? nebo můžu k hranicím já?" uculila jsem se na něj. Ovšem nevěnoval pozornost mému dotazu, nýbrž něčemu v mé blízkosti. Otočila jsem se a podívala stejným směrem. ,,Adame.." podívala jsem se na něj.

Tom, angličtina, sýr a něco úplně jinýho :D

23. září 2011 v 9:00 | Nica |  Other

Mě nejvíc zaujal ten začátek. Jo jasně Tome, my víme, sýr!? :DDDDDDD Nwm jak bych sama ukázala sýr, ale tak jak Tom asi ne. :DDD
A pak hned Bill: ,,Moje zuby sou perfektní!" My víme Bille, ty jsi celej perfektní! ♥ :DD A Tom ho tak srazí ,,Jo, sou falešný," :DD
Jinak Tom tu ajinu fakt huhňá :D

Když sme u toho, učím se německy teďka čtvrtej rok a anglicky asi devátej nebo desátej. Ale nikdy se mi to nepletlo tolik, jako letos. Dneska sem v angličtině na učitelku mluvila snad víc německy než anglicky :D Ona se ptala na nějakou otázku anglicky a já: Ja!! :D Nebo později ,,und my favourite.." :DDD