~

Dočasně pozastaveny všechny povídky. Na dobu neurčitou.

~

Dotknout se slávy 1.

13. srpna 2011 v 20:32 | Nica |  Dotknout se slávy [1]
Ahoj, tak jsem se po nějaké době pustila do povídky, doufám že se vám bude líbit. Příjemné čtení. A předem děkuji za komentáře. Beru i kritiku ;)

Erin Moore 19 (pravé jméno Erika Morenová), rok co dokončila školu zatím nevím co by mohla dělat. Po té co se přestěhovala do Hamburgu ze své rodné země, kterou byla Česká Republika se snaží trochu usadit a hledá si práci.


Roxy Colins 20, před rokem měla tu šanci navrhnout vlastní kolekci společenských šatů v české republice. Od té doby neví kam dřív skočit. V Německu už nějakou dobu bydlí a rozjíždí zde svůj životní sen stát se světoznámou módní návrhářkou. K tomu chodí s kytaristou německé kapely Tokio Hotel, Tomem Kaulitzem. Do toho všeho stíhá být nejlepší kamarádkou Erin.

Bill Kaulitz 21, kamarád Roxy, hodně ji pomáhal rozjet další kolekci. Zpěvák.

Tom Kaulitz 21, starší dvojče Billa.
----
,,Doufám že se ti bude líbit, ráda bych s tebou zůstala ale musím se ještě vrátit do ateliéru. Však víš, aby bylo všechno perfektní." Podala mi Roxy klíče od mého nového bytu tady v Hamburku.

,,To nevadí, chápu to," řekla jsem ji ještě stále mou krkolomnou němčinou a mávla ji na cestu. Nadechla jsem se před dveřmi a odemčela. ,,Wau," bylo jediné co jsem dokázala ze sebe vydat. Byt zařizovala pro mě Roxy, byla jsem moc ráda že sama kolem toho nemusím moc lítat. Místnosti byla obrovská, na jedné straně gauč který dokonale ladil s ostatními věcmi v bytě. Naproti ny vvýšené schůdku byla umístěna šedo bílá kuchyň. Kousek od vchodních dveří byli umístěny u zdi schody, po kterých jsem se opatrně vydala. Troje dveře. Dvoje vedly do dvou pokojů. Odhadovala bych že bude jeden pro hosty a ty třetí byla koupelna. ,,Tady se mi bude líbit," odsouhlasila jsem si, když jsem stála u prosklěných dveří a koukala na město.

---
Umyla jsem si vlasy a nechala je jen tak uschnout do rovna. Došla jsem ke skříni a otevřela ji. Přemýšlela jsem že bych jela navštívit Roxy. Ještě nikdy jsem u ní v ateliéru nebyla. Často jsem viděla její návrhy, ale nikdy né naživo. Natáhla jsem na sebe úzký džíny a pruhovaný triko. Obula jsem si ještě kozačky a popadla bundu. Venku bylo čerstvě nasněženo. Nasedla jsem do auta a do navigace zadala adresu. Doufám jen, že se tu neztratím.

---
,,Erin," objala mě Roxy na přivítanou.

,,Ahoj," usmála jsem se a rozhlédla po místnosti. ,,Je to tu prostorný," odtáhla jsem se od ní.

,,Ano, ale je tu čurbes, omlouvám se, uklidila bych," zakřenila se.

,,To je v pořádku," došla jsem ke stolu, na kterém ležela hromada nedokončených návrhů. Jeden z nich jsem vzala do ruky a rohlídla si ho. ,,To jsi dělala ty?" otočila jsem se k ní.

,,Jo, ale nezdálo se mi to, je to upravený, jestli chceš pár šatů ti ukážu," nabídla mi. Nemohla jsem odmítnout. Všechny šaty byli opravdu nádherné. Po hodině co jsem si s ní povídala přišel Tom.

,,Ahoj," políbil Roxy na rty a já si nemohla odpustit a musela se na ně dívat. Je opravdu tady. Předemnou! Roxy tvrdí že je opravdu úžasný. Že prý není takový jaký si všichni myslí. Opravdu ho miluje a on ji. Ach, závidím jim. Najednou jsem si v místnosti připadala navíc. Chtěla jsem se nenápadně vypařit.

,,Tome, tohle Erin," ukázala na mě. Já se na ni zakřenila a pak se podívala na Toma. Opravdu se kouká na mě! Na mě! Můj mozek šílel. Jistě, neřekla jsem vám že jsem byla jejich fanynkou. Myslela jsem že mě to přešlo, ale nejspíš ne. Když stojí takovej kousek ode mě.

,,Erin," vyslovila jsem s českým přízvukem.

,,Těší mě," podal mi ruku. ,,Roxy mi o tobě povídala, prý nejsi odsud,"

,,Nein!" odsekla jsem hrdě s úsměvem. Načeš se Tom zasmál. ,,Pocházím z Česka," doplnila jsem se.

,,Jo, pamatuji si, nádherná země, koncertovali jsme tam,"

,,Já vím, byla jsem na obou koncertech," prozradila jsem se. Cítila jsem jak se mi do tváří hrne krev. Musela jsem se uklidnit něčím jiným v místnosti. Roxy. ,,No nic, budu muset jít,"

,,Jistě," kývla Roxy. ,,Zítra bych ti ráda ukázala město, jestli bys měla zájem,"

,,Ale.. já myslel že zítra budeš se mnou," skočil ji do řeči Tom. ,,Máme volno,"

,,To je v pořádku," vložila jsem se mezi ně. ,,Porozhlídnu se tu sama," nechtěla jsem ji kazit hezký den.

,,Ale.." chtěla něco namítnout když ji Tom umlčel polibkem. ,,Fájn, ale kdyby ses ztratila tam se mi ozvi," mrkla na mě.

,,To je dost možný," zasmála jsem se.

,,Roxy mi vykládala že jsi naše fanynka," usmál se na mě.

,,Jo," vydechla jsem a snažila se kontrolovat svoje kolena abych se tu nezkácela k zemi.

,,Jestli máš zájem představím tě celé kapele,"

,,Jooooo!" vyjekla jsem. Okamžitě jsem si dala ruku před pusu a koukla do země. ,,Omlouvám se," povzdychla jsem si.

,,V pořádku, " zasmál se. ,,Zítra na večer?" nabídl mi.

,,Ja!" přikývla jsem a koukla šibalsky na Roxy. ,,Půjdeš taky?"

,,Samozřejmně, nebudu riskovat, že tam budeš sama, protože nevím co bys jim mohla udělat," rejpla si do mě.

,,Vtipné," vyplázla jsem na ni jazyk.

---
,,Fájn, tak zítra," položila jsem hovor od Roxy. Ujistila mě že ten zítřek platí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dotknout se slávy

Ano

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 4. září 2011 v 23:00 | Reagovat

jůů tak uvod se mi líbí :D sem zvědavá na další díl :D

2 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 7. října 2011 v 16:24 | Reagovat

Začíná to moc dobře, jsem zvědavá na další díly.. :-) Ale Erin byla ještě relativne v klidu, já bych asi vyšilovala víc.. :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama